در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

آسیب دیدگی گوشی‌های هوشمند امری بسیار رایج است. ممکن است این اتفاق برای هر نوع گوشی از هر نوع برندی رخ دهد. گوشی گوگل  Pixel 4a 5G نیز همین‌گونه است. در هر لحظه ممکن است این گوشی آسیب ببیند و به تعمیرکار نیاز شود. ما تمام این آسیب دیدگی‌ها را در مرکز برای شما برطرف می‌کنیم. تنها کافی‌ست گوشی خود را برای ما ارسال کنید. برای برطرف کردن اکثر آسیب دیدگی‌ها لازم است که از تجهیزات خاصی استفاده شود. ما این تجهیزات را در مرکز خود داریم. البته مشکلاتی نیز وجود دارد که خودتان به راحتی می‌توانید آنها را برطرف کنید. در ادامه تمام آسیب دیدگی‌هایی را که ممکن است برای گوشی Pixel 4a 5g پیش آید لیست کرده‌ایم. تعمیر گوشی گوگل  Pixel 4a 5G خود را به ما بسپارید.

آسیب دیدگی های رایج گوشی Pixel 4a 5g

خطرات زیادی در کمین گوشی‌های هوشمند است. این خطرات ممکن است گوشی با کیفیت ما را دچار صدمه و آسیب کند. بعضی از این آسیب دیدگی ها باید سریعا برطرف شود زیرا در غیراینصورت نمی‌توانیم از گوشی‌مان استفاده کنیم. در ادامه تمام آسیب دیدگی‌هایی را که ممکن است با آن روبرو شوید آورده‌ایم. این مشکلات عبارتند از:

 1. آسیب دیدگی هایی که به تاچ و ال سی دی مربوط می‌شود.
 2. مشکلات مربوط به باتری
 3. مشکلات ناشی از عدم آنتن دهی گوشی
 4. مشکلات هارد و خرابی ان
 5. خاموشی گوشی که ممکن است برای شما به وجود آید.
 6. مشکلات آب خوردگی گوشی

تمام موارد بالا به علاوه چندین مورد دیگر را در ادامه مورد بررسی قرار داده‌ایم.

تعمیر گوشی Pixel 4a 5G

مشکلات تاچ و ال سی دی گوشی Pixel 4a 5G

هنگام شندیدن واژه آسیب گوشی ذهن‌مان ناخودآگاه به سمت خرابی تاچ و ال سی دی می‌رود. خرابی تاچ و ال سی دی از بزرگترین مشکلاتی است که ممکن است برای شما به وجود آید. این آسیب ممکن است در اثر یک سهل انگاری به وجود آید. ممکن است به طور ناگهانی از دستان شما بر روی زمین بیفتد و تاچ و ال سی دی آن بشکند.آبخوردگی دلیل دومی است که بیشتر افراد از آن شاکی هستند. سعی کنید تا جائیکه می‌توانید گوشی‌تان را در معرض تماس با آب قرار ندهید. می‌خواهیم در ادامه به علائم خرابی تاچ و ال سی دی Pixel 4a 5G بپردازیم. علائم خرابی تاچ و ال سی دی عبارتند از:

 1. عدم کار کردن تاچ صفحه نمایش: یکی از مهم‌ترین نشانه‌های خرابی تاچ و ال سی دی این است که لمس صفحه نمایشگر کار نکند. اگر با این مشکل مواجه شده‌اید با همکاران ما تماس بگیرید.
 2. سیاه شدن قسمتی از صفحه نمایشگر: از مشکلات دیگری که خبر از خرابی تاچ و ال سی دی می‌دهد می‌توان به سیاه شدن قسمتی از صفحه‌ی نمایشگر است.

اگر به راهنمایی بیشتری در این زمینه نیاز دارید با همکاران ما در مرکز تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید.

خرابی باتری گوشی Pixel 4a 5G

یکی دیگر از مشکلاتی که بیشتر دارندگان گوشی‌های هوشمند با آن روبرو هستند آسیب دیدگی باتری گوشی است. باتری گوشی یک قطعه مصرفی است. بنابراین یک طول عمر مشخصی دارد. طول عمر هر باتری به طور متوسط در حدود دو سال است. یعنی پس از گذشت دو سال از استفاده از باتری دیگر نباید انتظار همان کارکرد اولیه از باتری را داشت. توان آن کاهش پیدا می‌کند. بنابراین خرابی باتری طبیعی است. عوامل بسیار زیادی در خرابی باتری نقش دارند. در صورت رعایت نکردن موارد زیر به باتری گوشی گوگل پیکسل 4a 5G صدمه وارد می‌کنید.

 • استفاده از شارژرهای تقلبی و فیک: در هیچ شرایطی از شارژرهای تقلبی و فیک برای شارژ کردن گوشیتن استفاده نکنید. اینکار به مرور به باتری گوشی صدمه وارد می کند.
 • نحوه شارژ کردن باتری: گوشی خود را به مدت طولانی در شارژ نگه ندارید. مثلا بسیاری از افراد عادت دارند که به هنگام خواب گوشی را به شارژ می‌زنند و تا صبح فردا آنرا در شارژ نگه می‌دارند. اینکار صدمه‌ی جدی به باتری وارد می کند.
 • گرمای بیش از حد باتری: گوشی خود را در هوای گرم نگه ندارید. گرما دشمن اصلی باتری است.

در صورت آسیب دیدن باتری گوشی‌تان می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید.

