گوشی هواوی Mate 40 Pro plus

برند هواوی یکی از برترین برندها در زمینه تولید گوشی های هوشمند می‌باشد. کیفیت گوشی های تولیدی این برند بسیار بالاست ولی هیچگاه کیفیت بالا تضمینی بر عدم آسیب پذیری گوشی نیست. گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس نیز دقیقا همین گونه است.  گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس از قطعات بسیار مختلفی تشکیل شده است. این قطعات ممکن است روزی آسیب ببینند و درنتیجه نیاز به تعمیر پیدا کنند. شما نباید از آسیب دیدگی گوشی خود ناراحت شوید. بالاخره مشکلی است که به وجود آمده است و باید برای رفع آن سریعا اقدام کنید. در بعضی از موارد اقدام سریع‌تر باعث کاهش هزینه‌های شما می‌شود. این موضوع را به خاطر داشته باشید. آسیب دیدگی های گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس متفاوت است. آسیب دیدگی‌های تاچ و ال سی دی، باتری، هارد و …. تمامی این موارد در مجموعه ما قابل تعمیر و برطرف شدن است. اصلا نگران نباشید. در ادامه می‌خواهیم شما را با انواع آسیب دیدگی های گوشی هواوی میت ۴۰ Pro Plus آشنا کنیم. تعمیر گوشی Huawei Mate 40 Pro Plus را به ما بسپارید. مجموعه تعمیرات ۱۱۸ میزبان بسیار خوبی برای تعمیر گوشی شماست.

repair-huawei-mate-40-pro-plus

آسیب دیدگی‌های رایج گوشی هواوی Huawei Mate 40 Pro Plus

در این بخش می خواهیم شما را با رایج ترین آسیب دیدگی های گوشی Huawei Mate 40 Pro Plus آشنا کنیم. چنانچه به مشکل شما در این لیست پرداخت نشده بود اصلا نگران نشوید. با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. آسیب دیدگی های رایج گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس به قرار زیر است :

 • آسیب دیدگی هایی که به تاچ و ال سی دی گوشی هواوی میت ۴۰ پروپلاس برمی‌گردد
 • خرابی باتری گوشی و مشکلات ناشی از آن
 • سوختگی هارد گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس و علائم آن
 • خراب شدن اسپیکر گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس
 • تعمیر گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس آب خورده
 • مشکل خاموشی گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس
 • عدم شارژ شدن گوشی هواوی میت ۴۰ پلاس و برطرف کردن این مشکل

 در ادامه به بررسی برخی از این موارد می پردازیم.

 • آسیب دیدگی هایی که به تاچ و ال سی دی گوشی هواوی میت ۴۰ پروپلاس برمی‌گردد

 بیشتر استفاده ما از گوشی از طریق تاچ و ال سی دی اتفاق می‌افتد. تاچ و ال سی دی نقش بسیار مهمی در استفاده از گوشی دارد. چنان‌چه  تاچ و ال سی دی گوشی شما آسیب دیده است نگران نشوید. آسیب دیدگی تاچ و ال سی دی گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس جزو مشکلاتی است که برای کاربران زیادی به وجود می‌آید. با تعویض تاچ ال سی دی مشکل شما به طور کامل برطرف می‌شود. تعویض تاچ و ال سی دی گوشی هواوی Mate 40 Pro Plus در مجموعه ما با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. پس از تعویض تاچ و ال سی دی می‌توانید از گوشی خود بدون هیچ‌گونه مشکلی استفاده کنید. در ادامه به آسیب‌دیدگی های تاچ و ال سی دی گوشی Huawei Mate 40 Pro Plus اشاره می‌کنیم. اگر درگیر یک از این حالات باشید بدانید که تاچ و ال سی دی گوشی شما آسیب دیده است و باید تعویض گردد.

 • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش: سیاه بخشی از صفحه نمایش  نتیجه سوختن پیکسل‌های آن ناحیه است. صفحه نمایش از پیکسل های بسیار زیادی تشکیل شده است و ممکن است در اثر زمان  این پیکسل‌ها بسوزند.
 • کار نکردن لمس صفحه نمایش گوشی: یکی از علائمی که خبر از خرابی ۱۰۰ درصدی تاچ و ال سی دی گوشی Huawei میت ۴۰ پرو پلاس می‌دهد همین مورد است. اگر لمس گوشی شما کار نمی‌کند سریعاً به  تعویض تاچ و ال سی دی اقدام کنید.
 • شکستگی و وجود ترک بر روی صفحه نمایش گوشی:  اگر صفحه نمایش گوشی شما شکسته و یا ترک برداشته و شما نمی‌توانید از این قطعه به طور کامل استفاده کنید، بدانید که تعویض تاچ و ال سی دی تنها گزینه پیش روی شماست.

