021 - 62935 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات

ثبت آنلاین تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل، تعمیرات تبلت و لپ تاپ، فروش قطعات موبایل و آموزش تعمیرات موبایل
مجموعه تعمیرات 118 به همراه تیم متخصص و حرفه ای خود امکان تعمیر در کمترین زمان و بالاترین کیفیت را فراهم نموده است.

کافی است یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کنید!

تعمیرات موبایل (پیک رایگان)مشاوره کارشناس (تماس تلفنی)

چطور دستگاه خود را به ما تحویل بدهید؟

پیک رایگان تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیرات 118 ، درخواست تعمیرات موبایل ، پیک رایگان تعمیرات موبایل در شهر تهران

پیک رایگان در شهر تهران

ساکنان محترم شهر تهران که می خواهند دستگاه خود را برای تعمیر به ما تحویل بدهند باید درخواست تعمیرات موبایل را ثبت نموده یا با ما تماس گرفته تا پیک مجموعه به محل سکونت یا محل کار شما اعزام گردد.

تعمیرات 118 ، درخواست تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، ارسال گوشی از طریق پست به دفتر تعمیرات موبایل 118

ارسال پستی

اگر ساکن شهر تهران نیستید و می خواهید دستگاه خود را برای تعمیر به مجموعه تعمیرات 118 بفرستید می توانید از طریق پست اقدام کنید. کارشناسان ما به محض دریافت دستگاه، توضیحات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

مراجعه حضوری به دفتر تعمیرات 118 ، تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیرات تبلت ، تعمیرات لب تاپ

مراجعه حضوری

دوستانی که تمایل دارند به صورت حضوری دستگاه خود را به دفتر تعمیرات 118 تحویل بدهند می تواند در کلیه روزهای هفته به جز تعطیلات رسمی، بین ساعات 9 تا 19 به دفتر تعمیرات 118 مراجعه و دستگاه را تحویل بدهند.

تعمیرات تخصصی موبایل

تعمیرات 118 با بکارگیری باتجربه ترین و متخصص ترین تعمیرکاران گوشی، تبلت و لپ تاپ توانسته است تیمی متخصص را گرد هم آورد تا بتوانند کلیه ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های دیجیتال را برطرف نمایند.

تعمیرات تخصصی تبلت

تعمیرات تبلت بدلیل حساسیت بالای این دستگاه حتما باید توسط تعمیرکار متخصص و با قطعات اصلی انجام گیرد. تعمیرات 118 با بهره مندی از هر دوی این موارد توانسته است تعداد زیادی تبلت را تعمیر و رضایت مشتریان را جلب کند.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعمیرات 118 با تجربه فراوان در امر تعمیرات لپ تاپ توانایی دارد کلیه ایرادات لپ تاپ از جمله چیپ گرافیک، قاب، باتری، تعویض ال سی دی لپ تاپ، سرویس لپ تاپ و … را با قطعات اورجینال و اصلی به همراه گارانتی ارائه نماید.

تعمیر کلیه محصولات دیجیتال در تعمیرات 118

تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ ، تعمیر اپل واچ ، تعمیرات 118 ، تعمیر گوشی و مویایل

ساعت هوشمند

تعمیر تبلت ، تعمیرات 118 ، تعمیر گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر آیپد

تبلت

تعمیر گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیرات 118 ، تعمیر موبایل در محل ، تعمیر آیفون ، تعمیر گوشی سامسونگ

گوشی و موبایل

تعمیرات 118 ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ، تعمیر مک بوک

لپ تاپ و نت بوک

فرآیند تعمیرات موبایل در مجموعه تعمیرات 118

فرآیند تعمیرات موبایل ، تعمیرات 118 ، تعمیر گوشی هوشمد ، تعمیر موبایل در محل ، تعمیر موبایل در تهران
h

مشاوره و دریافت دستگاه

در صورتی که دستگاه دیجیتال شما از جمله گوشی، تبلت، لپ تاپ، ساعت هوشمند و … دچار خرابی و ایراد گردد ابتدا با کارشناسان ما تماس برقرار نموده و از آنان مشاوره لازم را دریافت نمایید و در صورتی که نیاز به ارسال دستگاه به دفتر مجموعه بود می توانید از طریق پیک رایگان در شهر تهران یا از طریق پست و مراجعه حضوری استفاده نمایید.

