در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

از قدیم گفته اند کار را باید به کاردان سپرد. تعمیر گوشی هم عملی سخت و حساس است که باید به دست یک تعمیرکار کارکشته انجام شود. تعمیر گوشی های امروزی نیازمند ابزارآلات حرفه ای می‌باشد که بتوان به نحو احسن عملیات تعمیر را انجام داد. از کار افتادی تاچ، داغی بیش از حد، روشن و خاموش شدن گوشی و … علائمی هستند که خبر از آسیب دیگی گوشی را می‌دهند. اگر برای گوشی تان این چنین علائمی رخ داد می‌توانید تعمیر گوشی ال جی  K52 را به ما بسپارید. شما همچنین می‌توانید سوالات خود را از همکاران ما پرسیده تا پاسخ مشکل خود را دریافت کنید.

آسیب دیدگی های رایج گوشی ال جی K52

تعمیر گوشی ال جی K52

پس از چند مدت استفاده مداوم از گوشی های همراه، امری طبیعی است مشکلاتی برای آن ها پدیدار شود. خیلی از این آسیب دیدگی ها از نظر ما مبهم است و آشنایی چندانی با آن ها نداریم بنابراین در اینجا سعی کرده ایم مشکلات و آسیب دیدگی های رایج گوشی ال جی K52 را به شما بگوییم تا بتوانید آشنایی کافی را بدست آورید.

انواع آسیب دیدگی هایی که می‌تواند نشانه خرابی گوشی ما باشد:

 • از کار افتادن دوربین
 • تخلیه شارژ ناگهانی باتری گوشی
 • خاموشی گوشی بر اثر ضربه شدید
 • عدم اتصال به وای فای
 • تولید حرارت باتری
 • هنگ کردن های مکرر

 این علائم نشان دهنده خرابی گوشی است و اگر در گوشی خود این نشانه ها را مشاهده کردید فوراً نسبت به تعمیر گوشی ال جی K52 اقدام کنید. در قسمت بعد به خرابی های گوشی همراه اشاره می‌کنیم.

خرابی ال سی دی گوشی ال جی K52

تعمیر گوشی ال جی K52

بیش ترین آسیب دیدگی گوشی مربوط به تاچ و ال سی دی آن است به این دلیل که ظرافت و حساسیت بیشتری نسبت به سایر دیگر قطعات دارد. به همین علت افراد زیادی برای تعمیر تاچ و ال سی دی به تعمیرکاران مراجعه می‌کنند. دلایل زیادی سبب خرابی ال سی دی گوشی می‌تواند باشد. افتادن گوشی رو زمین، آب خوردگی، استفاده شارژر تقلبی و … همه این ها عواملی هستند که در آسیب گوشی نقش دارند.

نمایشگر گوشی ال جی k52 به دلیل ظریف و شکننده بودن، در مقابل ضربه مقاومتی خوبی ندارد، به همین علت با هر آسیب، تاچ آن هم از کار خواهد افتاد و راهی جز تعویض تاچ و ال سی دی ال جی k52 نخواهیم داشت.

البته با وجود محافظ هایی که در بازار موجود هستند می‌توانید مقاومت نمایشگر گوشی را بیشتر کرده تا از وارد شدن آسیب های کوچک جلوگیری گردد. گلس، تاچ و ال سی دی 3 بخش مهم در نمایشگر گوشی هستند که هر کدام موقع حادثه، متفاوت از هم آسیب می‌بینند.

اکنون می‌خواهیم نگاهی دقیق تر به دلایل خرابی ال سی دی بیاندازیم:

 • ضرب خوردگی: مهم ترین عامل خرابی ال سی دی، ضربه است. افتادن گوشی از دست سهم بزرگی در آسیب دیدگی دارد. این مورد نتنها باعث خرابی ال سی دی خواهد شد بلکه می‌تواند تاچ گوشی هم از کار بیاندازد
 • آب خوردگی: این مورد هم یکی از اصلی ترین عوامل خرابی ال سی دی است. گوشی را در مجاورت آب، باران و … قرار ندهید تا از بروز آسیب جلوگیری نمایید.
 • خرابی خود به خودی گوشی: گاهی اوقات دلیل واضحی برای خرابی گوشی دیده نمی‌شود. در این زمان به احتمال قوی مدارات متصل به ال سی دی دچار اختلال شده و خراب می‌شود. تشخیص دقیق این مورد بر عهده تعمیرکار خواهد بود

خرابی باتری گوشی ال جی K52

تعمیر گوشی ال جی K52

گوشی ها بخش جدا نشدنی و همراه همیشگی در زندگی ما هستند. شاید بدترین چیزی که می‌تواند برای ما اتفاق بیافتد، خرابی باتری گوشی باشد. باتری ها به دلیل عمر محدودی که دارند همیشه در معرض آسیب دیدگی قرار خواهند داشت.