repair-huawei-mate-40-pro-plus

خرابی باتری گوشی هواوی Huawei Mate 40 Pro Plus

آیا باتری گوشی شما آسیب دیده است و همانند گذشته سرویس دهی نمی‌کند؟ آیا از اینکه باتری گوشیتان همانند گذشته سرویس دهی نمی‌کند بسیار تعجب کرده‌اید و می‌خواهید هر چه زودتر از شر این مشکل نجات یابید. باتری قطعه‌ای مکانیکی است. بدین معنی که دارای یک طول عمر مفید و مشخصی است. طول عمر مفید باتری گوشی هواوی Mate 40 Pro Plus در حدود دو سال است. در نتیجه اگر دو سال یا بیشتر است که از باتری گوشی استفاده می‌کنید وقت تعویض آن فرا رسیده است. با تعویض باتری گوشی هواوی میت 40 پرو پلاس تمامی مشکلاتی که اکنون با آن دسته و پنجه نرم می‌کنید از بین می‌رود. بعضی از علائم خرابی باتری گوشی هواوی Mate 40 Pro Plus را در ادامه با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

 • خاموش شدن گوشی: یکی از دلایل خاموش شدن گوشی می‌تواند ضعیف شدن باتری باشد. اگر باتری گوشی شما آسیب دیده باشد بروز چنین مشکلی دور از انتظار نیست.
 • روشن ماندن گوشی فقط در زمان اتصال به شارژ: اگر گوشی شما تنها در زمان اتصال به شارژ روشن می‌ماند وقت آن است که به تعویض باتری گوشی اقدام کنید.
 • داغ کردن بدنه گوشی در حین شارژ شدن: معمولا تمامی گجت‌های هوشمند در زمان اتصال به شارژ کمی داغ می‌شوند. این مورد زمانی قابلیت بررسی را دارد که میزان داغ شدن بیش از حد باشد. داغ شدن بیش از حد گوشی در حین شارژ شدن از علائم اصلی خرابی باتری گوشی است.

سوختگی هارد  گوشی هواوی میت ۴۰ پرو پلاس و علائم آن

بسیاری از افراد بر این باورند که اگر تاچ و ال سی دی گوشی‌شان آسیب دید باید قید گوشی را بزنند و به خرید گوشی جدید روی بیاورند. تفکری که کاملا غلط است. واقعیت این است که تعمیر هارد هواوی Mate 40 Pro Plus با پیشرفت دانش و تجهیزات امکان پذیر شده است. بنابراین از خرابی هارد گوشی‌تان نترسید و با اطمینان خاطر کامل به تعمیر آن اقدام کنید. چیزی که در اینجا اهمیت دارد شدت آسیب وارد شده به هارد هواوی میت 40 پرو پلاس است. اگر شدت آسیب وارد شده بیش از حد باشد باید به تعمیر هارد و اگر شدن آن کم باشد به تعویض هارد اقدام می‌شود. به هر حال مشکل شما قابل برطرف شدن است و نیازی به تعویض گوشی نیست. هم اکنون با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. برخی از علائم اصلی خرابی هارد گوشی Huawei Mate 40 Pro Plus به قرار زیر است:

 • پاک نشدن اطلاعات و تنظیمات دستگاه پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه (فکتوری ریست)
 • ریستارت شدن یا هنگ کردن دستگاه
 • خاموشی کامل گوشی پس از فلش رام یا فکتوری ریستپ
 • مشاهده پیغام Encrypt Unsuccessful هنگام بالا آمدن گوشی
 • مشاهده پیغام Internal Storage Damaged هنگام بالا آمدن گوشی
 • ویبره‌های متوالی هنگام بالا آمدن گوشی
 • پریدن سریال (IMEI)

repair-huawei-mate-40-pro-plus

قطعات گوشی هواوی میت 40 Pro Plus

خبر بسیار خوبی برای شما مشتریان عزیز داریم. اگر از وجود قطعات فیک و تقلبی در بازار قطعات گوشی‌های هوشمند خسته شده‌اید وقت آن است که برای همیشه با این مشکل خداحافظی کنید. تمامی قطعات گوشی هواوی میت 40 پرو پلاس در مجموعه ما آماده و مهیاست. شما می‌توانید برای تهیه آنها اقدام کنید. تعمیرات گوشی هواوی Huawei Mate 40 Pro Plus با قطعات کاملا اصل و اورجینال انجام می‌شود. بنابراین هیچ‌گونه نگرانی از این بابت نداشته باشید و هم اکنون به ارسال گوشی معیوب خود به مجموعه اقدام کنید. راه‌های ارسال گوشی به مجموعه به قرار زیر است:

 1. مراجعه حضوری
 2. ارسال از طریق پیک رایگان مرکز مخصوص پایتخت نشینان
 3. ارسال از طریق پست یا تیپاکس برای عزیزان شهرستانی

خرید قطعات Huawei Mate 40 Pro Plus

اگر به دنبال قطعات اصل و اورجینال گوشی هواوی Huawei Mate 40 Pro Plus هستید هم اکنون می‌تونید آنرا تهیه کنید. یکی از امکانات جدیدی که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم امکان خرید قطعات گوشی هواوی میت 40 پرو پلاس است. سایت، تماس تلفنی و حضور در مجموعه راه‌های ثبت سفارش است. از هر راهی که برای‌تان ساده‌تر است به ثبت سفارش خود اقدام کنید. قیمت قطعات گوشی Mate 40 Pro Plus در سایت درج شده است. چنان‌چه در این زمینه به مشکلی برخورد کردید با همکاران ما تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید.