نمایش 1–8 از 16 نتیجه

نمایش 9 24 36

سیم کارت ها یکی از اصلی ترین ابزارهای ارتباطی هستند که تقریبا همه ی مردم جهان از آن ها استفاده می کنند. بر خی از گوشی ها بدون داشتن سیم کارت هیچ کاربردی ندارند و کاملا بدون استفاده هستند. اما با پیشرفت های زیادی که در صنعت تلفن های همراه صورت گرفته، می توان بدون سیم کارت هم از اسمارتفون استفاده کرد. با این حال باز هم برای برقراری اتصال مخابراتی بی سیم به سیم کارت نیاز است. سیم کارت ها به صورت داخلی و خارجی درون گوشی قرار داده می شوند. در برخی از گوشی ها سوکت سیم کارت برای قرار دادن سیم کارت درون گوشی طراحی شده است که برای جایگذاری نیاز است تا گوشی خاموش شود و درب پشت گوشی باز شود.

خوانده نشدن سیم کارت می تواند دلایل زیادی داشته باشد که از جمله ی آن ها می توان به آسیب دیدگی سوکت سیم کارت و یا مشکلات نرم افزاری اشاره کرد. دلایل مختلفی وجود دارد که موجب آسیب دیدگی سوکت سیم کارت گوشی می شود که از جمله ی آن ها می توان به آب خوردگی، ضربه خوردن و یا اتصالات داخلی اشاره کرد. در ابتدا نرم افزار گوشی خود را بررسی کنید زیرا ممکن است با ریست کردن گوشی مشکل حل شود و نیازی به تعمیرکار و تعویض قطعه نباشد. در صورتی که با اینکار مشکل حل نشد گوشی را برای بررسی و تعمیر به مرکزی معتبر بسپارید. امکان تعویض سوکت سیم کارت وجود دارد و شما می توانید مانند سابق از دستگاه خود استفاده کنید.

تعمیر سوکت سیم کارت

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر سوکت سیم کارت موبایل و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، امکان تعویض سوکت سیم کارت موبایل وجود دارد و پس از تعویض کیفیت سابق دستگاه شما بازگردانده می شود.

خرید سوکت سیم کارت

امکان خرید سوکت سیم کارت موبایل به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت سوکت سیم کارت موبایل روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.