موتورولا

برای علاقه مندان به حوزه ی فناوری و موبایل، برند موتورولا تداعی کننده ی گوشی های تاشو بسیار زیبا می باشد. موتورولا بیش از نیم قرن است که از پیشروان خلاقیت و نوآوری به شمار می رود. پاول گالوین در سال 1928 با همکاری برادرش کارخانه ی گالوین را راه اندازی کرد. در ابتدا این شرکت 5 کارگر و سرمایه ی 565 دلاری داشت. محصول اولین آن باتری Eliminator بود که این دستگاه باعث می شد که رادیوهایی که با استفاده از باتری روشن می شوند بتوان با برق خانگی روشن کرد. فعالیت های موتورولا در سال های بعدی در زمینه های زیادی ادامه داشت. در نهایت در سال 1973، این شرکت با استفاده از سیستم DynaTAC اولین نسخه ی آزمایشی تلفن سلولار را معرفی کرد. 10 سال بعد Motrola DynaTAC 8000X، اولین تلفن سولار قابل حمل توسط آژانس FCC گواهی‌های لازم را دریافت کرد.

این شرکت با تولید رادیوهای مخصوص ماشین به شهرت رسید و سپس نام آن را به موتورولا تغییر دادند. در سال 2011 این شرکت به دلایل ورشکستگی به دو شرکت مستقل موتورولا موبیلیتی (Motorola Mobility) و موتورولا سلوشنز(Motorola Solutions) تقسیم شد. موتورولا سلوشنز از لوگوی آبی رنگ استفاده می کند و در شیکاگو واقع شده است. در زمینه ی تکنولوژی و تجهیزات پلیسی رادیویی و نیازهای تبلیغاتی فعالیت می‌کند. شرکت دیگر نیز از لوگوی قرمز استفاده می کند و به تولید گوشی می پردازد. کمپانی گوگل در سال 2011 به طور رسمی شرکت موتورولا موبیلیتی را خریداری کرده است و پس از 3 سال این شرکت به لنوو فروخته شد. گوگل بخش قابل توجهی از حق اختراعات موتورولا را به لنوو واگذار نکرده است و تنها حق استفاده شراکتی بعضی از این اختراعات را دارد. محصولات عرضه شده توسط این مجموعه از قابلیت ها و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

قطعات گوشی موتورولا ممکن است در اثر ضربه های شدید، آب خوردگی و یا … آسیب ببیند و گوشی قادر به ادامه ی کار نباشد. آسیب دیدگی گوشی موتورولا به معنی پایان کار دستگاه نیست و امکان تعویض وجود دارد. شما می توانید تعویض قطعات گوشی موتورولا را به مرکزی معتبر بسپارید.

تعمیر گوشی موتورولا

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر قطعات گوشی موتورولا و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است قطعات گوشی موتورولا قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید قطعات گوشی موتورولا

امکان خرید قطعات گوشی موتورولا به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت قطعات گوشی موتورولا روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.