نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

می‌خواهیم شما را با انواع آسیب دیدگی‌های گوشی Poco M2 آشنا کنیم. احتمالا گوشی شما آسیب دیده است و به دنبال برطرف کردن این مشکل هستید. گوشی‌های هوشمند در معرض خطرات بسیار زیادی قرار دارند. از این آسیب دیدگی‌ها نمی‌توان فرار کرد. شما هر چقدر هم که از گوشی‌تان مراقبت کنید باز هم ممکن است در یک چشم بر هم زدن به آن آسیب وارد شود. البته شما می‌توانید بضی از این مشکل‌ها را در خانه برطرف کنید. بله. ما در ادامه تا جایی که بتوانیم راه حل‌هایی را برای شما مطرح می‌کنیم تا مشکلتان را خودتان حل کنید. بنابراین نگران هیچ موضوعی نباشید. در صورتی‌که احیانا نتوانستید با راهکارهای ارائه شده مشکلتان را برطرف کنید آنگاه با همکاران ما تماس بگیرید. ما در خدمت شما هستیم. در ادامه به بررسی روش‌های تعمیر گوشی Xiaomi Poco M2 می پردازیم.

گوشی شیائومی Poco M2

انواع آسیب دیدگی های گوشی شیائومی Poco M2

می‌خواهیم شما را با انواع آسیب دیدگی هایی که ممکن است با آن روبرو شوید آشنا کنیم. همراه با معرفی مشکلات به راه‌های برطرف کردن آنها نیز می‌پردازیم. بنابراین با دقت کافی مطالب را بخوانید. آسیب دیدگی‌های بسیار رایجی که ممکن است با آن روبرو شوید به قرار زیر است:

 • ممکن است که تاچ و ال سی دی گوشی‌تان آسیب ببیند.
 • ممکن است که باتری گوشی خراب شود.
 • ممکن است که با مشکل در صدا و اسپیکر روبرو شوید
 • ممکن است که هارد گوشی‌تان خراب شود
 • مشکل آبخوردگی گوشی

در صورتی‌که مشکل شما در لیست بالا نیامده است با همکاران ما در تماس باشید و از آنها کمک بخواهید. سعی کرده‌ایم به طور کامل به مشکلات گوشی گوشی شیائومی Poco M2 بپردازیم.

آسیب دیدگی تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی پوکو M2

گوشی‌های هوشمند از قطعات مختلفی تشکیل شده اند. یکی از مهم ترین این قطعات تاچ و ال سی دی است. احتمالا تاچ و ال سی دی شما آسیب دیده است و به دنبال تعویض تاچ و ال سی دی گوشی Poco M2 هستید. تاچ و ال سی دی از قطعات بسیار حساسی است که در اثر کوچک‌ترین فشار و ضربه‌ای آسیب می‌بیند. بنابرین اگر بخواهیم به دلایل خرابی تاچ و ال سی دی اشاره کنیم می‌توان به آبخوردگی، ضرب دیدگی و افتادن از ارتفاع اشاره کرد. ولی اینکه تاچ و ال سی دی گوشی شما چگونه آسیب دیده است زیاد مهم نیست. مهم این است که مشکل خود را برطرف کنید. تعویض تاچ و ال سی دی راه حل پیش روی شماست. تاچ و ال سی دی این گوشی در مرکز ما موجود است. هزینه‌ای که ما برای این محصول در نظر گرفته‌ایم بسیار کمتر از مراکز و فروشگاه‌های دیگر است. قیمت قطعات گوشی شیائومی پوکو M2 در سایت درج شده است. همانطور که قول دادیم به بعضی از راه حل‌های جلوگیری از خرابی تاچ و ال سی دی اشاره می‌کنیم.

 1. استفاده از گارد و کاور: استفاده از گارد و یا کاور باعث می‌شود که از شدت ضربات وارد شده به گوشی کم شود و در نتیجه احتمال آسیب به تاچ و ال سی دی کم می‌شود. اگر این مورد را تهیه نکرده‌اید سریعا برای تهیه‌ی آن اقدام کنید. هزینه‌ای که بعدا باید برای تعویض تاچ و ال سی دی رداخت کنید بسیار بیشتر از هزینه‌ی خرید یک گارد یا کاور است. در نتیجه از این موضوع غفلت نکنید.
 2. گوشی خود را از آب و سایر مایعات دور نگه دارید: آبخوردگی از بزرگترین مشکلات کاربران گوشی‌های هوشمند است. حتی گوشی‌هایی که از خاصیت ضد آب بهره می‌برند ممکن است دچار این مشکل شوند. آب از راه‌های گوناگونی می‌تواند به درون گوشی نفوذ کند.

