نمایش 1–8 از 97 نتیجه

نمایش 9 24 36

شرکت موتورولا با گوشی های تاشو شناخته می شود و این کمپانی بیش از نیم قرن است که از پیشروان خلاقیت و نوآوری به شمار می رود. ریشه های تاسیس این کمپانی به سال 1928 بازمی گردد، پاول گالوین با همکاری برادرش کارخانه گالوین را راه اندازی کرد و بعد ها نامش به موتورلا تغییر کرد. در سال 2011 این شرکت به دلایل ورشکستگی به دو شرکت مستقل موتورولا موبیلیتی (Motorola Mobility) و موتورولا سلوشنز(Motorola Solutions) تقسیم شد. موتورولا سلوشنز از لوگوی آبی رنگ استفاده می کند و در شیکاگو واقع شده است. در زمینه ی تکنولوژی و تجهیزات پلیسی رادیویی و نیازهای تبلیغاتی فعالیت می‌کند. شرکت دیگر نیز از لوگوی قرمز استفاده می کند و به تولید گوشی می پردازد. کمپانی گوگل در سال 2011 به طور رسمی شرکت موتورولا موبیلیتی را خریداری کرده است و پس از 3 سال این شرکت به لنوو فروخته شد. گوگل بخش قابل توجهی از حق اختراعات موتورولا را به لنوو واگذار نکرده است و تنها حق استفاده شراکتی بعضی از این اختراعات را دارد. محصولات عرضه شده توسط این مجموعه از قابلیت ها و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

مانند دیگر دستگاه های دیجیتالی انرژی مورد نیاز گوشی ها ی موتورولا برای روشن شدن، توسط باتری ها ذخیره می شود. ظرفیت باتری موتورولا مانند دیگر دستگاه ها بر اساس میلی آمپر بر ساعت (mAh) محاسبه می شود. هر آمپر برابر با 1000 میلی آمپر است، در این صورت اگر باتری ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعتی داشته باشد به این معنی است که این باتری 5 آمپر ساعت ظرفیت دارد. از مهم ترین دغدغه های شرکت های سازنده ی تلفن همراه، میزان نگه داری شارژ باتری است.  زیرا سخت افزاری که در گوشی ها به کار برده می شوند نیاز به انرژی زیادی دارند. لازم به ذکر است ظرفیت بالای باتری گوشی موتورولا نمی تواند دلیل بر طولانی تر بودن عمر آن باشد. هر باتری دارای طول عمر مشخصی بین 3 تا 4 سال است و پس از گذشت این زمان گوشی برای ادامه ی کار نیاز به باتری جدید دارد. تمام شدن عمر باتری به معنی پایان عمر دستگاه نیست و امکان جایگزین کردن باتری جدید وجود دارد. برخی از باتری ها به صورت داخلی در قاب گوشی قرار گرفته اند امکان تعویض باتری به دست کاربر وجود  ندارد. تعویض باتری گوشی موتورولا با استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات مخصوص تعمیر موبایل قابل انجام است.

تعمیر باتری گوشی موتورولا

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر باتری گوشی موتورولا و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، امکان تعویض باتری موتورولا وجود دارد و پس از تعویض کیفیت سابق دستگاه شما بازگردانده می شود.

خرید باتری گوشی موتورولا

امکان خرید باتری گوشی موتورولا به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت باتری گوشی موتورولا روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.