66760314 - 66760916 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات

آیفون Iphone X

در این صفحه می توانید “قطعات آیفون x “را مشاهده نمایید. این صفحه زیر مجموعه ی “قطعات آیفون” می باشد. اگر قصد “خرید قطعات آیفون x” را دارید، مرکز تعمیرات 118 تضمین می کند که کلیه ی قطعات، اورجینال باشد و همچنین در صورت نیاز به “تعمیر آیفون X” تعمیرات 118 با سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل و کالای دیجیتال تضمین می کند که بهترین تجربه ی تعمیر را برای شما فراهم آورد. در کمترین زمان و با کمترین هزینه تعمیر “گوشی آیفون x” خود را تعمیر کنید.

“قطعات اورجینال آیفون x” را تنها از ما بخواهید. تعمیرات 118 به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین مراکز تعمیرات موبایل کشور، خدمات تخصصی نظیر تعویض گلس، تعویض هارد و سی پی یو، تعویض هارد آیفون، آموزش تعمیرات موبایل، تعمیرات موبایل در محل، تعویض گلس سری اج، پخش قطعات موبایل اورجینال، پخش آیسی اورجینال موبایل و …. را در کمترین زمان و با تضمین کیفیت و قیمت ارایه می دهد. ما در این کار حرفه ای هستیم و “تعمیر آیفون X” تخصص ماست.

ممکن است قطعه ی مورد نظر شما برای “آیفون X” در این صفحه موجود نباشد ولی در انبار شرکت موجود و یا قابل تهیه باشد. در اینصورت می توانید با تماس با کارشناسان ما از موجودی قطعه و قیمت آن مطلع شوید. همچنین می توانید “آیفون x” خود را برای تعویض قطعات یا تعمیر به ما بسپارید. روند تعمیر “آیفون x” شما در سریعترین زمان ممکن صورت می پذیرد. کلیه ی تعمیرات ما دارای 10 روز مهلت تست می باشد و موارد تعمیری دارای 1 تا 6 ماه گارانتی بسته به مورد تعمیر خواهند بود. همچنین برای کلیه ی تعمیرات “آیفون x” فاکتور سربرگ دار با مهر معتبر ارایه می شود. مرکز تعمیرات 118 دارای مجوز فعالیت از اتحادیه ی دستگاه های مخابراتی بوده، همچنین ملزم به اجرای ظوابط گواهینامه های ی ISO 9001 و ISO 10004 در پایش و اندازه گیری رضایت مشتری می باشد.

نمایش یک نتیجه