66760314 - 66760916 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات

درخواست ارسال پیک یا تکنسین تعمیرات – تعمیرات 118


خوش آمدید!  از اینکه مجموعه ی ما را برای تعمیر کالای دیجیتال خود انتخاب نموده اید خوشحالیم! جهت تسریع در امور مربوط به اعزام تکنسین و یا پیک موتوری لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید! در صورت نیاز به تماس با ما میتوانید با شماره 66760916 تماس حاصل نمایید. سرویس پیک فعلا برای شهر تهران مقدور است و عزیزان شهرستانی می توانند دستگاه خود را جهت تعمیر از طریق پست یا تیپاکس ارسال نمایند. هزینه ی برگشت کالا رایگان می باشد. در سرویس پیک نیز هزینه ی دریافت و ارسال دستگاه رایگان است و تنها در شرایط خاص که در شرایط و قوانین درج شده است شامل هزینه می شود. ما در تعمیرات 118 هر روز از 9 صبح تا 19 پاسخگوی شما هستیم و همگی در راستای ارایه ی خدمات بهتر به مشتریان عزیز از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم. لطفا تنها مشتریان تهران درخواست خود را ثبت نمایند و دوستانی که می خواهند از شهرستان دستگاه خود را بفرستند نیازی به ثبت ندارند و می توانند دستگاه را از طریق پست و بدون هماهنگی به آدرس ما ارسال نمایند. پس از دریافت دستگاه با آنها تماس میگیریم و رسید آنها صادر می شود..

ثبت درخواست تعمیرات

  • مشخصات دستگاه

  • مدل دستگاه خود را وارد کنید
  • اطلاعات تماس

  • ***برای تایید دریافت سفارش با این شماره تماس گرفته می شود***
    اعزام تکنسین توسط ما بررسی خواهد شد.

راهنما و قوانین ثبت درخواست تعمیرات موبایل

1- هزینه اعلام شده توسط کارشناسان ما فقط در مورد مشکل ذکر شده بوده و مشکلات دیگر شامل هزینه مجزا می باشند.
2- دستگاه های آب خورده و ضربه خورده و همچنین مشکلاتی از قبیل : صفحه سفید، صفحه آبی، هنگ روی آرم و …(به دلیل احتمال اسیب دیدگی در برد اصلی)به منزله خاموش تحویل گرفته می شود و این مجموعه نسبت به استرداد دستگاه با حالت اولیه مسئولیتی ندارد .
3- در حین تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری این احتمال وجود دارد که دستگاه نیاز به فلش یا ریستور داشته باشد در این حالت احتمال پاک شدن کل یا بخشی از اطلاعات وجود دارد . هر چند تمام سعی ما بر حفظ اطلاعات است و هیچ ریستور بی دلیلی انجام نمی پذیرد.
4- قبل از تحویل دستگاه به کارشناس ما سیم کارت، کارت حافظه و دیگر لوازم جانبی را از دستگاه خارج و نزد خود نگه دارید.
5- کلیه ی دستگاه های تعمیری دارای 10 روز مهات تست خواهند بود.
6- در صورتی که دستگاه شما تعمیر نگردد 2 حالت دارد  : اگر دستگاه برای اولین بار توسط تعمیرکاران ما باز شده باشد به صورت رایگان برای مشتری ارسال می گردد ولی اگر دستگاه قبلا مورد تعمیر قرار گرفته باشد مشمول 20 هزار تومان هزینه ی دریافت و ارسال می گردد.
7- زمان تعمیرات دستگاه شما  کمتر از 48 ساعت از زمان تحویل دستگاه به رابط می باشد ولی در مواردی که دستگاه نیاز به قطعاتی داشته باشد که از دسترسی بازار خارج است ممکن است تا حداکثر یک هفته یا بیشتر زمان لازم باشد.
8- با توجه به بار مسئولیتی که گوشی های تعمیری برای  ما ایجاد می کند خواهشمندیم بعد از اتمام کار در دسترس باشید تا هرچه سریعتر دستگاه برای شما ارسال شود در غیر اینصورت بعد از گذشت یک هفته مشمول 10000 تومان جریمه به ازای هر هفته و پس از 2 ماه نیز مسئولیتی بابت دستگه ( چه تعمیر شده و چه تعمیر نشده متوجه ما نخواهد بود)

 آدرس ما : خیابان انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم و کافه آگر، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و13

تلفن : 66760314 – 66760916

تماس با مرکز تعمیرات 118 ، تعمیر موبایل در محل ، تعمیرات گوشی و تبلت