در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

در اینکه گوشی شیائومی Mi 11 از برترین و با کیفیت ترین گوشی‌های هوشمند در جهان است هیچ شکی نیست. اما آیا کیفیت بالا دلیلی بر عدم آسیب پذیری این گوشی است؟ قطعا جواب به این سوال خیر است. در نتیجه اگر آسیبی به گوشی Xiaomi Mi 11 وارد آمده است نباید نگران شوید. امکان تعمیر گوشی شیائومی Xiaomi Mi 11 فراهم است. تاچ و ال سی دی گوشی Mi 11، باتری گوشی شیائومی Xiaomi Mi11، هارد این گوشی و سایر قطعات آن ممکن است روزی دچار آسیب و خرابی شود. اگر شما نیز درگیر یکی از این موارد شده اید وقت آن است که برای تعمیر گوشی Xiaomi Mi 11 اقدام کنید. پس از تعمیر گوشی شیائومی Mi 11 می‌توانید همانند گذشته و بدون هیچ‌گونه مشکلی از گوشی‌تان استفاده کنید. نکته‌ای که باید در این مورد در نطر بگیرید این است که حتما به یک مرکز معتبر و مطمئن برای تعمیر مراجعه کنید. زیرا کیفیت تعمیر و قطعات بکار برده شده اهمیت بسیار زیادی دارد. مجموعه تعمیرات 118 آماده است تا به بهترین نحو ممکن به تعمیر گوشی Xiaomi Mi 11 بپردازد. هم  اکنون با همکاران ما تماس بگیرید و مشکل خود را با آنها مطرح کنید.

گوشی شیائومی Mi 11

رایج ترین مشکلات گوشی Xiaomi Mi 11

ابتدا به رایج ترین مشکلات گوشی شیائومی Mi 11 اشاره می‌کنیم. تمامی این موارد قابل حل و برطرف شدن است. چنان‌ه مشکل شما در لیست زیر قرار نداشت اصلا نگران نشوید. کافی‌ست تنها با همکاران ما در تماس باشید و از آنها راهنمایی بخواهید. رایج ترین مشکلات گوشی شیائومی Xiaomi Mi 11 به قرار زیر است:

 1. آسیب دیدگی تاچ و ال سی دی و تعویض آن
 2. مشکلاتی که ممکن است برای باتری Mi 11 به وجود آید
 3. آبخوردگی گوشی Mi 11 و تعمیر آن
 4. سوختن هارد گوشی شیائومی Mi 11
 5. تعویض دوربین عقب این گوشی
 6. و …

در ادامه این موارد را بیشتر باز خواهیم کرد.

خرابی تاچ و ال سی گوشی شیائومی Xiaomi Mi 11

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای گوشی Mi 11 به وجود بیاید، آسیب دیدگی تاچ و ال سی دی گوشی است. آسیب دیدگی تاچ و ال سی دی گوشی Xiaomi Mi 11 تحت شرایط مختلفی به وجود می‌آید. گاهی اوقات بر اثر آبخوردگی، گاهی اوقات بر اثر سقوط گوشی از ارتفاع و در بعضی موارد نیز با برخورد و آسیب فیزیکی تاچ و ال سی دی شیائومی Mi 11 متوجه خرابی و شکستگی می‌شود. آیا برای شما نیز این مشکل به وجود آمده است؟ آیا استرس دارید و نگران مشکل به وجود آمده هستید؟ مجموعه تعمیرات 118 در خدمت شماست تا تعویض تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی Mi 11 را برای شما انجام دهد. تعویض تاچ و ال سی دی گوشی Mi 11 تنها راهکار پیش روی شما برای برون رفت از این مشکل است. بنابراین نگران این موضوع نباشید و برطرف کردن آنرا به ما بسپارید. بعضی از علائمی که با مشاهده آن پی به خرابی تاچ و ال سی دی گوشی Xiaomi Mi 11 می‌برید:

 1. کارنکردن لمس گوشی: هنگامی که تاچ گوشی‌تان کار نمی‌کند به احتمال زیاد باید به تعویض تاچ و ال سی دی گوشی Xiaomi Mi 11 روی آورید. این مورد از اصلی ترین علائم خرابی تاچ و ال سی دی گوشی Mi 11 است.
 2. وجود نقاط و لکه‌های سیاه بر روی صفحه نمایشگر: اگر درگیر چنین مسئله ای هستید و بر روی صفحه نمایش گوشی‌تان نقاط سیاهی وجود دارد باید بدانید که عمر تاچ و ال سی دی Mi 11 رو به پایان است. این نقاظط سیاه در واقع همان پیکسل‌های سوخته صفحه نمایش اند که سوخته اند و به این رنگ در آمده اند.