بررسی و اعلام هزینه تعمیرات موبایل

زمانی که دستگاه دیجیتال شما به مجموعه تحویل داده می شود ابتدا مورد بررسی و کارشناسی تعمیرکاران قرار می گیرد تا عیب دستگاه پیدا و هزینه تعمیرات آن معین گردد. پس از این مرحله میزان هزینه تعمیرات به شما اطلاع داده می شود تا پس از تایید شما فرآیند تعمیرات گوشی یا لپ تاپ و … آغاز گردد. فرآیند بررسی از چند ساعت تا دو روز کاری به طول می انجامد و در شرایط خاص نیز تعمیرات دستگاه بیش از دو روز کاری طول می کشد.

تحویل دستگاه و گارانتی تعمیرات موبایل

پس از به اتمام رسیدن تعمیرات گوشی یا تعمیرات لپ تاپ و … فرآیند تست نهایی آن آغاز می گردد در این مرحله، کارشناسان تعمیرات 118 با بررسی نهایی عملکرد گوشی، آن را آماده تحویل به شما می نمایند. در پایان این مرحله دستگاه به واحد پذیرش تحویل داده می شود تا با اطلاع رسانی به شما دستگاه را تحویل بگیرید. همچنین مدت زمان گارانتی تعمیرات نیز در این زمان به شما اطلاع داده می شود.

تعمیرات 118

Repair118.com مرجع تخصصی تعمیرات موبایل و کالای دیجیتال از قبیل تعمیرات موبایل و تبلت، تعمیرات لپ تاپ، ساعت هوشمند، آموزش تعمیرات موبایل و … می باشد. این مرکز با به کارگیری زبده ترین تعمیرکاران و مهندسان الکترونیک توانایی تعمیر هر کالایی که در آن برد الکترونیکی به کار رفته است را دارد. بخش های تخصصی این مجموعه از ویژگی های متمایز آن بشمار می رود اگر از تعمیر موبایل خود ناامید شده اید با ما تماس بگیرید. تعمیر موبایل در محل از خدمات جدید تعمیرات موبایل 118 می باشد. تعمیرات موبایل 118 از قدیم با شماست.

تعمیرات موبایل ، تعمیر گوشی ، تعمیر موبایل سامسونگ ، تعمیر آیفون

مزایا و ویژگی های متمایز مجموعه تعمیرات 118

دریافت و ارسال رایگان گوشی ، تعمیرات موبایل و درخواست تعمیر گوشی

دریافت و ارسال رایگان

مشتریان می توانند به کمک این امکان دستگاه را در محل خود به پیک ما تحویل داده و پس از تعمیر، در محل خود دریافت نمایند.

سرعت عمل در تعمیرات موبایل

سرعت عمل در تعمیرات

تعمیرات مورد نیاز دستگاه در بسیاری از موارد در همان روز کاری به مشتری تحویل داده می شود در غیر این صورت حداکثر 2 روز به طول می انجامد.

حفظ اطلاعات شخصی به هنگام تعمیرات موبایل

حفظ اطلاعات شخصی

تعمیرات 118 اصل امانتداری را به عنوان سرلوحه کار خود قرار داده و این مطلب را به طور رسمی و با درج در رسید ارایه شده به مشتری تضمین می کند.

گارانتی هفت روزه تعمیرات موبایل

گارانتی 7 روزه تعمیرات

کلیه دستگاه های تعمیر شده در مجموعه تعمیرات 118 دارای گارانتی 7 روزه می باشد تا در صورت خرابی، دستگاه مجدد مورد تعمیر قرار می گیرد.

عیب یابی رایگان تعمیرات موبایل ، اعلام هزینه پیش از تعمیرات گوشی

اعلام هزینه رایگان

هزینه نهایی تعمیرات شامل دستمزد تعمیرات و هزینه قطعات مورد استفاده می باشد که قبل از شروع فرآیند تعمیر به مشتری اعلام می گردد.

بکارگیری قطعات اورجینال و اصلی در تعمیرات موبایل و گوشی

قطعات اورجینال

قطعات استفاده شده در فرآیند تعمیر به صورت اورجینال و اصلی تهیه شده و در دستگاه معیوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیرکاران متخصص و مجرب تعمیرات موبایل و گوشی

تعمیرکاران متخصص

تعمیرکاران این مجموعه دارای سالها تجربه بوده و دوره های لازم جهت تعمیرات دستگاه های هوشمند الکترونیک را سپری نموده اند.

