نمایش 1–8 از 350 نتیجه

نمایش 9 24 36

درب پشت گوشی معمولا از جنس پلاستیک، شیشه، فلز و یا ترکیب آن ها ساخته می شود. این قطعه قسمت پشتی و همچنین اطراف گوشی را در بر می گیرد و قطعات گوشی داخل آن قرار می گیرند. به درب پشت گوشی، قاب و شاسی نیز گفته می شود که در گوشی های مختلف، قطعات همراه آن متفاوت هستند. قاب و شاسی هایی که برای آیفون ساخته می شود دارای فریم دور ال سی دی، درب پشت، شیشه لنز دوربین، شیشه فلش، خشاب سیم کارت یا درپوش سیم، دکمه های پاور و ولوم، خاک گیر اسپیکر و میکروفون و… می باشد. لازم به ذکر است درب پشت موبایل با قاب محافظی که بعدا روی گوشی قرار داده می شود متفاوت است. در واقع این محافظ بامپر یا Bumper نام دارد و از بدنه ی گوشی در برابر ضربه خوردن مراقبت می کند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از قاب محافظ برای گوشی استفاده نمی کنید، برایتان پیش آمده است که درب پشت گوشی بر اثر افتادن روی زمین و یا قرار گرفتن در کنار اجسام تیز آسیب ببیند. خط و خش های جزئی مشکلی را برای گوشی به وجود نمی آوردند و تنها زیبایی ظاهری گوشی از بین می رود. شما به راحتی می توانید از گوشی خود استفاده کنید. اما اگر آسیب دیدگی شدید باشد می تواند در آنتن دهی گوشی تاثیر بگذارد. ممکن است در قاب پشتی گوشی انحنایی ایجاد شود و به برد گوشی و یا ال سی دی آسیب های جبران ناپذیری را وارد کند. تعویض درب پشت موبایل در دستگاه های مختلف متفاوت است زیرا برخی از درب پشت ها به ال سی دی چسبیده اند و جداسازی بسیار پر ریسک می باشد. تعمیر درب پشت موبایل را به مرکزی معتبر بسپارید زیرا در صورت ناشی بودن تعمیرکار ممکن است دیگر قطعات گوشی آسیب های جبران ناپذیری ببیند و گوشی شما غیر قابل استفاده شود. درب پشت گوشی مورد در نظر در رنگ های مختلف موجود است و طبق سلیقه ی صاحب گوشی تعویض می شود.

تعمیر درب پشت گوشی

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر درب پشت گوشی  و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، درب پشت گوشی قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید درب پشت گوشی

امکان خرید درب پشت موبایل  به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت درب پشت گوشی روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.