آموزش تعمیرات موبایل | آموزشگاه تعمیرات موبایل پل 100% تضمینی

آموزش تعمیرات موبایل | آموزشگاه تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل یکی از خدمات تعمیرات 118 می باشد. تعمیرات موبایل حرفه ای پردرآمد ولی سخت می باشد. آموزش تعمیر موبایل نیازمند استعداد و علاقه ی بالا و همچنین آموزش تخصصی می باشد. هرچند یادگیری و آموزش تعمیرات موبایل در اکثر موارد به صورت تجربی و آزمون و خطا صورت میپذیرد اما یکی از مهمترین موارد در آموزش تعمیر موبایل دانستن اصول و پایه های تعمیرات موبایل است که در آموزشگاه تعمیرات موبایل 118 ( آموزشگاه تعمیرات موبایل پل) . همچنین موارد علمی، شناخت برد و قطعات، دانستن قلق ها و لم ها و …. نیازمند سالها تجربه است که در صورت داشتن یک استاد کار با تجربه می توانید مسیر چند ساله را در کمتر از یکماه طی کنید و به جمع تعمیرکاران حرفه ای موبایل بپیوندید. لازم به ذکر است کلیه دوره های آموزش تعمیرات موبایل این مرکز به صورت کاملا عملی و تا یادگیری کامل کارآموز می باشد و در صورت عدم رضایت کارورز از دوره آموزش تعمیرات موبایل مبلغ پرداختی به وی عودت می شود.

از بهترین ها بیاموزید. تعمیرکار حرفه ای موبایل شوید!

%

آموزش تعمیرات اصولی موبایل

%

ارایه مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

%

آموزش فوق تخصصی تعمیرات موبایل

%

پشتیبانی بدون محدودیت آموزش تعمیرات موبایل

آموزشگاه تعمیرات موبایل تعمیرات 118 بهترین آموزش تعمیرات موبایل در تهران

در دوره ی مقدماتی آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل، با کلیه ی مباحث مربوط با تعمیرات موبایل آشنا خواهید شد. این دوره شامل مباحث پایه ای الکترونیک، آشنایی با قطعات موبایل، آشنایی با مدارهای موبایل، آشنایی با آی سی های موبایل، نقشه خوانی موبایل، مسیر یابی، تعویض سوکت ( سوکت شارژ، سوکت سیم، سوکت هندزفری و … ) تعویض فلت های مختلف، باز و بسته کردن مدل های مختلف گوشی بهمراه قلق ها و نکات اساسی در یافتن روش باز کردن اصولی انواع گوشی، تعویض تاچ و ال سی دی انواع مدل ها، نحوه ی عیب یابی، کار با منبع تغذیه و عیب یابی با منبع، کار با هیتر و هویه و لوپ، تعویض آی سی و بسیاری مباحث دیگر می باشد.

دوره پیشرفته آموزش تعمیرات موبایل که پیش نیاز آن گذراندن دوره ی مقدماتی و یا آشنایی با مباحث مقدماتی تعمیرات موبایل می باشد، شامل آموزش علمی و اصول  تعویض آی سی های چسبی ( EMMC، CPU و … )، تعویض گلس و تاچ های UV، مسیریابی پیشرفته، ترمیم پایه های کنده شده روی برد، متالیزه کردن برد، سیم کشی های پیشرفته، ساخت و احیای باتری همه مدلها، شابلون زنی آی سی و مباحث تخصصی دیگر می باشد. با گذارندن این دوره غیر ممکنهای تعمیرات موبایل را ممکن سازید. جالب است بدانید بیش از 80 درصد تعمیرکاران حال حاضر کشور در خصوص موارد ارایه شده در این دوره بی اطلاع هستند و تنها کمتر از 5 درصد از سخت افزار کاران سراسر کشور با توانایی فوق وجود دارد.

در دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل، کلیه ی مباحث اصلی مربوط به نرم افزار کلیه ی برندهای گوشی مطرح می شود. به جرات می توان این دوره را یکی از کاملترین دوره های آموزش موبایل در سراسر کشور نامید چرا که کلیه ی مباحث نرم افزاری از فلش گرفته تا ترمیم و تغییر IMEI، ترمیم بوت تخصصی، آنلاک شبکه، فارسی سازی، روت و ده ها مبحث مربوط به کلیه ی برندهای فعال موبایل در این دوره به کارآموزان آموزش داده می شود. کار با باکس های تعمیراتی مختلف و کاربردی به همراه روش ها، قلق ها و فایل های مربوط به جدیدترین گوشی ها در این دوره آموزش تعمیرات موبایل به کارآموزان آموزش داده می شود. پس از اتمام دوره ی آموزش کارآموزان به طور مرتب، فایل ها و روش های جدید را دریافت خواهند کرد و پشتیبانی نا محدود تعمیر ات 118 همواره همراه آنها خواهد بود.

دوره ی ویژه ی پروگرم و تعویض هارد EMMC یکی از نخصصی ترین دوره های آموزشی تعمیرات موبایل است که در این مرکز به طور تخصصی، در کمترین زمان و با بهترین قیمت ارایه میگردد. پس از گذراندن این دوره شما قادر به تعویض هارد و ترمیم بوت کلیه گوشی ها خواهید بود و خیلی از گوشی های غیر قابل تعمیر و مرده را تعمیر خواهید کرد. این دوره شامل 2 بخش نرم افزاری و سخت افزاری می باشد که کار آموز می تواند هر دو را توامان و یا به صورت جداگانه شرکت کند.

پس از اتمام کلیه ی دوره ها در صورت گذراندن موفقیت آمیز آزمون، مدرک بین المللی تعمیرات موبایل به کار آموز ارایه می گردد. همچنین کار آموزان مستعد، به استخدام مرکز تعمیرات 118 در خواهند آمد که در کنار آموزش از درآمد نیز برخوردار خواهند بود. همچنین کار آموزان به نمایندگی ها و همکاران سراسر کشور معرفی خواهند شد.


 • آموزش تا یادگیری کامل 100%
 • انجام کار عملی در کنار استاد 100%
 • پشتیبانی بدون محدودیت بعد از آموزش 100%
 • معرفی به همکاران و تضمین شغلی 100%

آموزش تعمیرات موبایل را تنها از آموزشگاه تعمیرات موبایل پل بخواهید

دوره های آموزش تعمیرات موبایل:

علم تعمیرات موبایل با حضور گوشی های هوشمند و تنوع سخت افزار و نرم افزار برند های مختلف بسیار پیچیده شده است و آموزش تعمیرات موبایل بحثی فراتر از ادعای بعضی موسسات آموزشی است. اگر بخواهیم رو راست باشیم آموزش کامل و پیشرفته تعمیرات موبایل در مدت زمان محدود و با هزینه های اندک عملا ممکن نیست و تنها اتلاف وقت است. از آنجایی که هدف ما از دوره ی آموزش تعمیر موبایل در این مرکز، تربیت تعمیرکاران واقعی و حرفه ایست، دوره های تعمیرات را با توجه به آنچه در عمل اتفاق میافتد تفکیک و دسته بندی کرده ایم.

گذراندن هر کدام از 5 دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل ارایه شده در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل، به تنهایی میتواند برای یک نفر کافی باشد و آن شخص را در حوزه ی تخصصی خود حرفه ای سازد.

تقسیم بندی کلی دوره های تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل با تمرکز بر سه مبحث کلی و پر ماجرای سخت افزار موبایل، نرم افزار موبایل و پروگرم هارد می باشد. در زیر توضیحات مربوط به هر دوره ارایه شده است. همچنین برای دریافت سیلابس های آموزشی هر کدام از دوره های آموزش تعمیر موبایل می توانید به صفحه ی مخصوص آن دوره مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر دوباره است کلیه ی دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل با تمرکز بر کار عملی و حرفه ای شدن کارورز می باشد و تا زمانی که کارورز به طور کامل حرفه ای شود ادامه می یابد. همچنین در صورت نارضایتی کاربر از دوره ی آموزشی کلیه ی هزینه ی پرداختی وی عودت داده خواهد شد.

