021-62935 خ انقلاب، بین حافظ و میدان فردوسی، جنب نوین چرم، پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13
دسته بندی محصولات

ذره بین TE-802 | گیره مونتاژ حرفه ای به همراه پایه هویه و گیره بردmagnifier-TE-802

تماس بگیرید 62935-021

تعمیرکاران در تعمیرات موبایل و هر تعمیراتی که با قطعات ریز سروکار داشته باشد نیاز به ابزارهایی جهت بزرگنمایی آن ها نیاز است که به عنوان ابزارآلات درب زمینه تعمیرات شناخته می شود. ابزار ذره بین TE-802 که از گیره مونتاژ حرفه ای به همراه پایه هویه و گیره برد بهره برده است جهت بزرگ نمایی قطعات داخلی دستگاه های هوشمند به تعمیرکاران کمک شایانی خواهد کرد. تعمیرکاران تعمیرات موبایل با در اختیار داشتن ذره بین TE-802 به راحتی می توانند قطعات ریز داخلی گوشی های هوشمند را تعمیر و یا لحیم کاری نمایند. پایه لحیم قرار گرفته بر روی این ابزار کار را برای تعمیرکاران آسان نموده چرا که پس از اتمام کار می توانند ابزار لحیم خود را در این پایه قرار دهند و به کمک گیره برد دستگاه می توانند برد اصلی دستگاه را جهت نگه داری به برد وصل نمایند. خرید ذره بین TE-802 را می توانید در مرکز تعمیرات موبایل 118 انجام داده و از مهلت تستی که این مرکز در اختیار مشتریان قرار می دهد بهره مند گردید.

blank
blank

توضیحات

خرید ذره بین TE-802

ذره بین TE-802 به همراه گیره مونتاژ حرفه ای، پایه هویه و گیره برد با درصد بالایی که در زمینه تعمیرات موبایل و سایر دستگاه های هوشمند مانند تعمیر تبلت، تعمیر ساعت هوشمند، تعمیر لپ تاپچ و غیره کاربرد دارد برای تعمیرکاران این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تعمیرکاران به وسیله این قطعه می توانند به راحتی قطعات ریز روی برد را مشاهده و به راحتی تعمیر و آن ها را لحیم کاری کنند. لحیم نیز جزوه ابزارآلاتی است که جهت اتصال بین دو قطعه به همراه سیم قلع از آن استفاده می شود خوشبخانه در ذره بین TE-802 قرقره سیم قلع به همراه پایه هویه وجود داشته که کار را برای تعمیرکاران بسیار آسان کرده است.

گیره برد نیز بر روی این ابزار قرار گرفته که جهت نگه داری برد اصلی دستگاه کاربرد دارد. خرید ذره بین TE-802 را به تمامی تعمیرکارانی که به دنبال ابزارآلات اورجینال هستند پیشنهاد می کنیم. این ابزار به همراه بسیاری از ابزارآلات و قطعات همچون ذره بین Sunshine 77365A+50B+37B، پنس سرصاف SUNSHINE مدل SS TS-11 ESD، خمیر قلع مکانیک MECHANIC XG-50 در مرکز تعمیرات موبایل 118 به فروش می رسد. تعمیرکاران می توانند جهت اطلاع از قیمت ذره بین TE-802 با تماس به این مرکز جویا شوند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ذره بین TE-802 | گیره مونتاژ حرفه ای به همراه پایه هویه و گیره برد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *