021 - 62935 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات
تعمیر لپ تاپ توشیبا تعمیرات لپ تاپ toshiba
تعمیر لپ تاپ توشیبا تعمیرات لپ تاپ توشیبا

تعمیر لپ تاپ توشیبا

تعمیر لپ تاپ توشیبا در این بخش تعمیرات لپ تاپ توشیبا مرکز تعمیرات 118 توسط زبده‌ترین و مسلط‌ترین مهندسین تعمیر لپ تاپ توشیبا انجام می‌پذیرد. مهندسین حاضر در بخش تعمیرات لپ تاپ توشیبا به دلیل برخورداری از سال‌ها سابقه در امر تعمیرات لپ ‌تاپ به ویژه لپ تاپ توشیبا قادر به رفع و حل تمامی ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ توشیبا هستند که ممکن است به هر دلیل در این دستگاه‌ها به وجود آیند. مهندسین و کارسناسان تعمیر لپ تاپ توشیبا به‌روزترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیر را به کار گرفته‌اند تا قادر به ارائه‌ی بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه تعمیر لپ تاپ توشیبا گردند. بخش تعمیرات توشیبا در مرکز تعمیرات118، روند مشخصی را طی می کند. عامل اساسی و مهم در این روند، نظم ، دقت و سرعت در تعمیرات می باشد. این عوامل موجب استقبال مشتریان از این مرکز گشته است. بخش تعمیر لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات118، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران و مهندسین باتجربه این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ توشیبا خود را چه نرم افزاری و چه سخت افزاری تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز باشید و بعد از تعمیر گارانتی رسمی و کتبی دریافت نمایید. مدیریت مرکز تعمیرات118 تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را گارانتی نموده تا شما هموطنان گرامی از بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه تعمیر لپ تاپ توشیبا بهره‌مند گردید.

تعمیرات موبایل و تبلت در مرکز تعمیرات 118

قطعات اورجینال لپ تاپ توشیبا

گارانتی خدمات تعمیرات 118

گارانتی رسمی و کتبی تعمیر لپ تاپ توشیبا

تعمیر نرم افزار لپ تاپ تعمیرات لپ تاپ تعمیرات نرم افزار laptop

تعمیر نرم افزار لپ تاپ توشیبا

تعمیر سخت افزار لپ تاپ تعمیرات سخت افزار لپ تاپ تعمیر laptop

تعمیر سخت افزار لپ تاپ توشیبا

تعمیرات تخصصی لپ تاپ Toshiba

مهندسین نرم افزار بخش تعمیرات نرم افزار لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات 118 به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل های اورجینال و نرم افزارهای اختصاصی اورجینال اقدام به نصب نرم افزار های اختصاصی کلیه ی رشته های دانشگاهی و کاری از جمله فعالیت های تخصصی نرم افزاریست که در مرکزتعمیرات 118 صورت می پذیرد.

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ توشیبا در بخش تعمیرات لپ تاپ توشیبا مرکز تعمیرات118 به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال مایکروسافت صورت می پذیرد. نصب ویندوز، ترمیم بوت، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصص، افزایش بهره وری سیستم ، افزایش سرعت سیستم و … لپ تاپ های توشیبا از جمله فعالیت های تخصصی نرم افزاریست که در مرکزتعمیرات 118 صورت می پذیرد.

بخش تعمیرات لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات118 با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و با بهره گیری از مهندسین با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ های توشیبا شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات118 با استفاده از قطعات اورجینال شرکت توشیبا صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. تعمیرات 118 توانایی تعمیر انواع ایرادات و انواع مشکلات لپ تاپ توشیبا را دارا می باشد.

تعمیر لپ تاپ توشیبا تعمیرات لپ تاپ toshiba

تعمیر لپ تاپ تعمیرات لپ تاپ

روند تعمیر لپ تاپ Toshiba در تعمیرات118:

دریافت لپ تاپ و ارائه رسید رسمی و کتبی

ابتدا لپ تاپ توشیبا تعمیری مشتری دریافت و رسید آن به مشتری ارایه می شود. همچنین شما می توانید از طریق پیک موتوری و یا پست دستگاه خود را برای تعمیر بفرستید. در این صورت در زمان تحویل دسگاه به اپراتورهای شرکت با شما تماس گرفته می شود.

بررسی و اعلام هزینه(رایگان)

پس از دریافت لپ تاپ توشیبا، مشکل آن بررسی شده و ایراد آن بهمراه هزینه تعمیر به مشتری اعلام میگردد. در صورت موافقت مشتری دستگاه وی تعمیر می شود و در صورت عدم تعمیر یا تمایل مشتری به تعمیر هیچ هزینه ای بابت عیب یابی از مشتری دریافت نمیگردد و همچنین زمان آماده شدن دستگاه به مشتری اعلام خواهد شد. در بعضی موارد ایراد مشخص نیست و نیاز به بررسی بیشتر و زمان بیشتر دارد که در اینگونه موارد تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص و به مشتری اعلام هزینه میگردد. در بیشتر از 80 درصد موارد گوشی نهایتا تا 48 ساعت تعمیر می شود و در 20 درصد موارد یک هفته زمان برای تعمیر مورد نیاز است.

اعلام تعمیر و ارایه دستگاه به مشتری

پس از مشخص شدن وضعیت تعمیری دستگاه تعمیر یا عدم تعمیر آن به مشتری اعلام می شود و مشتری می تواند برای دریافت لپ تاپ توشیبا به مرکز تعمیرات 118 مراجعه نماید. همچنین امکان ارسال دستگاه از طریق پست یا پیک برای مشتریان مقدور می باشد. هزینه ی تعمیر دستگاه پس از تعمیر لپ تاپ از مشتری دریافت میگردد و پیش از تعمیر لپ تاپ توشیبا نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای از سوی مشتری نمی باشد.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا تعمیر لپ تاپ توشیبا

برخی خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات118:

 • کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • بررسی و رفع همه جانبه‌ی ایرادات LCD و LED از جمله سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و…
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان در لپ تاپ توشیبا
 • تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ی لولا و قاب و نیز تعویض قاب لپ تاپ توشیبا
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک لپ تاپ توشیبا
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی لپ تاپ توشیبا
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری و تعویض کامل درایو نوری لپ‌ تاپ توشیبا
 • تعمیرات تخصصی شارژر توشیبا
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی توشیبا

 

 • تعمیرات تخصصی آداپتور لپ تاپ توشیبا
 • تعمیر و تعویض تخصصی چیپ گرافیکی لپ‌تاپ توشیبابا دستگاه فوق پیشرفته BGA
 • تعویض انواع چیپ، رفع مشکلات مدار صدا و مدار LAN و…
 • تعمیر و تعویض تخصصی چیپ شمالی و جنوبی و … لپ تاپ توشیبا با دستگاه فوق پیشرفته BGA
 • تعمیر، بازسازی و ترمیم بسیاری عیوب دیگر در بخش تعمیر لپ تاپ توشیبا مزکز تعمیرات118
 • بررسی همه جانبه‌ و کامل قطعات الکترونیکی لپ تاپ توشیبا و در صورت لزوم تعویض آنها (مقاومت ها/ خازن ها/ دیود ها/ ترانزیستورها/ فت‌ها و … )
 • تعمیر و تعویض کامل مادربرد لپ‌تاپ توشیبا
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ و جراحی هارد
 • تعمیر و بازیابی سیلندر، برد، رفع بدسکتور، بازیابی لطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک توشیبا
 • تعمیرات و ترمیم و تعویض سلول باتری لپ تاپ توشیبا

 

 • تعمیرات صفحه کلید و تعویض صفحه کیبورد لپ تاپ توشیبا
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ توشیبا و نیز گشایش قفل و ترمیم Boot لپ تاپ توشیبا
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد در لپ تاپ توشیبا
 • رفع مشکلات مدار Powering، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ CPU
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث لپ تاپ توشیبا
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ توشیبا
 • گردگیری و سرویس داخل لپ تاپ توشیبا
 • بررسی کلیه‌ی اتصالات، فن‌ها، درایوهای نوری، کابل‌های اتصال لپ تاپ توشیبا
 • ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ  توشیبا
 •  تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ توشیبا
 •  تعویض انواع CPU FANN  لپ تاپ توشیبا
 • تعمیر و تعویض کامل مادربرد لپ‌تاپ توشیبا
تعمیر لپ تاپ توشیبا تعمیرات لپ تاپ توشیبا
تعمیر لپ تاپ toshiba تعمیرات لپ تاپ توشیبا
تعمیرات لپ تاپ توشیبا تعمیر لپ تاپ توشیبا
تعمیرات لپ تاپ توشیبا تعمیر لپ تاپ toshiba

تعمیر محصولات دیگر توشیبا در مرکز تعمیرات118:

بخش تعمیر لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات118 افتخار دارد با بهرمندی از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و مهندسین متخصص تعمیرات محصولات کمپانی توشیبا، مشکلات شما را با بهترین راه حل فنی، کوتاهترین زمان ممکن و کمترین هزینه مرتفع سازد. مرکز تعمیرات118، در زمینه تعمیرات مدل های مختلف لپ تاپ توشیبا، دستگاه کپی توشیبا، تبلت توشیبا، گوشی توشیبا، هارد توشیبا و همچنین سرور توشیبا بطور کاملا تخصصی فعالیت می کند. لازم یه ذکر است در مورد دستگاه های فتوکپی توشیبا که حجیم هستند و جابه جایی آن ها دشوار است. خدمات تعمیرات در محل به کاربران گرامی ارائه خواهد شد تعمیرات محصولات توشیبا در مرکز تعمیرات118 به دست مهندسین و کارشناسان ارشد این حوزه انجام می گردد.  به خاطر داشته باشید که تعمیرات توشیبا می‌بایست صرفاً به دست مهندسین با تجربه و آگاه انجام پذیرد ، از این رو به شما توصیه می‌کنیم از مراجعه به مراکز بی‌نام و نشان خودداری نمایید؛ دلیل این امر نیز روشن است: مراجعه به یک مرکز ناآشنا نه تنها ممکن است اشکالات دستگاه شما را رفع نکند بلکه ممکن است به سبب انجام تعمیرات به دست افراد مبتدی و نابلد، اشکالات و نواقص دستگاه معیوب دو چندان شده و چه بسا فرصت تعمیر برای همیشه از بین برود.