یک لحظه فکر کنید باتری گوشی شما دیگر عملکرد گذشته خودش را ندارد، به همین علت گاه و بی گاه گوشی تان نیاز به شارژر یا پاور بانک خواهد داشت که شرایطی منزجر کننده برای ما رقم می‌زند.

در اینجا راهکارهایی را گردآورده ایم که می‌توانید با استفاده از آن عمر مفید باتری گوشی خود را افزایش دهید.

 1. گذاشتن گوشی در flight mode (حالت پرواز): گوشی را زمانی که می‌خواهید به برق بزنید، آن را در حالت پرواز قرار دهید. این کار به باتری کمک می‌کند به راحتی شارژ دیگر قطعات را تامین کند
 2. پرهیز از اتصال طولانی مدت گوشی به برق: گوشی بیش از حد کافی اگر در شارژ بماند باعث خرابی باتری می‌شود.
 3. پرهیز از استفاده گوشی هنگام شارژ: وقتی که گوشی تان را به برق متصل می‌کنید، از آن استفاده نکنید این کار باعث داغی بیش از حد باتری شده و ممکن است در شرایطی باتری حتی منفجر شود.
 4. عدم استفاده از شارژ اصلی: بدترین کاری که می‌توانید در حق گوشی تان بکنید استفاده کردن از شارژهای فیک و تقلبی است. از شارژر اصلی گوشی استفاده نمایید تا عمر باتری افزایش یافته و دچار خرابی نشود
 5. استفاده از برنامه های سلامت باتری: این برنامه ها می‌توانند فاکتورهایی که باعث هدر رفت انرژی باتری شده را شناسایی کرده و آن ها را مسدود کنند اما دقت داشته باشید این برنامه ها را حتما از مارکت های معتبر دانلود کنید به این خاطر که برنامه های مخرب می‌توانند مهم ترین عامل خرابی باتری شما شوند

با استفاده از این راهکارها قدم مهمی را در جهت حفظ سلامت باتری بر می‌دارید. گذشت زمان و گذر از عمر مفید باتری، اگر علائمی مانند: خاموش روشن شدن گوشی، تورم باتری و … مشاهده کردید، وقت تعویض باتری K52 رسیده است.

شما عزیزان می‌توانید برای تعویض باتری گوشی ال جی K52 به مجموعه ما رجوع کنید. این باتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر از فناوری لیتیوم پلمیری بهره برده و از سوی کاربر غیر قابل تعویض است. برای جدا سازی باتری، نیازمند ابزار خواهیم بود، این عمل به سادگی در مرکز تعمیرات 118 قابل انجام است. این مجموعه با گردآوری بهترین متخصصان و تعمیرکاران از پس هرگونه خدماتی بر می‌آید.

مشکلات صدا در ال جی K52

همه ما به صدای گوشی مان اهمیت می‌دهیم و کوچک ترین مشکلی در اسپیکر یا میکروفون می‌تواند باعث نارضایتی ما شود. خش صدا هنگام پخش از بلندگو، نداشتن خروجی صدا از میکروفن و … اصلی ترین علائمی هستند که نشان دهنده خرابی صدای گوشی باشد. نگران این مورد نباشید این مشکل قابل حل است. با برسی گوشی توسط تعمیرکار، عیب آن پیدا شده و در شرایط لزوم با جایگزینی قطعه اصلی، صدا مانند روز اول از گوشی تان پخش خواهد شد.

قطعات گوشی ال جی K52

ما در این مجموعه به واسطه سال ها تجربه کار در این زمینه و انجام تعهدات خود، مورد عنایت و رضایت مشتری هایمان هستیم. تمامی قطعات گوشی ال جی K52 بصورت اورجینال در مرکز ما موجود است و برای هر تعمیری از این قطعات استفاده می‌کنیم. عاملی که ما را متمایز با دیگر مراکز می‌کند، انجام تعمیرات در کوتاه ترین زمان با کم ترین هزینه است.

شما پس از مراجعه به مرکز ما، ابتدا مشکل خود را با کارشناسان در میان می‌گذارید پس از راهنمایی های مربوطه و اعلام موافقت شما، گوشی جهت تعمیر به تکنسین ها سپرده می‌شود. آن ها با برسی دقیق گوشی شروع به عیب یابی خواهند کرد. پس از تعمیر، گوشی همراه با گارانتی معتبر به شما عزیزان تحویل داده خواهد شد.

خرید قطعات گوشی ال جی K52

شما به صورت حضوری و غیر حضوری می‌توانید قطعات گوشی ال جی K52 را خریداری نمایید. همچنین با مراجعه به سایت تعمیرات 118 امکان ثبت درخواست خود را خواهید داشت. با ثبت درخواست خود، در کوتاه ترین زمان سفارش شما توسط همکاران برسی شده و محصول برای شما ارسال خواهد شد. شاید قیمت بعضی از قطعات در سایت درج نشده باشد در این هنگام با کارشناسان فروش تماس گرفته تا از قیمت آن محصول آگاه شوید.