نمایش 1–8 از 124 نتیجه

نمایش 9 24 36

دکمه ی پاور در گوشی نقش مهمی را ایفا می کند و تا زمانی که آسیببی نبیند کسی اهمیت آن را متوجه نمی شود. از این دکمه جهت خاموش و روشن کردن نمایشگر گوشی و یا خاموش کردن اسمارتفون استفاده می شود. در برخی از گوشی ها اسکنر اثر انگشت و دکمه پاور با هم در یک قطعه تعبیه می شوند. دکمه پاور و دکمه ی ولوم معمولا بر روی یک فلت قرار داده می شوند تا جای کمتری را در گوشی اشغال کنند. دلایل مختلفی مانند آب خوردگی، استفاده ی بیش از حد و یا آب خوردگی موجب آسیب دیدگی این قطعه می شود. زمانی که دکمه ی پاور موبایل آسیب ببیند همه چیز در گوشی به هم می ریزد، زیرا شما نمی توانید گوشی خود را روشن کنید و از امکانات ان استفاده کنید. تنها زمانی می توانید به گوشی خود دسترسی داشته باشید که تلفن زنگ بخورد.

آسیب دیدگی دکمه پاور گوشی ممکن است دلایل نرم افزاری و یا سخت افزاری داشته باشد. در ابتدا تنظیمات گوشی خود را بررسی کنید زیرا ممکن است با یک ریست کردن مشکل حل شود. گاهی ممکن است دکمه ی پاور گیر گرده باشد و در این زمان می توانید با سوزن مخصوص اسلات سیم کارت، دکمه پاور را تعمیر کنید. اما اگر تمام این کارها را انجام دادید و باز هم مشکل حل نشد، ایراد سخت افزاری است و دکمه پاور باید تعویض شود. برای تعویض دکمه پاور گوشی نیاز به ابزار آلات مخصوص تعمیر موبایل و همچنین تعمیرکاری متخصص است.

تعمیر دکمه پاور موبایل

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر دکمه پاور گوشی و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، دکمه پاور موبایل قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید دکمه پاور موبایل

امکان خرید دکمه پاور گوشی به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت دکمه پاور موبایل روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.