آموزشگاه تعمیرات موبایل پل

 

نحوه برگزاری دوره های آموزش تعمیر موبایل

در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل، ساعات برگزاری و فشردگی دوره های آموزش تعمیر موبایل با توجه به درخواست کارورز تعیین و مشخص میگردد.

آموزشگاه تعمیرات موبایل پل

آموزش تعمیرات موبایل

دوره ی معمولی

در این روش که مناسب کسانیست که میخواهند در کنار یادگیری به تمرین زیاد بپردازند و مراحل آموزش را قدم به قدم و با تمرین مستمر جلو ببرند، جلسات به صورت یکروز در میان برگزار میگردد تا کارآموز پس از هر مرحله یادگیری مطالب را مرور و تمرین کند.

دوره ی فشرده

در این روش که مناسب کارآموزان شهرستانی ست جلسات دوره هر روز هفته و با زمانبندی فشرده تعیین میگردند تا کار آموز در کمترین زمان به سطح دلخواه خود برسد.

دوره فشرده آخر هفته ( 4 هفته پنج شنبه و جمعه )

در این روش که مناسب افراد شاغل می باشد، جلسات آموزش تعمیرات موبایل برای روزهای پنج شنبه و جمعه تعیین می گردد.

سخت افزار کامل و نرم افزار مقدماتی کلیه برند ها

در این دوره آموزش تعمیرات موبایل کلیه ی مباحث سخت افزاری موبایل از آشنایی و تست قطعات الکترونیک گرفته تا مسیریابی و سیم کشی برد، خواندن شماتیک و تعویض آیسی چسبی و تعویض گلس و … به کارآموز تعمیرات موبایل آموزش داده می شود. کلیه ی مباحث به صورت عملی و با تمرین به کارورز ارایه می گردد و تا زمان یادگیری کارورز ادامه می یابد. همچنین مباحث نرم افزاری که یک سخت افزار کار باید بداند در این دوره آموزش تعمیر موبایل به کارورز اطلاع داده می شود. این دوره مناسب کسانیست که علاقه و استعداد آنها در زمینه الکترونیک و سخت افزار می باشد و کارورز پس از طی این دوره می تواند به عنوان یک سخت افزار کار حرفه ای کار خود را شروع کند.

نرم افزار فوق پیشرفته کلیه برندها

دوره آموزش تعمیرات موبایل در بخش نرم افزار فوق پیشرفته مناسب افرادی است که میخواهند در زمینه ی نرم افزار حرفی برای گفتن داشته باشند و به عنوان نرم افزار کار حرفه ای شناخته شوند. در دوره ی آموزش تخصصی نرم افزار موبایل کارورز می آموزد که ایرادات نرم افزاری گوشی های برندهای مختلف را با بهترین روش ها مرتفع سازد. کار با باکسهای بروز، قلق های نرم افزاری گوشی ها، حل مشکلات شبکه و بیس باند و … از مباحثی است که در این دوره به کارورز آموزش داده می شود. همچنین آرشیوی از کاملترین فایلهای بروز و مورد نیاز تعمیرکار پس از اتمام دوره به او ارایه می شود.

دوره تخصصی تعویض و پروگرام اصولی هارد

دوره ی تخصصی آموزش تعویض و پروگرم هارد، یکی از تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کشور می باشد. مجموعه ی ما جز اولین مجموعه هاییست که به تعویض هارد دستگاههای برند های مختلف پرداخته است و جز پیشروان علم تعویض هارد گوشی در کشور می باشد. افراد زیادی هستند که ادعای تعویض و پروگرم هارد را مطرح می سازند اما در عمل تعداد محدودی در کشور و حتی در دنیا توانایی تعویض هارد برند های مختلف را دارا می باشند. تعویض هارد برای cpu های مختلف دارای قلق های مختلف می باشد که در این دوره به صورت 100 در صد عملی سخت افزار و نرم افزار تعویض هارد به کارورزان ارایه میگردد. تضمین می کنیم پس از پایان این دوره کارورز توانایی سخت افزاری و نرم افزاری تعویض هارد برند های مختلف و مطالب مربوط به فلش و ترمیم شبکه و سریال آن را بیاموزد. این دوره مناسب افرادیست که با تعمیرات موبایل آشنایی دارند و به عنوان دوره ی مکمل ارایه می گردد.

سخت افزار پیشرفته بهمراه تعویض و پروگرام هارد

دوره ی آموزش تعمیرات موبایل سخت افزار پیشرفته بهمراه تعویض و پروگرام هارد شامل کلیه ی مباحث دوره ی اول و سوم می باشد و کاربر پس از طی این دوره یک سخت افزار کار کامل که توانایی انجام هرگونه تعمیر سخت افزاری موبایل را دارا می باشد خواهد شد.

نرم افزار پیشرفته بهمراه تعویض و پروگرام هارد

دوره ی آموزش تعمیرات موبایل نرم افزار پیشرفته بهمراه تعویض و پروگرام هارد شامل کلیه ی مباحث دوره ی دوم و سوم می باشد و کاربر پس از طی این دوره یک نرم افزار کار کامل که توانایی انجام هرگونه تعمیر سخت افزاری موبایل را دارا می باشد خواهد شد.

چارت کامل دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل :

 

 

سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل 118

چارت کامل دوره آموزش تعمیر نرم افزار موبایل :

سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل 118

آموزش تعمیرات موبایل بهمراه کار عملی 100 درصد تضمینی

مزایای آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل (تعمیرات 118)

 • تمامی مراحل آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد.
 • استفاده از اساتیدی که در پروژه های عملی شرکت کرده اند و تجربه کافی دارند
 • مشاوره بازاریابی در حوزه تعمیرات نرم افزار موبایل
 • در اختیار گذاشتن فیلم های آموزشی تعمیرات نرم افزار موبایل
 • برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش
 • برگزاری کلاس ها در تایم های صبح و بعداز ظهر برای افراد شاغل
 • برگزاری کلاس در روزهای تعطیل برای افراد شاغل
 • اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • نزدیک بودن خوابگاه به آموزشگاه برای صرفه جویی در هزینه
 • معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره
 • اعطای مدرک بین المللی
 • پشتیبانی نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره
 • دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر
 • در اختیار گذاشتن کارگاه پس از اتمام دوره برای کار عملی بیشتر برای کارآموز بعنوان جلسه رایگان
 • با هر سطحی از اطلاعات ، شما می توانید با ما به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شوید

 • محدود نبودن مدت زمان دوره (مدت دوره = دانشجو کلیه سیلابس های تعیین شده را فراگیری نموده و در آزمون های عملی موفق گردد)
 • اولین آموزشگاه تخصصی تعمیرات موبایل
 • آموزش زیر نظر برجسته ترین تعمیرکاران و اساتید کشور
 • اهدا گواهینامه های معتبر در سطح فوق تخصصی در پایان دوره به دانش آموختگان
 • اهدا کارت طلایی پشتیبانی نا محدود آموزشی
 • تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان (بدلیل واردات مستقیم  تجهیزات زیر قیمت تجاری ارائه می گردد)
 • اهدا پکیچ کمک آموزشی بصورت رایگان به دانش آموختگان
 • امکان ارائه  خوابگاه با کیفیت و هزینه مناسب (ویژه هنرجویان شهرستان)
 • مدیریت زمانبندی دوره با توجه به درخواست دانشجو
 • برگزاری دوره بصورت 1-تمام روز های هفته (عادی) 2-فقط پنج شنبه ها 3- روز های تعطیل 4- دوره های فشرده در یک هفتهارائه مدارک معتبر بین المللی (بر اساس درخواست دانشجو)
 • هدف دوره آموزش تعمیرات موبایل :   فراگیری تعمیرات فوق تخصصی انواع موبایل و تبلت ( سخت افزار و نرم افزار ) بصورت کاملا عملی
  درباره دوره آموزش تعمیرات موبایل :  تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار و نرم افزار انواع گوشی های موبایل با تکنولوژی های مختلف (جاوا،سیمبین،اندروید،مک) حتی برند آیفون و تعمیرات فوق تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری انواع تبلت با تکنولوژی های مختلف

