021-62935 خ انقلاب، بین حافظ و میدان فردوسی، جنب نوین چرم، پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13
دسته بندی محصولات

لوپ و میکروسکوپ تعمیرات موبایل

نمایش 1–9 از 56 نتیجه

لوپ تعمیرات موبایل چیست؟

لوپ ها وسیله ای برای تعمیرات موبایل می باشند که مانند میکروسکوپ بوده و اجسام ریز را چند برابر بزرگتر نشان می دهد تا در هنگام تعمیر، به راحتی بتوان آن را تعمیر کرد. لوپ که به اسم میکروسکوپ تعمیرات موبایل نیز شناخته می شود دارای چند قطعه می باشد که شامل صفحه و پایه لوپ، لنز،لامپ، بدنه لوپ، چشم یا چشم ها و در برخی لوپ ها مانیتور نیز همراه آن وجود دارد که در هنگام خرید لوپ تعمیرات موبایل می توانید به این موارد توجه کنید. لوپ ها دارای دو نوع هستند که به طور مختصر به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.

  • لوپ دیجیتال
  • لوپ آنالوگ

این دو نوع لوپ تفاوت بسیاری با هم ندارند و فقط تفاوت آن ها در استفاده یا عدم استفاده از مانیتور می باشد. در لوپ دیجیتال مانیتوری برای نمایش وجود دارد و یا در صورت عدم وجود مانیتور امکان اتصال آن به مانیتور وجود دارد. این لوپ ها هنگام آموزش بسیار مناسب هستند و به راحتی می توانید مراحل تعمیر را به کمک صفحه نمایش به دیگران آموزش دهید. اما لوپ آنالوگ این امکان را نداشته و فقط از طریق چشمی ها می توانید برد زیر لوپ را مشاهده نمایید. لوپ aK10 نمونه ای از لوپ آنالوگ و لوپ AK28 لوپ دیجیتال می باشد و هر دو از لوپ های شرکت یاکسون می باشند.

خرید لوپ تعمیرات موبایل

تعمیرکارانی که به طور تخصصی بردهای الکترونیکی وسایل هوشمند را تعمیر می نمایند قطعا به یک لوپ جهت تعمیر نیاز دارند تا بتوانند برد و اجزای ریز آن را زیر لنز لوپ مشاهده کنند. برای خرید لوپ تعمیرات موبایل باید با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید بهترین لوپ را انتخاب نمایید. البته قیمت میکروسکوپ تعمیرات موبایل به دلیل کارایی های آن متفاوت می باشد. شرکت های یاکسون، سانشاین، کایلی و صاایران از شرکت های معروف تولید کننده لوپ می باشند. در تمامی این شرکت ها لوپ های آنالوگ و دیجیتال وجود دارد و می توانید آن ها را خرید نمایید.

در فروشگاه مرکز تعمیرات 118 سعی کرده ایم تمام لوپ های کاربردی و مهم را جمع آوری کنیم و با توضیح مختصری از لوپ شما را یاری کنیم تا بتوانید خرید میکروسکوپ تعمیرات موبایل را به راحتی انجام دهید. همچنین می توانید به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری خرید خود را انجام داده و ثبت سفارش نمایید. در این مرکز به دلیل فروش مستقیم قیمت لوپ تعمیرات موبایل بسیار مقرون به صرفه می باشد که با کمی جستجو خودتان به این موضوع پی خواهید برد. همچنین این مرکز برای تمام قطعات خود مهلت تست یک تا هفت روز در نظر گرفته است و در صورت بروز مشکل می توانید به مرکز مراجعه تا به آن رسیدگی شود.

هدایت به وب سایت جدید

برای دسترسی به قیمت های به روز و خرید ابزارآلات تعمیرات موبایل به وب سایت جدید ما به آدرس MobileKav.com مراجعه کنید.

Mobilekav منبع شما برای خرید بهترین ابزارآلات تعمیرات موبایل!

This will close in 15 seconds