پرداخت هزینه تعمیرات موبایل در محل

پرداخت در محل

مشتریانی گرامی که تمایل دارند دستگاه خود را پس از تعمیر در محل خود دریافت نمایند می توانند هزینه تعمیرات را در محل به پیک تحویل دهند.

چرا مجموعه تعمیرات 118 ؟

مرکز تعمیرات موبایل 118، جز با سابقه ترین مراکز تخصصی تعمیرات کالای دیجیتال می باشد. کلیه تعمیرکاران این مرکز از تجربه و سابقه بالا در زمینه تخصصی خود برخوردار می باشند و دارای مدارک دانشگاهی و غیر دانشگاهی معتبر از ایران و خارج از کشور می باشند.

قطعات مورد استفاده در تعمیرات موبایل از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در صورتی که از قطعات بی کیفیت در تعمیرات استفاده گردد مشکل ممکن است بصورت موقتی رفع گردد ولی بزودی مشکل سابق یا مشکلات جدید به سراغ دستگاه شما خواهد آمد. کلیه قطعات استفاده شده در تعمیرات اورجینال بوده و این موضوع در فاکتور رسمی مشتری درج میگردد.

کلیه دستگاه های تعمیر شده در مرکز تعمیرات موبایل 118 مشمول گارانتی خواهند شد. این گارانتی به دو بخش تقسیم می گردد. بخش اول گارانتی خدمات بدین معنیست که شما پس از تحویل دستگاه خود به مدت معینی که در رسید شما درج می گردد ( حداقل 7 روز ) دارای مهلت تست خواهید بود و در صورتی که مشکل رفع نشده باشد پذیرای شما هستیم. بخش دوم گارانتی قیمت بدین معنیست که هزینه دریافت شده از شما طبق تعرفه اتحادیه بوده و  در مقایسه با سایر مراکز تعمیرات کمتر و یا یکسان است و در صورتی که مرکز دیگری قیمت پایین تری ارایه کند هزینه اضافه به شما باز گردانده می شود. قیمت های منصفانه ما یکی از دلایل جذب مشتری ما می باشد.

یکی از مسایلی که امروزه برای مشتریان به معضلی بزرگ تبدیل شده است، یافتن مرکز تعمیرات موبایل امین است. کالاهای دیجیتال از قبیل گوشی و تبلت و لپ تاپ معمولا دارای اطلاعات با ارزش، شخصی و محرمانه می باشند و درز این اطلاعات به خارج از دستگاه می تواند عواقب جبران ناپذیری برای مشتری داشته باشد که متاسفانه این اتفاق این روزها کم نمی افتد. ضمن اینکه جدیدا دیده شده بعضی تعمیرکارها با نصب بدافزار ها اطلاعات شخصی مشتری از قبیل عکس ها و اطلاعات بانکی و … را حتی پس از تحویل دستگاه به مشتری به سرقت برده اند و موارد زیادی از اینگونه شکایات مطرح گردیده است. مساله دیگر نیز تعویض قطعات سالم دستگاه با قطعات خراب یا غیر اصلی است که اینروزها در بعضی مراکز به وفور صورت میگیرد بدون اینکه روح مشتری خبردار باشد. مرکز تعمیرات 118 اصل امانتداری را به عنوان سرلوحه ی کار خود قرار داده است و این مطلب را به طور رسمی و با درج در رسید ارایه شده به مشتری تضمین میکند. اطلاعات شما به هیچوجه به خارج از دستگاه شما درج نخواهد کرد و قطعات دستگاه شما نیز به جز مواردی که منجز به تعمیر دستگاه شما شود تعویض و یا دستکاری نخواهد شد.