  بازار کار فارغ التحصیلان دوره آموزش تعمیر موبایل :

  از زمان رایانه های اولیه که در سال 1941 ساخته شده بودند تا کنون فناوری های دیجیتال رشد گسترده ای نموده اند و امروزه به شکل های نوین و گسترده ای وجود دارند.
  دیگر تقریبأ خانه ای نیست که در آن یک کامپیوتر شخصی یا رو میزی وجود نداشته باشد و کاربرد بسیار بالایی در زندگی تمام افراد دارد.

  کم کم با ورود موبایل به ایران و در جند سال گذشته با ورود موبایل های هوشمند و تبلت کم کم گوی سبقت را موبایل ها و تبلت ها از رایانه ها ربوده و بعنوان ابزاری همه جانبه توانسته در تمامی خانواده ها بعنوان وسیله ای شخصی حداقل به تعداد اعضای هر خانواده وجود داشته باشد

  برای فارغ التحصیلان رشته آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات تبلت بازار کار گسترده ای در تمامی مغازه ها و فروشگاه های سطح شهر,شرکت های خصوصی,مراکز گارانتی و سازمان ها وجود دارد.

برخی از سرفصل های مورد بررسی در دوره آموزشی تعمیرات سخت افزار موبایل :

 • آموزش رفع ایراد مشکلات LED – LCD و بر طرف کردن مشکل صفحه نمایشگر – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش رفع ایراد مشکلات اسپیکر – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش رفع ایراد مشکلات وارده به IC فلش – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش رفع مشكل Invalid battery – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش تقویت و افزایش صدا – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش تخصصی کدهای مخفی گوشی – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش چگونگی تست پوینت – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش نرم افزار فلشر برای انلاک، قفل ، گرفتن اطلاعات سخت افزاری ، چنج ، سرویس و فلش بدون باکس
 • آموزش رفع  مشکل پرش صفحه نمایش – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش چگونگی رفع ایراد مشکل ویبره – آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش مسیر سیم کشی آی سی راه انداز مموری کارت
 • رفع ایراد مشکل آنتن و پرش آنتن – آموزش تعمیرات موبایل
 • رفع ایراد مشکلات بلوتوث – آموزش تعمیرات موبایل
 • بازو بست تخصصی انواع برندها از قبیل HTC, IPHONE, MOTOROLA, HUAWEI ,BLAKBERRY,I-MOBILE ,SAMSUNG,LG
 • آشنایی با ماژول بلوتوث و نحوه کارکرد بلوتوث و تشریح قطعات
 • روش پایه سازی متالیزهای جدا شده از روی بورد موبایل
 • نقشه خوانی وبررسی عیوب از طریق مسیر یابی روی بورد موبایل
 • عیوب مربوط به پورتها و USB و دلایل کانکت نشدن دیوایس به سیستم
 • جریان کشی برد و نحوه تشخیص عیوب توسط منبع تغذیه
 •  تعمیر گوشیهای خاموش و آب خورده – آموزش تعمیرات موبایل
 • آشنایی با قطعات تخصصی گوشیهای هوشمند – آموزش تعمیرات موبایل
 • آشنایی با مدار تاچ اسکرین ومعرفی انواع تاچ و کارکرد تاچ ها و بررسی عیوب مربوط به مدار تاچ
 • هدف دوره آموزش تعمیرات موبایل :   فراگیری تعمیرات فوق تخصصی انواع موبایل و تبلت ( سخت افزار و نرم افزار ) بصورت کاملا عملی
  درباره دوره آموزش تعمیرات موبایل :  تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار و نرم افزار انواع گوشی های موبایل با تکنولوژی های مختلف (جاوا،سیمبین،اندروید،مک) حتی برند آیفون و تعمیرات فوق تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری انواع تبلت با تکنولوژی های مختلف