تعمیر گوشی شیائومی Mi 11

خرابی باتری گوشی شیائومی Mi 11

آیا باتری گوشی‌تان آسیب دیده است؟ آیا می‌خواهید مشکل خود را هر چه زودتر برطرف سازید؟ شاید بروز خرابی در باتری گوشی Xiaomi Mi 11 شما را متعجب کرده است و می‌خواهید دلیل این اتفاق را بدانید. باتری تمامی گجت‌های هوشمند دارای یک طول عمر مفید و مشخصی است. برای باتری شیائومی Mi 11 نیز عمر مفید دو ساله در نطر گرفته شده است. بدین معنی که این باتری نهایتا و در بهترین وضعیت می‌تواند شما را همانند روز اول همراهی کند. زمانی که عمر باتری به حدود دو سال برسد کم کم علائم ضعف و کاهش کارکرد را مشاهده خواهید کرد. در نتیجه اکنون باید دلیل کارکرد نامناسب باتری گوشی Xiaomi Mi 11 را بدانید. البته جای نگرانی نیست. امکان تعویض باتری شیائومی Xaomi Mi 11 در مجموعه فراهم است. شما می‌توانید اقدام به تعویض باتری گوشی Mi 11 کنید. پس از تعویض باتری گوشی شیائومی Mi 11 مشکلات شما برطرف شده و می‌توانید همانند روز اول از گوشی‌تان استفاده کنید. البته رعایت نکردن بعضی موارد می‌تواند طول عمر مفید باتری Mi 11 را کاهش دهد. این موارد عبارتند از:

 1. اسفاده کردن از گوشی در حین شارژ شدن: اگر گوشی خود را به شارژ می‌‎زنید به هیچ وجه با آن کار نکنید. در این مدت بگذارید گوشی شارژ شود و نباید کار دیگری کرد. استفاده هم‌زمان از گوشی در حین شارژ شدن می‌تواند به باتری فشار مضاعفی وارد کند و آنرا تضعیف کند.
 2. استفاده کردن از شارژرهای تقلبی و فیک برای شارژ کردن گوشی: یکی دیگر از مواردی که در دراز مدت به سلامت باتری گوشی‌تان صدمه وارد می‌کند همین مورد است. همشیه از شارژر فابریک و اصل گوشی برای شارژ کردن آن استفاده کنید.

ابخوردگی گوشی Xiaomi Mi 11 و تعمیر آن

آیا اخیرا گوشی‌تان در آب افتاده است؟ آیا از بروز چنین حادثه‌ای به شدت ترسیده‌اید و به فکر تعمیر گوشی آبخورده شیائومی Xiaomi Mi 11 هستید؟ آب دشمن اصلی گوشی است. حتی اگر گوشی شما ضد آب باشدباز هم امکان نفوذ آب به درون گوشی وجود دارد. هنگامی‌که آب به درون گوشی راه پیدا می‌کند، قطعات بسیار مختلفی را نحت تاثیر قرار می‌دهد. با تماس آب و مدارات الکترونیکی اختلالات گسترده‌ای در گوشی به وجود می‌آید. به همین دلیل تعمیر گوشی Mi 11 آبخورده نسبت به سایر تعمیرات تخصصی تر و حساس تر است. مجموعه های کمی در سراسر کشور آماده اند تا اینکار را برای شما انجام دهند. حتما به مرکزی معتبر و مطمئن برای تعمیر گوشی Xiaomi Mi 11 آبخورده مراجعه کنید. در هنگام بروز چنین حادثه ای در وهله اول از زیاد تکان دادن گوشی به شدت اجتناب کنید. زیرا با اینکار آب را به سایر نقاط گوشی هدایت خواهید کرد. بعد از آن با یکی پارچه نرم و به آرامی گوشی خود را خشک کنید. اکنون بهترین کار ارسال گوشی به مجموعه برای تعمیر است. این موضوع را هم بدانید که زمان در تعمیر گوشی آبخوره شیائومی Mi 11 از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در نتیجه پس از بروز چنین حادثه ای سریعا به فکر برطرف کردن مشکل باشید و زمان را از دست ندهید.

تعمیر گوشی Xiaomi Mi 11

قطعات گوشی Xiaomi Mi 11

یکی از نگرانی های تمامی افراد این است که آیا در تعمیر گوشی Xiaomi Mi 11 از قطعات اصل و با کیفیت استفاده می‌شود یا خیر؟ یکی از ویژگی های مجموعه ما استفاده از قطعات کاملا اصل و اورجینال برای تعمیر گوشی Xiaomi Mi 11 است. برای اینکه اعتماد شما کاملا جلب شود حتما به همراه قطعه ضمانت نامه اصالت معتبرکالا نیز تقدیم شما خواهد شد. نگران نباشید و بدون هیچ‌گونه نگرانی تعمیر گوشی شیائومی Xiaomi Mi 11 را به ما بسپارید. استفاده از قطعات اصل و اورجینال در کنار بهره مندی از تعمیرکاران باتجربه و ماهر نوید یک تعمیر با کیفیت و به دور از مشکل را می‌دهد. می‌توانید از راه‌های زیر برای ارسال گوشی‌تان به مجموعه اقدام کنید:

 1. حضور در مجموعه
 2. استفاده از پست یا تیپاکس
 3. امکان استفاده ازپیک رایگان مجموعه مختص پایتخت نشینان

خرید قطعات گوشی Xiaomi Mi 11

شاید خود شما دوست عزیز توانایی برطرف مشکل خود را داشته باشید و اکنون تنها نیاز به قطعات گوشی Xiaomi Mi 11 داشته باشید. خوشبختانه امکان خرید قطعات گوشی شیائومی Xiaomi Mi 11 فراهم شده است. می‌توانید از طریق سایت، تماس تلفنی وحضور در مجموعه اقدام به ثبت سفارش کنید. قیمت قطعات مختلف گوشی Xiaomi Mi 11 در سایت درج شده است. پس از مشاهده می‌توانید به ثبت سفارش اقددام کنید. اگر احیانا به مشکلی در این زمینه برخورد کردید، می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید و از آنها راهنمایی بخواهید.