انتخاب صفحه

تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A910

250,000 تومان

توضیحات

نکات تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A910

منظور از تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A910 چه می باشد؟ برای توضیح این مساله باید اشاره شود که ال سی دی های سامسونگ دارای یک گلس بر روی خود بوده که وظیفه محافظت از نمایشگر گوشی در مقابل ضربه، رطوبت، گرد و غبار و … را بر عهده دارد. گلس ال سی دی ممکن است در اثر ضربه و بی احتیاطی صدمه دیده و بشکند. در این شرایط ال سی دی همچنان به کار خود ادامه داده و همانند سابق به نمایش تصاویر و فیلم ها می پردازد. در این حالت شما می توانید گلس ال سی دی گوشی خود را تعویض نمایید. اما پیش از تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A910 گوشی شما باید دارای شروط زیر باشد تا بتوانید گلس ال سی دی را بدون تعویض ال سی دی، تعویض نمایید.

  1. شرط اول، اگر تاچ گوشی Samsung Galaxy A910 از کار بیفتد باید ال سی دی گوشی Samsung Galaxy A910 را تعویض نمایید.
  2. شرط دوم، اگر بر روی ال سی دی شکسته شما، نقاط سیاه یا کدری وجود داشته باشد، رنگ بنفش بر روی آن ایجاد شده است یا نوری نداشته باشد شما باید ال سی دی گوشی خود را تعویض نمایید و این ایرادات با تعویض گلس ال سی دی برطرف نمی گردد.
  3. شرط سوم، برای تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A910، تاچ گوشی شما باید کامل درست کار نموده و همچنین ال سی دی گوشی Samsung Galaxy A910 هیچ گونه پیکسل سوخته ای نداشته باشد.

تعویض گلس ال سی دی شکسته سامسونگ، تعویض گلس ال سی دی شکسته آیفون

تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A910 در قیمت همکار

تعمیرات 118 با رویکرد ارائه خدمات مناسب و شایسته به همکاران عزیز طرح هایی را برای تعویض گلس ال سی دی در نظر گرفته است. این طرح ها برای همکاران تهران و شهرستان به شرح زیر می باشد. همچنین ارسال رایگان در تهران و ارسال پستی رایگان برای همکاران به شهرستان ها از ویژگی های این طرح می باشد.

  1. 10% تخفیف برای تعویض گلس ال سی دی شکسته
  2. بالای 5 دستگاه، 20% تخفیف برای تعویض گلس ال سی دی شکسته

تعمیرات 118 ارائه خدمات مناسب و شایسته به همکاران و مشتریان خود را از اولویت های کاری خود می داند و همواره سعی نموده که بهترین خدمات را به آنان ارائه دهد.

تعویض گلس ال سی دی شکسته سامسونگ، تعویض گلس ال سی دی شکسته آیفون

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A910”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

ثبت درخواست تعمیر (پیک رایگان)