تعمیر موبایل در محل توسط تعمیرات 118 صورت می پذیرد. هر چند تعمیر موبایل در محل پیشنهاد نمی شود ولی در صورت ضرورت مشتری برای تعمیر موبایل در محل این خدمت توسط تعمیرات موبایل 118 انجام می پذیرد. اگر موبایل شما دچار شکستی ال سی دی شده است تعمیرات 118 می تواند خدمات تعمیر ال سی دی را در محل به شما ارایه دهد. به دلیل نیاز به وسایل تخصصی و ابزار آلات تعمیرات موبایل، تعمیر موبایل در منزل یا محل کار برای موارد غیر از تعویض تاچ و ال سی دی ممکن نمی باشد و به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنیم تعمیر موبایل در محل را انتخاب کنید. به این امر دقت کنید که تعمیرکار حرفه ای موبایل برای انجام تعمیر موبایل نیاز به ابزار تخصصی ( شامل هیتر، هویه، پیچ گوشتی، مولتی متر، باکس و … ) می باشد که حمل همه ی آنها با خود عملا غیر ممکن است. همچنین در مراحل تعمیر گوشی ممکن است تعمیرکار به قطعات مختلف مانند آیسی، فلت، ال سی دی، تاچ، سوکت، کانکتور، برد داغی و … گردد که این قطعات برای هر گوشی متفاوت بوده و تنوع زیادی دارند و بعضا حتی در یک تعمیرگاه مجهز نیز ممکن است پیدا نشود و نیاز به سفارش و تهیه داشته باشند. تجربه ی چندین ساله ی تعمیرات 118 در زمینه ی تعمیرات موبایل، امر تعمیر موبایل در منزل یا محل کار را چندان عملی نمی داند و بیشتر ترفندی برای جذب مشتری می داند و عموما تعمیرکار پس از مراجعه به محل مشتری در نهایت با ابراز ناتوانی گوشی را برای تعمیر از محل خارج کرده و به تعمیرگاه می برد. این امر صرفا هزینه های مشتری را افزایش خواهد داد. نکته ی دیگری که لازم به ذکر است این است که یک تعمیرگاه خبره ی موبایل هرگز میز کار خود را عوض نمی کند و همیشه پشت میز نشسته و گوشی به سمت او می آید. تعمیرکاری که به دنبال تعمیر به محل مشتری می رود قطعا تعمیرکار خبره ای نخواهد بود چرا که یک تعمیرکار خوب موبایل از وقت خود نهایت استفاده را برای تعمیر گوشی می کند و همیشه نیز وقت کم می آورد. از این رو عموما افراد یا مجموعه هایی که اصل خدمت خود را مبنی بر تعمیر موبایل در محل قرار داده اند، از تخصص کافی برخوردار نبوده و این امر می تواند مشتری را متضضر کند. همچنین قطعا هزینه ی تعمیر در محل بالاتر خواهد بود چرا که تعمیرکار وقت خود را برای رسیدن به محل مشتری هدر داده و همچنین بابت ایاب و ذهاب نیز متحمل هزینه می شود. هر چند ممکن است ادعای هزینه ی ایاب و ذهاب رایگان از جانب شرکت مطرح شود ولی در هر صورت زمان و هزینه ی صرف شده در این راه با مشتری به گونه ای دیگر محسابه خواهد گردید. علی ایحال در صورتیکه ال سی دی گوشی شما شکسته و نیاز به تعمیر موبایل در محل دارید می توانید با ما تماس بگیرید و پس از بررسی شرایط گوشی شما توسط همکاران ما، تعمیرکار با قطعه ی مورد نیاز به محل شما رجوع کرده  و اقدام به تعمیر موبایل شما در منزل یا محل کارتان می نماید.

جدیدترین اخبار و عناوین در وبلاگ تعمیرات 118

7 اشتباهی که گوشی شما را به فنا می دهد؟

تلفن همراه، کالای لوکسی که زندگی افراد را به خود وابسته کرد، جزو آسیب پذیر ترین دستگاه الکترونیکی به شمار می رود. ابتدایی ترین هدف ساخت تلفن همراه، امکان برقراری تماس کلامی و صوتی است. ارتباط تلفنی با گوشی همراه این امکان را فراهم آورده است تا در هر جا و مکانی که...

ساختار باتری موبایل چگونه است؟

با گذشت زمان و ورود اسمارتفون ها، زندگی افراد بیشتر درگیر گوشی ها شده است. تنها استفاده ای که در ابتدا می توان از گوشی های موبایل کرد، برقراری تماس و یا فرستادن پیامک بود، آن در نمایشگر های سیاه و سفید! با پیشرفت تکنولوژی ما شاهد رقابت کمپانی هایی هستیم که در حال ساخت...

چرا باتری گوشی را کالیبره می کنند؟ راهنمای کالیبره کردن باتری گوشی

سازندگان تلفن های هوشمند امروزه توصیه می کنند تا باتری گوشی خود را حداقل هر ماه و یا هر سه ماه برای بهبود عملکرد کالیبره کنید. بر اساس تکنولوژی هایی که امروزه در باتری ها به کار برده شده دیگر نیازی به کالیبره کردن باتری نیست. در ادامه به شما می گوییم که کالیبره کردن...