انتخاب صفحه

تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A5

120,000 تومان

توضیحات

نکات تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A5

ال سی دی های سامسونگ دارای یک گلس بر روی خود می باشند که کار محافظت از نمایشگر گوشی را انجام می دهد. این گلس ممکن است در اثر ضربه و یا بی احتیاطی شکسته یا ترک بردارد. در این شرایط ال سی دی همچنان به کار خود ادامه می دهد و هیچ مشکلی در نمایش تصاویر ندارد. در این حالت شما می توانید گلس ال سی دی گوشی خود را تعویض نمایید. اما پیش از تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A5 گوشی شما باید شرایط زیر را دارا باشد تا بتوان گلس را بدون تعویض ال سی دی، تعویض نمود.

  1. شرط اول این می باشد که اگر تاچ گوشی Samsung Galaxy A5 از کار بیفتد باید ال سی دی گوشی Samsung Galaxy A5 را تعویض نمایید.
  2. شرط دوم این است که برای تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A5، تاچ گوشی شما باید کامل درست کار نموده و همچنین ال سی دی گوشی Samsung Galaxy A5 هیچ گونه پیکسل سوخته ای نداشته باشد.
  3. شرط سوم، اگر بر روی ال سی دی شکسته شما، نقاط سیاه یا کدری وجود داشته باشد، رنگ بنفش بر روی آن ایجاد شده است یا نوری نداشته باشد شما باید ال سی دی گوشی خود را تعویض نمایید و این ایرادات با تعویض گلس ال سی دی برطرف نمی گردد.

تعویض گلس ال سی دی شکسته سامسونگ، تعویض گلس ال سی دی شکسته آیفون

تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A5 در قیمت همکار

تعمیرات 118 برای همکاران عزیز در تهران و شهرستان ها خدمات تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A5 را فراهم نموده است و همواره سعی کرده تا بهترین خدمات را به همکاران و مشتریان خود ارائه نماید. خدمات تعمیرات 118 برای همکاران خود به شرح زیر می باشد.

  1. 10% تخفیف برای تعویض گلس ال سی دی شکسته
  2. بالای 5 دستگاه 20% تخفیف برای تعویض گلس ال سی دی شکسته

تعویض گلس ال سی دی شکسته سامسونگ، تعویض گلس ال سی دی شکسته آیفون

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A5”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

ثبت درخواست تعمیر (پیک رایگان)