نمایش 1–8 از 93 نتیجه

نمایش 9 24 36

تاریخچه گوشی های آنر

در سال 2011 برند آنر شکل گرفت و در سال 2013 با معرفی مدل های آنر 3 سی (Honor 3C) و آنر 3 ایکس (Honor 3X)‌ وارد بازار شد. این دو گوشی در بازار ایران بسیار پر فروش بودند. این شرکت از شیوه های متفاوتی برای بازاریابی و فروش محصولات خود در چین استفاده کرد و توانست مقابل خیلی از شرکت های تولید کننده بایستد. در مدت زمان خیلی کوتاهی این برند به بزرگترین و پرفروش ترین برند آنلاین بازار تلفن های همراه تبدیل شد. با معرفی گوشی Honor 5X در سال 2015 به بازار آمریکا وارد شد و توانست فروش خوبی را تجربه کند. یکی از مهم ترین قابلیت هایی که این برند را نسبت به شرکت های دیگر برتر می کند، خدمات پس از فروشی است که این شرکت به مشتری می دهد. کارشناسان آنر تمام تمرکز و توجه خود را بر روی شنیدن نظرات و پیشنهادات کاربران گذاشته اند و به همین دلیل توانسته اند در امر طراحی و فروش موفق باشند.

همانند دیگر برند ها برای تامین انرژی مورد نیاز گوشی های آنر از دو نوع  باتری، لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری استفاده می کند. باتری های لیتیوم یونی جزو اولین باتری های هستند که در دستگاه های دیجیتالی مورد استفاده قرار گرفته اند و طول عمر بیشتری نسبت به باتری هایی دیگر دارند. باتری های لیتیوم پلیمری در اشکال مختلف قابل ساخت هستند و به دلیل وزن کمی که دارند موجب سبک و ظریف تر شدن دستگاه می شوند. باتری گوشی honor مانند دیگر قطعات شیمیایی دارای طول عمر مشخصی است که در صورت استفاده ی نامناسب موجب کم شدن عمر باتری دستگاه می شود. باتری گوشی آنر با هر بار سیکل شارژ از عمر آن کم می شود و پس از مدتی موجب نارضایتی کاربر می شود. امکان تعویض باتری گوشی honor وجود دارد و پس از تعمیر کیفیت سابق دستگاه بازگردانده می شود. به دلیل طراحی های جدید که برای گوشی ها در نظر گرفته می شود، امکان تعویض باتری آنر به دست کاربر وجود ندارد و این کار حتما باید به دست تعمیرکار و با استفاده از ابزار آلات مخصوص تعمیر موبایل انجام شود.

تعمیر باتری گوشی honor

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر باتری گوشی honor و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، امکان تعویض باتری گوشی honor وجود دارد و پس از تعویض کیفیت سابق دستگاه شما بازگردانده می شود.

خرید باتری گوشی honor

امکان خرید باتری گوشی honor به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت باتری گوشی آنر روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.