قطعات موبایل

هر گوشی از قطعات بسیاری تشکیل شده است که اغلب آن ها قابل مشاهده هستند و می شناسیم، اما با برخی از آن ها آشنا نیستیم و حتی از وجود آن ها بی اطلاع می باشیم. باتری گوشی، تاچ و ال سی دی گوشی، هارد، CPU و… از قطعات موبایل هستند که در تمام گوشی ها وجود آن ها ضروری است. با آسیب دیدن آن ها در عملکرد کل گوشی خلل ایجاد می شود، به طور مختصر به معرفی قطعات اصلی خواهیم پرداخت. اما با آسیب به برخی قطعات ممکن است آن قسمت به درستی کار نکند اما در عملکرد گوشی تاثیر گذار نخواهد بود که از آن جمله می توان به آنتن بلوتوث، آنتن وایفا، دوربین ها و… اشاره کرد.

  • باتری: از قطعات مهمی می باشد که تنها تامین کنند انرژی مورد نیاز قطعات می باشد و با ظرفیت های متفاوت از دو نوع لیتیوم یونی یا لیتیوم پلیمری می باشند.
  • نمایشگر: که در بین تعمیرکاران به اسم ال سی دی خوانده می شود، رابط بین سخت افزار و کاربر است و حاصل عملکرد سخت افزار را روی نمایشگر نشان می دهد.
  • هارد یا eMMc: این قطعه بر روی مادربرد قرار دارد و ظرفیت مورد نیاز برای ذخیره اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این قطعه اجازه بوت کردن سیستم عامل را می دهد.
  • CPU: یا همان قلب تپنده ی گوشی یکی دیگر از قطعات گوشی همراه می باشد که بر روی مادربرد قرار دارد و وظیفه پردازش اطلاعات را عهده دارد می باشد.
  • و…

تعمیر قطعات موبایل

گوشی‌های همراه نیز مانند تمام دستگاه‌های الکترونیکی ممکن است آسیب دیده و نیاز به تعویض داشته باشند. از عواملی که باعث آسیب به این قطعات می‌شود می‌توان به ضربه خوردگی، آب خوردگی، نوسانات داخلی و… اشاره داشت. در این مواقع نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعات گوشی همراه می‌باشد. اما برای تعمیر این قطعات نیاز است که به مرکزی معتبر و با سابقه مراجعه نمایید. زیرا تعمیر قطعات موبایل نیاز به مهارت بالایی دارد و باید از ابزارهای مخصوص در این زمینه استفاده کنید. اما چگونه می‌توان مرکزی معتبر و با سابقه را انتخاب کرد؟ با توجه به سابقه و مجوزهای مرکز تعمیرات می‌توان تا حدی از کیفیت خدمات آن اطمینان داشت. مرکز تعمیرات 118 با سالها سابقه و کادری مجرب آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد. در این مرکز با استفاده از قطعات اورجینال و بهترین ابزار ها تعمیر گوشی شما انجام می‌شود.

خرید قطعات موبایل

یکی از مسائل مهمی که امروزه برای بسیاری از افراد حائز اهمیت می باشد کیفیت قطعاتی است که در حین تعمیر برای گوشی استفاده می شود. اما خرید قطعات اورجینال و اصلی برای گوشی با توجه به گسترش قطعات فیک که شباهت بسیاری به قطعات اصلی دارند نیز بسیار مشکل شده است. خرید قطعات اورجینال گوشی را باید از مرکزی معتبر انجام دهید تا از کیفیت قطعه خریداری شده اطمینان داشته باشید. در مرکز تعمیرات 118 علاوه بر تعویض قطعات گوشی فروش قطعات نیز انجام می شود. این مرکز به صورت مستقیم قطعات را به فروش می رساند به همین دلیل قیمت قطعات موبایل بسیار مناسب بوده و از طرفی به دلیل سابقه چند ساله در این زمینه می توانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید. لازم به ذکر است که تمامی قطعات موجود در فروشگاه با ضمانت عرضه می شود.