  بازار کار فارغ التحصیلان دوره آموزش تعمیر موبایل :

  از زمان رایانه های اولیه که در سال 1941 ساخته شده بودند تا کنون فناوری های دیجیتال رشد گسترده ای نموده اند و امروزه به شکل های نوین و گسترده ای وجود دارند.
  دیگر تقریبأ خانه ای نیست که در آن یک کامپیوتر شخصی یا رو میزی وجود نداشته باشد و کاربرد بسیار بالایی در زندگی تمام افراد دارد.

  کم کم با ورود موبایل به ایران و در جند سال گذشته با ورود موبایل های هوشمند و تبلت کم کم گوی سبقت را موبایل ها و تبلت ها از رایانه ها ربوده و بعنوان ابزاری همه جانبه توانسته در تمامی خانواده ها بعنوان وسیله ای شخصی حداقل به تعداد اعضای هر خانواده وجود داشته باشد

  برای فارغ التحصیلان رشته آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات تبلت بازار کار گسترده ای در تمامی مغازه ها و فروشگاه های سطح شهر,شرکت های خصوصی,مراکز گارانتی و سازمان ها وجود دارد.

به نظرت کدوم آموزشگاه تعمیرات موبایل بهتره؟ تصمیم با آموزش تعمیرات موبایل با توست!

آموزش تعمیرات موبایل

در سال های اخیر به دلیل هوشمند شدن موبایل ها و ورود تبلت به بازار ، خدمات در این راستا دارای جذابیت های خاص و درآمدهای بالا می باشند که تخصصی ترین خدمات در این حوزه، تعمیرات سخت افزاری موبایل و تبلت و در کنار آن خدمات نرم افزاری تلفن های هوشمند و تعمیر نرم افزاری آنها می باشد.

در حوزه سخت افزار ، موبایل ها و تبلت ها با ایرادات مختلفی روبرو می شوند. مواردی همچون عدم آنتن دهی،تخلیه شارژ،از کار افتادن دوربین ، عدم ارسال صوت ، نداشتن صدای زنگ ، نویز ، نداشتن تصویر ، آب خوردگی ، روشن نشدن دستگاه ، کارنکردن بلوتوث و WIFII ، از کار افتادن صفحه لمسی ، عدم شارژ دستگاه ، خرابی صفحه کلید و… در این دوره ی آموزشی تعمیرات موبایل و تبلت که بصورت %۳۰ تئوری و %۷۰ عملی برگزار میشود، مطالب مورد نیاز از پایه به متقاضیان آموزش داده میشود.شرایط نزدیک به بازار کار یکی از خصوصیات بر جسته این دوره می باشد که علاقه مندان را جهت حضور در بازار کار آماده میکند.

۱- شناخت قطعات و قسمت های مختلف موبایل و تبلت

۲- نحوه عملکرد وارتباط قسمتهای مختلف موبایل و تبلت و شرح بلوک دیاگرام

۳- نحوه بازو بست استاندارد انواع گوشی و تبلت

۴- آموزش کار با ابزار تعمیر موبایل و تبلت مانند هیتر ،اولتراسونیک، هویه آنتی استاتیک، سشوار صنعتی و….

۵- آموزش نقشه خوانی روی بردهای الکترونیکی تلفن های همراه و تبلت

۶- آموزش عیب یابی تخصصی در برندهای مختلف ورفع ایرادات

۷- نحوه تعویض آی سی ها وقطعات SMD,BGAروی بردهای تلفن همراه و تبلت

کلمات کلیدی: , , , , , , , , ,