021 - 62935 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات

باتری تبلت هوآوی MatePadHuawei MatePad - Replacement Battery

تماس بگیرید 62935-021

هوآوی برای تامین انرژی مورد نیاز تبلت هوآوی MatePad از باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 7250 میلی آمپر بهره گرفته است. باتری های لیتیوم پلیمری وزن سبکی دارند و اغلب غیر قابل تعویض هستند. باتری تبلت هوآوی MatePad از تکنولوژی شارژ سریع 18 واتی بهره می برد و برای فول شارژ شدن به مدت زمان کمی نیاز دارد. روی لبه ی پایینی دستگاه کنار اسپیکرها، درگاه پورت شارژ Type-C 1.0 قرار گرفته است و به کمک آن باتری شارژ می شود. باتری تبلت MatePad در داخل دستگاه قرار گرفته است و توسط کاربر نیز قابل دسترسی نیست. برای تعویض باتری تبلت هوآوی MatePad حتما باید به مرکزی معتبر مراجعه کنید. باتری ها دارای طول عمر مشخصی هستند که توسط شرکت های سازنده تعیین می شود و پس از گذشت این زمان دستگاه برای ادامه ی کار نیاز به باتری جدید دارد. به یاد داشته باشید برای شارژ باتری همیشه از شارژر با آمپر مخصوص استفاده کنید زیرا در صورتی که آمپر بیشتر و یا کمتر باشد موجب وارد شدن آسیب بیشتر به باتری می شود.

توضیحات

باتری تبلت هوآوی MatePad

باتری تبلت هوآوی MatePad از نوع لیتیوم پلیمری و دارای ظرفیت 7250 میلی آمپر است. ظرفیت باتری این دستگاه در مقایسه با باتری تبلت هواوی Huawei MatePad Pro یکسان است و هر دو از نوع لیتیوم پلیمری هستند. باتری به کار رفته در گوشی ها و تبلت ها از دو نوع لیتیوم یونی و یا لیتیوم پلیمری است که هوآوی برای این تبلت از باتری کم وزن لیتیوم پلیمری استفاده کرده است. تبلت میت پد دارای نمایشگر 70.4 اینچی می باشد که باتری با این حجم می تواند برای تامین انرژی پاسخ گو باشد. باتری تبلت هوآوی میت پد به صورت داخلی در قاب تبلت جای گرفته است. امکان تعویض باتری تبلت هوآوی Mate Pad توسط کابر وجود ندارد و هرگونه جابه جایی باید به دست تعمیرکار انجام شود.

خرید باتری تبلت هوآوی میت پد

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر تبلت هوآوی میت پد و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. امکان خرید باتری تبلت MatePad  به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت باتری تبلت میت پد روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.