021 - 62935 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات
تعمیر ساعت هوشمند ، تعمیرات ساعت هوشمند ، تعمیر ساعت هوشمند Smartwatch ، تعویض گلس ال سی دی ساعت هوشمند

تعمیر ساعت هوشمند

تعمیر ساعت هوشمند در مرکز تعمیرات 118 توسط متخصصان و تعمیرکاران مجرب این مرکز صورت می پذیرد. تعمیرات ساعت هوشمند یا تعمیرات Smartwatch شامل بخش های متنوعی می باشد که می توان به تعمیر برد ساعت هوشمند، تعمیر عیب شارژ ساعت هوشمند، عیب یابی مدار باتری و صفحه نمایش ساعت هوشمند اشاره نمود. ساعت هوشمند و دیجیتال امروزه در طرفداران مناسبی بهره می برد که به تبع آن خرابی های آنها نیز افزایش می یابد. تعمیر ساعت هوشمند Smartwatch اپل واچ، سامسونگ، ال جی، هواوی و … در این مرکز با ابزارهای مناسب و قطعات اصلی انجام می شود.

تعمیر ساعت هوشمند Smartwatch

تعمیرات ساعت هوشمند را می توان یکی از دستگاه هایی بشمار آورد که نیازمند دقت و توجه بالایی دارد. تعمیر قطعات ساعت هوشمند، آی سی ساعت هوشمند، تعمیر تغذیه ساعت هوشمند، تعمیر آنتن، وایرلس، باتری و آی سی شارژ از مواردی است که به هنگام خرابی ساعت هوشمند با آن مواجه شده و نیاز به تعمیر آن دارید. تعمیر ساعت هوشمند اپل و سامسونگ به هنگام باز و بسته کردن آن نیازمند نکاتی است که در صورت رعایت نکردن آن باعث صدمه یه ساعت می گردد.

تعمیر ساعت هوشمند ، تعمیرات ساعت هوشمند ، تعمیر ساعت هوشمند Smartwatch ، تعویض گلس ال سی دی ساعت هوشمند

تعمیرات ساعت هوشمند و انواع خرابی ها

  • تعمیر بخش تغذیه ساعت و اشکلات مرتبط با ورودی جریان
  • برطرف کردن علل شارژ نکردن ساعت و اشکالات شارژ ساعت هوشمند
  • تعمیر شتاب سنج، گام شمار، مجاورت و شمارش ضربان قلب
  • تعمیر پایه شارژ مغناطیسی و کابل لایتینگ ساعت هوشمند
  • بررسی پردازنده ساعت هوشمند
  • تعمیر نرم افزار و ارتباط ساعت هوشمند با موبایل
  • تعمیر وایرلس ساعت هوشمند
  • برنامه ریزی ساعت هوشمند جهت ارتباط با انواع اپلیکیشن های موبایل
تعمیر ساعت هوشمند ، تعمیرات ساعت هوشمند ، تعمیر ساعت هوشمند Smartwatch ، تعویض گلس ال سی دی ساعت هوشمند

تعمیرات ساعت هوشمند Smartwatch

ساعت های هوشمند دارای سیستم عامل های مشابی با گوشی های هوشمند می باشند و قادر به اجرای برنامه های کاربری گوشی می باشند. ساعت هوشمند Smartwatch این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید رسانه های دیجیتال را بررسی نمایید، الگوی خواب خود را بررسی کنید، به کمک گام شمار میزان کالری مصرفی در روز را محاسبه کنید و بسیار کار دیگری را انجام بدهید. ساعت هوشمند همان طور که در بالا اشاره شد ممکن است همانند هر وسیله الکترونیکی دیگری با خرابی مواجه گردد. تعمیر ساعت هوشمند Smartwatch نظیر تعویض گلس شکسته ساعت هوشمند از موارد رایجی است که کاربران با آن مواجه می گردند. این مرکز قادر به تعویض گلس شکسته ساعت هوشمند انواع برندها بوده و این کار را نیز توسط افراد با تجربه و ماهر در این حوزه با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

تعویض گلس شکسته ساعت هوشمند به چه صورت است؟

تعمیر ال سی دی گلس شکسته ساعت هوشمند همانند تعویض گلس موبایل می باشد و برای این کار از دستگاه لمینت و چسب OCA استفاده می گردد. در این فرآیند ابتدا ال سی دی ساعت هوشمند Smartwatch را باز نموده و به تعمیر آن پرداخته می شود. وقتی که ال سی دی ساعت هوشمند جدا شد اکنون زمان آن فرا رسیده است که گلس ال سی دی بر روی آن قرار بگیرد. برای این کار باید دقت شود که هیچ گونه گرد و غباری بر روی ال سی دی قرار نگیرد به همین خاطر توسط فردی ماهر این کار انجام می شود. در نهایت دستگاه لمینت و چسب OCA گلس جدید را با فشار و در دمای خاصی بر روی ال سی دی ساعت هوشمند قرار می دهد و سپس این ال سی دی بر روی دستگاه قرا می گیرد. تعمیر ساعت هوشمند خود را به ما سپرده تا کیفیت آن همانند روز اول گردد.