021 - 62935 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات

تعویض هارد HUAWEI G610

تعویض هارد هواوی G610

تعویض هارد گوشی :

تعویض هارد گوشی در برند ها و سی پی یو های مختلف متفاوت می باشد.  به دلیل چسبی بودن هارد گوشی های جدید و همچنین نیاز به مهارت، تجربه، ابزار و تجهیزات خاص، آیسی اورجینال و فایل پروگرم هارد، تعویض هارد گوشی یکی از تخصصی ترین فرآیندهای تعمیرات موبایل می باشد.

مرکز تعمیرات 118 به عنوان یکی از پیشتازان تعویض هارد گوشی در کشور شناخته می شود و به جرات می توان گفت توانایی تعمیر و تعویض هارد همه ی گوشی های برندهای مختلف که امکان تعویض هارد برای آنها میسر می باشد را داراست. این مرکز با در اختیار داشتن آیسی هارد اورجینال گوشی های برند های مختلف و همچنین باکسها و فایل های دامپ کامل، تکنسین باتجربه و …. یکی از شناخته شده ترین مراکز تعمیرات موبایل کشور می باشد و آماده ی همکاری با همکاران از سراسر ایران می باشد. همچنین این مرکز آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تخصصی تعویض هارد موبایل را در لیست خدمات خود دارا می باشد.

تعویض هارد گوشی تعویض هارد موبایل تعویض EMMC گوشی پروگرم هارد گوشی موبایل

تشخیص خرابی هارد گوشی :

دلایلی که عمل تعویض هارد را باعث می شوند به صورت زیر است:

  1. یکی از دلایل خاموشی
  2. یکی از دلایل ماندن روی لوگو
  3. یکی از دلایل فلش نشدن
  4. اشتباه نشان دادن ظرفیت حاقظه داخلی

 

لازم است بدانید بسیاری از همکاران که در اینترنت و مراکز تجاری تعویض هارد گوشی را تبلیغ می کنند گوشی های مشتریان خود را برای تعویض هارد به ما میسپارند. همچنین تعویض هارد موبایل در این مرکز دارای یک ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد.

 

  گوشی‌های هواوی سال ۲۰۱۹ با پشتیبانی از 5G به بازار می‌آیند - تعمیرات موبایل 118