نمایش 1–8 از 124 نتیجه

نمایش 9 24 36

آی سی هارد به نام های دیگری مانند IC EMMC و همچنین IC NAND شناخته می شود که وظیفه ی اصلی آن ثبت و نگه داری از اطلاعات کاربر است. این قطعه به صورت داخلی بر روی برد گوشی قرار داده می شود و امکان ارتقا و یا جابه جایی توسط کاربر وجود ندارد. شرکت های زیادی مانند سامسونگ، توشیبا، Skhynix، SanDisk و Kingston تولید کننده ی آی سی هارد هستند. به جز کمپانی سامسونگ که از تولید کنندگان آی سی حافظه است، شرکت های دیگر نیز از تولیدات این شرکت استفاده می کنند.

  • آی سی هارد سامسونگ: از ابتدا کمپانی نوکیا از آی سی های تولید شده توسط سامسونگ در دستگاه های خود استفاده می کرد. IC هایی که توسط کمپانی سامسونگ ساخته می شوند از نظر کیفیت و ساختار بسیار مناسب هستند و میزان آسیب دیدگی آن ها بسیار کم است.
  • آی سی هارد توشیبا: محصولات توشیبا نیز در محصولات اپل، سونی، ال جی و شیائومی قرار دارند. این شرکت نیز مانند سامسونگ مدت بسیار زیادی است که تولید کننده ی آی سی هارد برای دستگاه های الکترونیکی است.
  • آی سی هارد SKynix: تولیدات این شرکت بیشتر در گوشی ها و تبلت های هوآوی مورد استفاده قرار می گیرند. احتمال آسیب دیدگی آی سی حافظه این برند از کمپانی های دیگر بیشتر است. کیفیت تولیدات این کمپانی بسیار پایین است.
  • آی سی هارد SanDisk: از این هاردها در محصولات تولید شده توسط ASUS استفاده می شود. این نوع آی سی ها کیفیت متوسطی دارند. نه به اندازه ی سامسونگ و توشیبا خوب هستند و نه به اندازه ی SKynix بی کیفیت.
  • آی سی هارد Kingston: از این هارد بیشتر در محصولات چینی استفاده می شود. تبلت هایی که در بازار به تبلت های دانش آموزی معروف هستند از این نوع آی سی هارد استفاده می کنند.

آسیب دیدگی آی سی هارد گوشی به دلایل مختلفی بستگی دارد و با رعایت یک سری نکات می توانید از آسیب دیدگی جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید زمانی که باتری گوشی زیر 20 درصد شارژ دارد اقدام به ریست فکتوری و یا ریست گوشی نکنید. زیرا این کار موجب سوختن هارد گوشی می شود. در صورتی که مقدار آسیب وارد شده به هارد گوشی کم باشد امکان تعمیر IC هارد موبایل وجود دارد در غیر این صورت تعمیرکار مجبور به تعویض آی سی حافظه می شود. پس از تعویض تمامی اطلاعات موجود در گوشی از بین می رود و قابل بازیابی هم نیستند.

تعمیر آی سی هارد

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر آی سی هارد موبایل و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، امکان تعویض هارد موبایل وجود دارد و پس از تعویض کیفیت سابق دستگاه شما بازگردانده می شود.

خرید آی سی هارد

امکان خرید آی سی هارد به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت آی سی هارد روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.