مشکل خاموشی گوشی pixel 4a 5G

مشکلی که عده‌ی کمی با آن روبرو می‌شوند مسئله‌ی خاموشی گوشی است. خاموشی گوشی دلایل مختلفی دارد. شما گوشی خود را در دست می‌گیرید ولی دیگر گوشی روشن نمی‌شود. ممکن است این اتافق بخاطر گرمای بیش از حد محیط باشد. می‌توانید گوشی خود را برای ما ارسال کنید. پس از ارسال گوشی مورد بررسی قرار می‌گیرد. اینجاست که عیب آن به طور دقیق مشخص می‌شود.

مشکل آنتن دهی گوشی پیکسل 4a

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گوشی در بعضی از موارد آنتن ندهد. گاهی اوقات مربوط به مکان است مثلا در جنگل‌ها و ارتفاعات که طبیعی است آنتن گوشی بپرد. ولی بعضی اوقات در خانه نشسته‌ایم ولی پیکسل 4a آنتن نمی‌دهد. مشکل آنتن اینجا بروز می‌کند. ممکن است مشکل از مدار آنتن باشد. باز هم باید گوشی مورد بررسی قرار بگیرد تا دقیقا مشکل مشخص شود. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف می‌کنند. البته در ابتدا تنظیمات سیمکارت و شبکه گوشی خود را چک کنید. شاید تنظیمات گوشی به هم ریخته باشد.

تعمیر گوشی Pixel 4a 5G آبخورده

شاید برای شما هم پیش آمده است که بر روی گوشی‌تان آب ریخته است. هرچقدر که تلاش کرده‌اید تا گوشی را از این حالت در بیاورید موفق نبوده‌اید و گوشی شما دیگر روشن نشده است. اینجاست که ما به کمک شما می‌آییم. آبخوردن گوشی می‌تواند گوشی را دچار خرابی‌های گوناگونی کند. از خرابی تاچ و ال سی دی گرفته تا انواع قطعات داخلی . اینکه چقدر به گوشی صدمه وارد شود به شما بستگی دارد. هرچه سریع‌تر گوشی را برای ما ارسال کنید امکان پیشگیری و جلوگیری از آسیب بیشتر است. بنابراین با همکاران ما تماس بگیرید و مشکل خود را برای آنها شرح دهید. اولین کاری که باید بعد از آبخوردگی گوشی انجام دهید خشک کردن آن است. یک دستمال نرم پیدا کنید و تا جائیکه می‌توانید گوشی را خشک کنید.

مشکل شارژ گوشی پیکسل 4a 5G

شارژ نشدن گوشی مشکل دیگری است که ممکن است با  آن روبرو شوید. شارژ نشدن گوشی دلایل مختلفی دارد. شارژ نشدن گوشی می تواند بخاطر استفاده از شارژرهای تقلبی و غیر اصل به وجود آمده باشد. ممکن است بخاطر شکستن سوکت شارژ بوده باشد. دلایل مختلفی می تواند این مشکل را به وجود آورد. چیزی که مهم است این است که شما به فکر راه جبران باشید. ما این مشکل شما را به طور کامل برطرف می کنیم. کافیست با همکاران ما تماس بگرید و از آنها کمک  بخواهید.

تعویض هارد گوشی گوگل پیکسل 4a

خرابی هارد مشکل اکثر کاربران گوشی‌های هوشمند است. خرابی هارد دارای دلایل مختلفی است. دلایل اصلی خرابی هارد به شرح زیر است:

 • ضربه خوردگی و آب خوردگی یکی از دلایل شایع سوختن هارد می‌باشد
 • استفاده از شارژر‌های غیر استاندارد هم یکی دیگر از دلایل سوختن آی سی هارد و آی سی تغذیه گوشی است.

فرقی نمی‌کند که هارد گوشی شما چگونه خراب شده است. مهم آن است که این آسیب برطرف شود. ما این کار را برا شما به طور کامل انجام می‌دهیم.

مشکل صدا در گوشی Pixel 4a 5G

مشکلات صدا از دیگر مشکلات گوشی‌های هوشمند است. می‌تواند مشکل در اسپیکر و … به وجود آمده باشد. سخت افزار و نرم افزار گوشی در این رابطه دخیل است. ممکن است مشکل از نرم افزار گوشی باشد که توسط شما و با کمی جستجو در اینترنت قابل برطرف شدن است. مشکلات سخت افزاری باید توسط تعمیرکار انجام شود. تعمیرکاران مرکز ما آماده ارائه خدمات به شما هستند.

قطعات گوشی گوگل Pixel 4a 5G

همیشه سعی کرده‌ایم تا رضایت حداکثری شما عزیزان را جلب کنیم. ما در مرکز خود از قطعات کاملا اصل و اورجینال استفاده می‌کنیم. خیال شما از این بابت راحت باشد. ضمانت نامه‌ی اصالت کالا نیز به شما تحویل داده خواهد شد. تمامی قطعات گوشی Pixel 4a 5G دارای گارانتی 7 روزه هستند.

خرید قطعات گوشی گوگل Pixel 4a 5G

از دیگر خدمات مرکز ما به شما مشتریان عزیز امکان خرید قطعات گوشی گوگل Pixel 4a 5G است. هم‌اکنون و به راحتی می‌توانید سفارش خود را در سایت ثبت کنید. کلیه‌ی قطعات گوشی پیکسل 4a 5G موجود در وبسایت دارای قیمت هستند ولی اگر در این زمینه به مشکلی برخورد کردید با همکاران ما در ارتباط باشید. آنها شما را راهنمایی خواهند کرد.