نمایش 1–8 از 273 نتیجه

نمایش 9 24 36

روی قسمت جلویی گوشی های موبایل نمایشگر قرار گرفته است، و نتیجه ی عملکرد سخت افزار گوشی بر روی این قطعه نشان داده می شود. نوع ساخت نمایشگر گوشی به گونه ای است که نسبت به ضربه بسیار حساس و آسیب پذیر است. برای جلوگیری از آسیب دیدگی نمایشگر ها، لایه ی شیشه ای که به آن گلس گفته می شود بر روی نمایشگر گوشی قرار داده می شود تا از ضربه خوردن و برخورد مستقیم کاربر با تاچ گوشی جلوگیری کند. امروزه بر روی برخی از گوشی ها شیشه گوریلا گلس قرار داده می شود که این همان لایه ی محافظی نمایشگر به شمار می رود. لازم به ذکر است گلس ال سی دی، با لایه ی پلاستیکی که بعدا روی نمایشگر گوشی قرار داده می شود متفاوت است. این قطعه توسط شرکت سازنده با استفاده از دستگاه های مخصوص  بر روی نمایشگر پرس می شود.

آسیب دیدگی ال سی دی گوشی بسیبار شایع است و افراد زیادی هستند که ال سی دی گوشی آن ها بر اثر بی دقتی، افتادن روی زمین و یا برخورد با جسم سخت آسیب می بیند. اگر نمایشگر گوشی ترک برداشته ولی همچنان تاچ دستورات را اجرا می کند، در گوشه ای از نمایشگر رنگ های تیره و یا سوختگی پیکسل ها مشاهده نمی شود، تنها گلس ال سی دی گوشی آسیب دیده است. امکان تعویض گلس ال سی دی گوشی وجود دارد و تعمیر کار می تواند با استفاده از دستگاه های مخصوص، زیبایی ظاهری دستگاه را بازگرداند. در بین تمامی های برند های موجود در بازار فقط امکان تعویض گلس ال سی دی سامسونگ و تعویض گلس ال سی دی آیفون وجود دارد و این فرآیند شامل دیگر برند ها نمی شود.

تعویض گلس ال سی دی موبایل

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعویض گلس نمایشگر گوشی و دیگر قطعات دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است گلس ال سی دی برخی از گوشی ها قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

تعویض گلس ال سی دی چگونه انجام می شود؟

  • در ابتدا باید از سالم بودن ال سی دی گوشی مطمئن شویم.
  • جدا سازی ال سی دی از فریم: این فرآیند توسط دستگاه سپریتور در دمای بین 75 تا 100 درجه ی سانتی گراد انجام می شود که این دما در دستگاه ها متفاوت است.
  • جدا سازی گلس شکسته از روی ال سی دی: انجام این مرحله به نوع ال سی دی بستگی دارد. در مواقعی با استفاده از دستگاه سپریتور و سیم فولادی نازک انجام می شود. در گوشی های که نمایشگر های edge دارند با استفاده از دستگاه فریز در دمای منفی 190 درجه سانتی گراد جداسازی می شوند.
  • پاک کردن چسب روی ال سی دی: برای پاک کردن چسب oca که روی ال سی دی قرار گرفته است از حلال چسب ال سی دی استفاده می شود. oca چسبی دو طرفه است که بین گلس و ال سی دی قرار داده می شود.
  • نصب گلس جدید روی ال سی دی گوشی: این فرآیند با استفاده از دستگاه لمینیتور انجام می شود. از این دستگاه برای چسباندن گلس روی ال سی دی استفاده می شود.
  • قرار دادن ال سی دی در دستگاه حباب گیر: این دستگاه حباب های بین ال سی دی، چسب و گلس را از بین می برد. علت وجود این حباب ها عدم دسترسی به خلا مطلق است.
  • نصب ال سی دی: ال سی دی با استفاده از چسب مایع مخصوص روی فریم قرار داده می شود. ریسک آسیب دیدگی ال سی دی در این مرحله بسیار زیاد است و نیاز به دقت فراوانی دارد.

به هنگام تعویض گلس ال سی دی ممکن است نمایشگر گوشی آسیب ببیند و شما متحمل پرداخت هزینه ی بیشتری می شوید. برای این مشکل راه حلی وجود دارد و شما می توانید ال سی دی گوشی خود را بیمه کنید تا در صورت آسیب دیدگی شرکت هزینه های تعویض را بپردازد. در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال جهت تعویض گلس ال سی دی و یا خرید می توانید با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید و راهنمایی های لازم جهت خریدی مطمئن را دریافت کنید.

خرید گلس ال سی دی موبایل

امکان خرید گلس ال سی دی موبایل به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت تعویض گلس ال سی دی موبایل روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.