مشکل باتری گوشی شیائومی پوکو M2

آسیب دیدگی باتری را همه ما تجربه کرده ایم. زیرا باتری یکی قطعه‌ی مصرفی است و پس از گذشت زمانی مشخصی عملکرد اولیه‌ی خود را از دست می‌دهد. هر باتری دارای طول عمر مفید دو ساله است. بنابراین اگر بیش از دو سال است که از باتری استفاده می‌کنید وقت تعویض آن فرا رسیده است. تعویض باتری گوشی شیائومی پوکو M2 بسیار کم هزینه‌تر از مشکلات دیگر است. بنابراین زیاد نگران نشوید. البته باید به این امر توجه داشته باشید که باتری این گوشی از نوع جدانشدنی است و باید عمل تعویض باتری توسط تجهیزات خاصی صورت پذیرد. در ادامه شما را با مهم‌ترین علائم خرابی باتری آشنا می‌کنیم. این علائم عبارتند از:

 1. گوشی به طور ناگهانی خاموش می‌شود: اگر در حال کار با گوشیتان هستید و به یکباره گوشی خاموش می‌شود وقت تعویض باتری فرا رسیده است.
 2. گوشی‌تان فقط در زمان اتصال به شارژ روشن می‌ماند: یکی دیگر از علائم خرابی باتری این است که فقط در زمانی می‌توانید از گوشیتان استفاده کنید که در شارژ باشد. اگر این مورد شامل حال شما می‌شود حتما به تعویض باتری اقدام کنید.
 3. بدنه گوشی‌تان بیش از حد معمول داغ می‌شود: داغ شدن گوشی امری طبیعی است. ولی اگر این گرم شدن بیش از حد باشد می‌توان به سلامت باتری شک کرد.

متاسفانه راهکاری برای بهبود عملکرد باتری وجود ندارد. اگر باتری شیائومی پوکو  Xiaomi M2 آسیب دیده است باید به تعویض آن اقدام کنید.

گوشی شیائومی Poco M2

مشکل صدا و اسپیکر گوشی Xiaomi Poco M2

بروز مشکل در صدا و اسپیکر گوشی شیائومی پوکو Poco M2 می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. قطع شدن صدا و یا افت کیفیت صدا همیشه به سخت افزار گوشی مرتبط نمی‌شود. یعنی شما می‌توانید با انجام بعضی از راهکارها در خانه این مشکل را برطرف کنید. بدون اینکه نیازی به تعمیرکار باشد. قطع شدن اسپیکرهای گوشی باعث مشکلات بسیاری می‌شود. در این حالت هیچگونه صدایی از گوشیتان پخش نمی‌شود. هنگام زنگ خوردن گوشیتان بدون صداست. دیگر امکان گوش کردن به موسیقی میسر نیست. حتی دیگر هدفون و هنذفری نیز کارمان را راه نمی‌اندازد.  تمامی این موارد دست به دست هم می‌دهد تا هرچه سریع‌تر مشکل‌مان را برطرف کنیم. راه‌های زیر را امتحان کنید.

 • بررسی تنظیمات صدا: در اولین مرحله به تنظیمات صدای گوشی بروید. مطمئن شوید که تنطیمات درست است. اگر از گزینه‌ای آگاهی کافی ندارید آنرا در حالت پیشفرض قرار دهید.
 • ریستارت کردن گوشی: یکی از بهترین و در عین حال کارآمد‌ترین گزینه‌ها خاموش و روشن کردن گوشی است. حتما این مورد را امتحان کنید. شاید مشکلتان برطرف شود.
 • بازنشانی به تنطیمات کارخانه: یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید در خانه برای برطرف کردن این مشکل انجام دهید بازنشانی گوشی به تنطیمات کارخانه است. این مورد را هم به عنوان آخرین راهکار تست کنید. توجه داشته باشید که با انجام این عمل تمامی اطلاعات داخلی گوشی‌تان از بین می‌رود. بنابراین قبل از انجام این‌کار یک پشتیبان از اطلاعات داخلی گوشی‌ تهیه کنید.

