نمایش 1–8 از 326 نتیجه

نمایش 9 24 36

کمپانی سونی یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است و دفتر اصلی آن در میناتو توکیو قرار دارد. فعالیت اصلی این شرکت در حوزه ی ارائه‌ی خدمات الکتریکی، بازی، سرگرمی و سرویس‌های مالی می باشد. سونی به عنوان یکی از پیشگامان تولید محصولات الکترونیکی شناخته می شود و توانسته در سال 2016 عنوان 113 امین شرکت برتر دنیا در میان 500 شرکت را کسب کند. شرکت سونی از تعداد زیادی شرکت های زیر مجموعه تشکیل شده که از مهم ترین آن ها می توان به سونی پیکچرز، سونی موزیک، سونی موبایل، سرگرمی‌های سونی و فایننشیال هولدینگ اشاره کرد. شرکت سونی با همکاری شرکت اریکسون در سال 2001 شروع به همکاری کردند. کلیه ی محصولات تولید شده با نام سونی اریکسون به بازار عرضه می شدند تا اینکه در سال 2012 سونی، سهم اریکسون را خریداری کرد. پس از آن تمامی گوشی های عرضه شده با نام سونی، وارد بازار شدند. موبایل های سری اکسپریا جزو پرچم دارهای این سری به شمار می روند.

تا سال 2010 شرکت سونی توانست خیلی قدرتمند عمل کند اما بنا به دلایلی پس از آن نتوانست جایگاه خود را حفظ کند. گوشی های تولید شده توسط این شرکت طراحی تکراری و خسته کننده ای داشتند و کاربران به دنبال چیزهای جدیدی بودند. برندی که نتواند نیازهای کاربران را تامین کند حذف می شود. تمرکز اصلی سونی بر روی تولید گوشی های بالا رده بود، و هیچ گوشی میان رده ای توسط این شرکت تولید نمیشد. اما با همه ی مشکلات سونی طرفداران منحصر به خود را داشت که هنوز هم به دنبال آن هستند. با کیفیت ترین محصولات سونی، پلی استیشن، سیستم های صوتی و تلوزیون ها به شمار می رود. در هر جایی از کره ی خاکی، این محصولات طرفداران خاص خود را دارند. از بهترین قطعات موجود در بازار در ساخت گوشی های سونی به کار رفته است که به سختی آسیب می بینند. اما خرابی گوشی همواره به دنبال تلفن های همراه است. آسیب دیدگی قطعات گوشی سونی به معنی پایان کار دستگاه نیست و امکان تعویض قطعات گوشی سونی وجود دارد.

تعمیر گوشی سونی

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر گوشی sony و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است کلیه ی قطعات گوشی سونی قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید قطعات گوشی سونی

امکان خرید قطعات سونی به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت قطعات گوشی سونی روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.