مایکروسافت

تاریخچه برند مایکروسافت

مایکروسافت یکی از شرکت های کامپیوتری بین المللی است که در ردمونو واشنگتن واقع شده است. این شرکت در سال 1975 توسط بیل گیتس و پل آلن در زمینه ی تولید، صدور مجوز و فروش نرم‌افزار و سخت‌افزار کامپیوتر تاسیس شد. شهرت این شرکت مدیون سیستم عامل ویندوز و برنامه های کامپیوتر مانند آفیس می باشد. محصولات دیگر مانند کنسول بازی ایکس باکس، تبلت، لپ تاپ سرفیس نیز در تثبیت ماکروسافت در دنیای فناوری نقش بسزایی دارد. در ابتدا این شرکت نرم افزار کامپایلر زبان بیسیک برای کامپیوتر Altair 8800 سپس سیستم‌عامل MS-DOS را عرضه کرد. این طراحی ها موفقیت چشمگیری را برای این شرکت به وجود آورد. در دهه ی 1990 ماکروسافت برخی از شرکت ها را خریداری کرد و به زیر مجموعه ی خود اضافه کرد. از بزرگترین خرید ها می توان به لینکدین اسکایپ اشاره کرد. مایکروسافت فرمانروای بی چون و چرا در بازار سیستم عامل به شمار می رود. محبوب ترین سیستم عاملی هم که معرفی کرده، اندروید است که در گوشی های موبایل مورد استفاده قرار می گیرد.

مایکروسافت علاوه بر فعالیت در تولید سیستم عامل، در بخش‌های نرم‌افزاری دیگر مانند موتور جستجو، بازار خدمات دیجیتال، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، رایانش ابری و ابزارهای توسعه‌ی نرم‌افزار نیز حضوری جدی دارد. در سالهای پایانی دهه ی 2010،  رقابت در دنیای گوشی های هوشمند به اوج خود رسید و این شرکت هم در تلاش بود تا در این میان جایگاه ویژه ای را کسب کند. شرکت هایی مانند اپل و گوگل به بازار آمده بودند و مایکروسافت تلاش کرد در این بخش از بازار نرم‌ افزار نیز سلطه‌ی خود را حفظ کند. در آوریل سال 2011 مایکروسافت تولید گوشی های نوکیا را به مدت 10 سال خریداری کرد. اولویت اول فنلاندی ها گوشی بر پایه ی سیستم عامل ویندوز پون بود و یکی از دلایل تعطیلی سیستم عامل می گو، فشارهای مایکروسافت بر تمرکز بر روی سیستم عامل ویندوزفون بود. زمانی که این دو شرکت یکی شوند سقوط وحشتناکی را تجربه کردند اما با معرفی گوشی های سری آشا در سال 2013 این شرکت توانست خسارت های وارد شده در دو سال گذشته را جبران کند. سرانجام این شرکت که چند سالی تحت نفوذ ایده‌های مایکروسافت بود، بخش گوشی‌های موبایل خود را در آوریل 2014 به مایکروسافت فروخت و Microsoft Mobile جایگزین گوشی‌های نوکیا شد. با ورود گوشی های سامسونگ و آیفون، این گوشی ها نیز به سرعت از بازار خارج شدند.

گوشی هایی مایکروسافت تحت نظارت نوکیا طراحی و تولید می شدند و کیفیت این قطعات بسیار بالا است. احتمال آسیب دیدگی قطعات گوشی مایکروسافت وجود دارد و گاهی ممکن است این آسیب دیدگی به حدی باشد که موجب خاموش شدن دستگاه شود. آسیب دیدگی قطعات گوشی لومیا ماکروسافت به معنی پایان کار دستگاه نیست و امکان تعمیر گوشی وجود دارد. تعمیرکار می توانید پس از تعویض کیفیت ساق دستگاه شما را بازگرداند.

تعمیر گوشی مایکروسافت

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر گوشی مایکروسافت و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، امکان تعویض قطعات گوشی مایکروسافت وجود دارد و پس از تعویض کیفیت سابق دستگاه شما بازگردانده می شود.

خرید قطعات گوشی مایکروسافت

امکان خرید قطعات گوشی مایکروسافت به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت باتری گوشی مایکروسافت روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.