خرابی هارد گوشی Poco M2  و نشانه های آن

هارد از قطعات بسیار مهم گوشی‌های هوشمند به حساب می‌آید. وظیفه‌ی مدیریت و سازماندهی اطلاعات گوشی بر عهده‌ی این قطعه است. بنابراین باید با نشانه‌های خرابی این قطعه آشنا شوید. تعویض هارد گوشی پوکو M2 امری تخصصی است. مهم‌ترین علائم خرابی هارد به شرح ذیل است:

 1. پاک نشدن اطلاعات و تنظیمات دستگاه پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه
 2. خاموشی کامل گوشی پس از فلش رام یا بازنشانی به تنظیمات کارخانه
 3. وقتی گوشی را روشن می‌کنید روی لوگو یا آرم شرکت سازنده گیر می‌کند و بالا نمی‌آید. اگر هم بالا بیاید مدت زمان زیادی طول می‌کشد.
 4. گوشی روشن می‌شود, بالا هم می‌آید ولی نه می‌توان اطلاعاتی روی آن ریخت و نه می‌توان داده‌ای را از گوشی پاک کرد.
 5. مشاهده پیغام Encrypt Unsuccessful هنگام بالا آمدن گوشی
 6. مشاهده پیغام Internal Storage Damaged هنگام بالا آمدن گوشی
 7. ویبره‌های متوالی هنگام بالا آمدن گوشی

در صورتی‌که گوشی شما دچار یکی از این حالات است حتما با همکاران ما در ارتباط باشید. به احتمال زیاد هارد گوشی Poco M2 باید تعویض شود.

گوشی شیائومی Poco M2

مشکل آبخوردگی گوشی شیائومی پوکو M2

خیلی از افراد تصور می‌کنند که گوشی‌های آبخورده و خیس قابل تعمیر نیستند. موضوعی که اصلا صحت ندارد و  ما برای تعمیر گوشی شیائومی Xiaomi Poco M2 در کنار شما هستیم. آبخوردگی گوشی مانند سایر آسیب‌هایی که ممکن است به گوشی وارد شود قابل تعمیر است. فرقی نمی‌کند که گوشی‌تان به طور کامل درون آب افتاده باشد یا اینکه مقداری آب بر روی آن ریخته شده باشد. تنها کاری که شما بلافاصله بعد از بروز این مشکل باید انجام دهید این است که گوشی را با یک پارچه‌ی نرم خشک کنید. تا جائی‌که امکان دارد گوشی را با یک پارچه نرم خشک کنید. پس از انجام اینکار حالا وقت آن است که گوشی‌تان را برای مرکز ارسال کنید. ما در کنار شما هستیم تا مشکل آبخوردگی گوشی Xiaomi Poco M2 را به طور کامل برطرف کنیم. با همکاران ما در تماس باشید و از آنها اطلاعات بیشتری بخواهید. گوشی شما مورد بررسی قرار می‌گیرد و هزینه تعمیر به شما اطلاع داده می‌شود.

قطعات گوشی شیائومی پوکو M2

کلیه‌ی قطعات گوشی شیائومی پوکو M2 در مرکز ما موجود است. ما این قطعات را به طور کاملا اصل و اورجینال در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهیم. این قطعات با گارانتی 7 روزه به شما تقدیم می‌شود. بنابراین با خیال راحت تعمیر گوشی شیائومی Poco M2 را به ما بسپارید. هدف اصلی ما به دست آوردن رضایت حداکثری شما عزیزان است. از طریق راه‌های زیر گوشی‌تان را به مرکز ارسال کنید:

 1. مراجعه حضوری به مرکز
 2. در صورت سکونت درتهران می‌توانید از پیک رایگان مرکز برای ارسال گوشی استفاده کنید
 3. در صورتی‌که ساکن شهرستان هستید از طریق پست و یا تیپاکس این‌کار را انجام دهید

اگر سوالی در رابطه با تعمیر گوشی Poco M2 و یا راه‌های ارسال گوشی به مرکز در ذهن شما ایجاد شده است و ما آنرا پوشش نداده‌ایم با همکاران ما تماس بگیرید و از آنها سوال‌تان را بپرسید. آنها به طور کامل شما را راهنمایی خواهند کرد.

خرید قطعات گوشی شیائومی پوکو M2

سعی می‌کنیم که هر روز خدمات خود را گسترده‌تر کنیم. در همین راستا شما عزیزان به راحتی می‌توانید اقدام به خرید قطعات گوشی شیائومی پوکو M2 کنید. سه راه پیش روی شماست. مراجعه حضوری، تماس تلفنی و ثبت سفارش از طریق سایت و به صورت کاملا آنلاین. قیمت قطعات گوشی شیائومی Xiaomi Poco M2 در سایت درج شده است ولی اگر احیانا به مشکلی در این زمینه برخورد کردید با همکاران تماس بگیرید و مشکلتان را با آنها در میان بگذارید.