تعمیرات موبایل | درخواست ارسال پیک یا تکنسین تعمیرات موبایل – تعمیرات 118


به بخش ثبت درخواست تعمیرات موبایل تعمیرات 118 خوش آمدید!  از اینکه مجموعه ی ما را برای تعمیرات موبایل خود انتخاب نموده اید خوشحالیم! جهت تسریع در امور مربوط به اعزام تکنسین و یا پیک موتوری برای تعمیرات موبایل لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید! در صورت نیاز به تماس با ما میتوانید با شماره 66760916 تماس حاصل نمایید. سرویس پیک تعمیرات موبایل  فعلا برای شهر تهران مقدور است و عزیزان شهرستانی می توانند دستگاه خود را جهت تعمیر از طریق پست یا تیپاکس ارسال نمایند. هزینه ی برگشت موبایل پس از تعمیرات رایگان می باشد. در سرویس پیک نیز هزینه ی دریافت و ارسال دستگاه رایگان است و تنها در شرایط خاص که در شرایط و قوانین درج شده است شامل هزینه می شود. ما در تعمیرات 118 هر روز از 9 صبح تا 19 پاسخگوی شما هستیم و همگی در راستای ارایه ی خدمات بهتر به مشتریان عزیز از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم. لطفا تنها مشتریان تهران درخواست تعمیرات موبایل خود را ثبت نمایند و دوستانی که می خواهند از شهرستان دستگاه خود را بفرستند نیازی به ثبت ندارند و می توانند دستگاه را از طریق پست و بدون هماهنگی به آدرس ما ارسال نمایند. پس از دریافت دستگاه با آنها تماس میگیریم و رسید آنها صادر می شود..

 

راهنما و قوانین ثبت درخواست تعمیرات موبایل

1- هزینه اعلام شده تعمیرات موبایل توسط کارشناسان ما فقط در مورد مشکل ذکر شده بوده و مشکلات دیگر شامل هزینه مجزا می باشند.
2- دستگاه های آب خورده و ضربه خورده و همچنین مشکلاتی از قبیل : صفحه سفید، صفحه آبی، هنگ روی آرم و …(به دلیل احتمال اسیب دیدگی در برد اصلی)به منزله خاموش تحویل گرفته می شود و این مجموعه نسبت به استرداد دستگاه با حالت اولیه مسئولیتی ندارد .
3- در حین تعمیرات موبایل سخت افزاری یا نرم افزاری این احتمال وجود دارد که دستگاه نیاز به فلش یا ریستور داشته باشد در این حالت احتمال پاک شدن کل یا بخشی از اطلاعات وجود دارد . هر چند تمام سعی ما بر حفظ اطلاعات است و هیچ ریستور بی دلیلی انجام نمی پذیرد.
4- قبل از تحویل دستگاه برای تعمیرات موبایل به کارشناس ما سیم کارت، کارت حافظه و دیگر لوازم جانبی را از دستگاه خارج و نزد خود نگه دارید.
5- کلیه ی دستگاه های تعمیری دارای 10 روز مهات تست خواهند بود.
6- در صورتی که دستگاه شما تعمیر نگردد 2 حالت دارد  : اگر دستگاه برای اولین بار توسط تعمیرکاران ما باز شده باشد به صورت رایگان برای مشتری ارسال می گردد ولی اگر دستگاه قبلا مورد تعمیر قرار گرفته باشد مشمول 20 هزار تومان هزینه ی دریافت و ارسال می گردد.
7- زمان تعمیرات موبایل  شما  کمتر از 48 ساعت از زمان تحویل دستگاه به رابط می باشد ولی در مواردی که دستگاه نیاز به قطعاتی داشته باشد که از دسترسی بازار خارج است ممکن است تا حداکثر یک هفته یا بیشتر زمان لازم باشد.
8- با توجه به بار مسئولیتی که گوشی های تعمیری برای  ما ایجاد می کند خواهشمندیم بعد از اتمام کار در دسترس باشید تا هرچه سریعتر دستگاه برای شما ارسال شود در غیر اینصورت بعد از گذشت یک هفته مشمول 10000 تومان جریمه به ازای هر هفته و پس از 2 ماه نیز مسئولیتی بابت دستگا ه ( چه تعمیر شده و چه تعمیر نشده متوجه ما نخواهد بود)

 آدرس تعمیرات موبایل 118  : خیابان انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم و کافه آگر، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و13 (زنگ تعمیرات موبایل)

تلفن : 66760314 – 66760916

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *