انتخاب صفحه

تعویض گلس ال سی دی تبلت سامسونگ Samsung Galaxy P601

200,000 تومان

توضیحات

نکات تعویض گلس ال سی دی تبلت سامسونگ Samsung Galaxy P601

تعویض گلس ال سی دی تبلت سامسونگ Samsung Galaxy P601 را می‌توان با دستگاه OCA لمینت انجام داد. این دستگاه تکه‌های شکسته ال سی دی را به یکدیگر متصل نموده و آنها را به یکدیگر می‌چسباند. تعویض گلس ال سی دی با تجهیزات مدرن و چسب OCA قابل انجام بوده که در این نوع تعمیر، ال سی دی به حالت اولیه خود بازمی‌گردد.

✔️ مزیت تعویض گلس ال سی دی در این است که هزینه آن به مراتب کمتر از تعویض خود ال سی دی می باشد و در زمان تعمیر، ال سی دی اورجینال تبلت خود شما تعمیر می‌گردد و دوباره شاهد همان کیفیت قبلی ال سی دی خود هستید.

✔️ تعویض گلس ال سی دی با فناوری های نوین و مجهزترین دستگاه و چسب OCA انجام می‌شود و زمانی که تبلت شما تعمیر شد کیفیت ال سی دی آن به حالت اولیه باز می‌گردد.

منظور از تعویض گلس ال سی دی چه می باشد؟

ال سی دی های سامسونگ دارای گلسی بر روی خود بوده که کار محافظت از نمایشگر را در مقابل ضربه برعهده دارد. این گلس ممکن است در اثر ضربه بشکند که در این شرایط ال سی دی و تاچ تبلت همچنان به کار خود ادامه می دهد. اگر چنین اتفاقی رخ بدهد گلس ال سی دی تبلت را می توان تعویض نمود. اما پیش از تعویض گلس ال سی دی تبلت سامسونگ Samsung Galaxy P601 تبلت شما باید دارای شروط زیر باشد تا بتوان گلس ال سی دی را بدون تعویض ال سی دی، تعویض نمایید.

  1.  اگر بر روی ال سی دی شکسته شما، رنگ بنفش ایجاد شده باشد یا نقاط سیاه و کدری وجود داشته باشد یا ال سی دی نوری نداشته باشد شما باید ال سی دی تبلت خود را تعویض نمایید و این ایرادات با تعویض گلس ال سی دی برطرف نمی گردد.
  2. برای تعویض گلس ال سی دی تبلت سامسونگ Samsung Galaxy P601، تاچ تبلت شما باید درست و بدون لگ کار نموده و همچنین ال سی دی تبلت Samsung Galaxy P601 هیچ گونه پیکسل سوخته ای نداشته باشد.
  3. اگر تاچ تبلت Samsung Galaxy P601 از کار بیفتد باید ال سی دی تبلت Samsung Galaxy P601 را تعویض نمایید.

تعویض گلس ال سی دی شکسته سامسونگ، تعویض گلس ال سی دی شکسته آیفون

 

تعویض گلس ال سی دی تبلت سامسونگ Samsung Galaxy P601 در قیمت همکار

تعمیرات 118 با رویکرد ارائه خدمات مناسب و شایسته به همکاران عزیز طرح هایی را برای تعویض گلس ال سی دی در نظر گرفته است. این طرح ها برای همکاران تهران و شهرستانها به شرح زیر می باشد. همچنین ارسال رایگان در تهران و ارسال پستی رایگان برای همکاران به شهرستان ها از ویژگی های این طرح می باشد.

  • 10% تخفیف برای تعویض گلس ال سی دی شکسته
  • بالای 5 دستگاه، 20% تخفیف برای تعویض گلس ال سی دی شکسته

تعویض گلس ال سی دی شکسته سامسونگ، تعویض گلس ال سی دی شکسته آیفون

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعویض گلس ال سی دی تبلت سامسونگ Samsung Galaxy P601”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

ثبت درخواست تعمیر (پیک رایگان)