021-62935 خ انقلاب، بین حافظ و میدان فردوسی، جنب نوین چرم، پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13
دسته بندی محصولات

پنس سرصاف SUNSHINE مدل Sa-11

(دیدگاه 2 کاربر)

تماس بگیرید 62935-021

ابزار مناسب و با کیفیت سرمایه ی تعمیرکار به حساب می آید. تعمیرکاران تعمیر موبایل همواره سعی دارند بهترین ابزار موبایل را تهیه کنند تا هنگام تعمیر موبایل به دیگر قطعات دستگاه آسیبی نرسد. پنس سرصاف SUNSHAIN  یکی از ابزار های پر کاربرد و ضروری است. که برای برداشن قطعات ریز روی برد مدار چاپی بکار می رود.وقتی به نوک پنس نگاه می کنیم نباید هیچ نوری از آن عبور کند و انواع دیگر این ابزار پنس فولادی BLUE، پنس مدل سرکج ST-14X Sunshine که در فروشگاه ابزار آلات تعمیرات موبایل موجود هستند و در صورت نیاز می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید یا با همکاران ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین برای اطلاع از آخریت قیمت پنس صاف و خرید پنس سر صاف با در ارتباط باشید.

blank

توضیحات

خرید پنس سرصاف SUNSHAIN مدل Sa-11

ابزار مناسب و با کیفیت سرمایه ی تعمیرکار به حساب می آید. تعمیرکاران تعمیر موبایل همواره سعی دارند بهترین ابزار موبایل را تهیه کنند تا هنگام تعمیر موبایل به دیگر قطعات دستگاه آسیبی نرسد.  پنس سرصاف SUNSHAIN مدل Sa-11 یکی از ابزار های پر کاربرد و ضروری است. که برای برداشن قطعات ریز روی برد مدار چاپی بکار می رود.وقتی به نوک پنس نگاه می کنیم نباید هیچ نوری از آن عبور کند.

 انواع دیگر این ابزار پنس فولادی BLUE، پنس مدل سرکج ST-14X Sunshine که در فروشگاه ابزار آلات تعمیرات موبایل موجود هستند و در صورت نیاز می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید یا با همکاران ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین برای اطلاع از آخریت قیمت پنس صاف و خرید پنس سر صاف با در ارتباط باشید.

 

 

2 دیدگاه برای پنس سرصاف SUNSHINE مدل Sa-11

  1. blank

    سیدجواد جدیدبخت

    خوبه بد نیس

  2. blank

    سیدجواد جدیدبخت

    بدنیس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *