اکسپریا

در سال 1876 گارگاهی به منظور تعمیر دستگاه های تلگراف در اسکهلم سوئد به دست لارس مگنوس اریکسون راه اندازی شد. یک سال بعد تلفن اختراع شد و زمینه ی کاری این فرد هم تغییر کرد. سپس توسعه صادرات و بازار های بین المللی اریکسون در دهه ی 1880 شدت گرفت و این شرکت محصولات خود را به کشور های استرالیا، نیوزلند و آفریقای جنوبی صادر کرد. پس از آن با ظهور تلفن های همراه، این شرکت حوزه ی فعالیت خود را تغییر داده و مشغول به راه‌اندازی شبکه‌های مخابراتی و نصب سوئیچ‌های ارتباطی شد. این پیشرفت تا جایی ادامه داشت که در سال 1994 این شرکت به بزرگترین تولید کننده‌های دستگاه‌های تلفن، ابزارهای ارتباط رادیویی تبدیل شد. از دیگر فعالیت های انجام شده در این شرکت می توان به بلوتوث اشاره کرد که با همکاری اینتل، IBM، توشیبا و نوکیا انجام شده است.

برند اریکسون در سال 2001 میلادی اعلام کرد که از این پس ساخت گوشی های خود را به شرکت Flextronics International خواهد سپرد. این شرکت سوئدی با کمپانی سونی در بخش گوشی شروع به همکاری کردند و شرکت سونی اریکسون را در لندن راه اندازی کردند. اولین محصولاتی که در این شرکت ساخته شد، T610، K700 و P800 نام دارد. هدف اصلی این مجموعه ساخت گوشی هایی با دوربین کیفیت بالا است که در اواخر دهه 2010 بیشتر دیده می شود. کلیه ی محصولات تولید شده با نام سونی اریکسون به بازار عرضه می شدند تا اینکه در سال 2012 سونی، سهم اریکسون را خریداری کرد. پس از آن تمامی گوشی های عرضه شده با نام سونی، وارد بازار شدند. موبایل های سری اکسپریا جزو پرچم دارهای این سری به شمار می روند.

در سالهای همکاری این دو شرکت توانستند سهم زیادی از بازار را اذعان خود کنند. برند اکسپریا در ساخت گوشی ها از قطعات با کیفیت استفاده می کند. استفاده از گوشی های همراه امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و این وسیله ی گران قیمت بسیار در معرض آسیب دیدگی قرار می گیرد. شکستن ال سی دی، تمام شدن عمر باتری از جمله آسیب دیدگی هایی است که برای هر گوشی ممکن است پیش بیاید. آسیب دیدگی قطعات گوشی اکسپریا به معنی پایان کار نیست و امکان تعمیر و یا تعویض قطعات گوشی اکسپریا وجود دارد.

تعمیر گوشی اکسپریا

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر گوشی اکسپریا و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است کلیه ی قطعات گوشی اکسپریا قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید قطعات گوشی اکسپریا

امکان خرید قطعات گوشی اکسپریا به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت قطعات گوشی اکسپریا روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.