نمایش 1–8 از 69 نتیجه

نمایش 9 24 36

شرکت چند ملیتی سونی در میناتو توکیو قرار گرفته است. این شرکت در حوزه ی ارائه خدمات الکتریکی، بازی، سرگرمی و سرویس های مالی می باشد. این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان تولید محصولات الکترونیکی شناخته شده و در سال 2016 عنوان 113 امین شرکت برتر دنیا را کسب کرده است. سونی تا سال 2010 توانست خیلی قدرتمند عمل کند اما به دلایلی نتوانست جایگاه خود را حفظ کند. گوشی های تولید شده در این شرکت بسیار طراحی تکراری داشتند. کاربران به دنبال چیزهای جدیدی بودند و برندی که نتواند نیاز آن ها را تامین کند حذف می شود. تمرکز اصلی کمپانی سونی بر روی گوشی های بالا رده بود و هیچ توجهی به بازار میان رده و پایین رده نداشتند. از بهترین قطعات  در ساخت گوشی های سونی به کار رفته است که به سختی آسیب می بینند. اما باز هم خرابی قطعات گوشی همواره به دنبال تلفن های همراه است.

انرژی مورد نیاز گوشی برای شارژ شدن را باتری تامین می کند. شارژ باتری موبایل سونی مانند دیگر برندها از ابتدای اختراع تلفن های همراه، یکی از بزرگترین دغدغه های شرکت های سازنده به شمار می رود. میزان نگه داری شارژ باتری باعث شده تا تکنولوژی ساخت و شارژ باتری های مقاوم در حال پیشرفت باشد و نسل به نسل در حال تغییر باشد. تکنولوژی شارژ سریع، شارژر های فندکی و پاور بانک ها کمی از نیاز ها و دغدغه کاربران را رفع کرده اما همچنان داشتن گوشی هوشنمدی با باتری قوی و با ظرفیت بالا یکی از معیار های انتخاب گوشی برای اکثر کاربران به شمار می رود. باتری گوشی دارای طول عمر مشخصی است و پس از گذشت زمان گوشی برای ادامه ی کار نیاز به باتری جدید دارد. بیشتر باتری گوشی ها به صورت در داخل قاب گوشی قرار داده می شوند و امکان دسترسی و تعویض باتری گوشی سونی به دست کاربر وجود ندارد. تعویض باتری به دست تعمیرکار و با استفاده از ابزار آلات مخصوص تعمیر موبایل قابل انجام است.

تعمیر باتری گوشی سونی

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر باتری گوشی سونی و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، امکان تعویض باتری گوشی SONY وجود دارد و پس از تعویض کیفیت سابق دستگاه شما بازگردانده می شود.

خرید باتری گوشی سونی

امکان خرید باتری گوشی سونی به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت باتری گوشی سونی روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.