نمایش 1–8 از 208 نتیجه

نمایش 9 24 36

فلت گوشی که با نام Flex Cable نیز شناخته می شود، مداری بسیار نازک، ظریف و قابل انعطاف است. در گذشته طراحی گوشی ها به گونه ای بود که از مدارهای استفاده می کردند که فضای زیادی را اشغال می کرد و در نهایت موجب افزایش وزن گوشی می گردید. اما فلت ها فضای کمتری را اشغال می کنند و سرعت بالاتری نسبت به کابل ها دارند. به مجموعه ی سیم های ظریف و نازک که در برد های الکترونیکی برای انتقال جریان الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد را فلت می گویند. وظیفه ی اصلی این مدار ایجاد رابطه میان اجزای مختلف در گوشی و دیگر دستگاه های الکترونیکی است. در طراحی گوشی از فلت های مختلفی مانند فلت پاور، فلت قلم، فلت آنتن، فلت وای فای، فلت بازر و … استفاده می شود.

فلت کابل ارتباطی بین مادربرد و اجزای دیگر گوشی می باشد. در بیشتر گوشی ها از این قطعه استفاده می شود زیرا انعطاف پذیری عالی دارند و همچنین دارای حالت ریسمانی نرم هستند. در صورتی که برد اصلی در قسمت بالایی و یا گوشه قرار گرفته باشد، برا رساندن آن به کلید پاور، سوکت شارژ، اسپیکر و … از فلت استفاده می کنند. البته انتخاب فلت به طراحی مدار و شرکت تولیدی گوشی موبایل و یا کارخانه آن بستگی دارد. طراحی برخی از فلت ها به گونه ای است که چندید قطعه را پوشش می دهند  و پل ارتباطی این قطعات بر روی مادربرد و دیگر اجزای تشکیل دهنده موبایل باشند. کابل فلت از مواد معدنی با آلیاژ های مختلف و موادی گرانبها از قبیل طلا و مس و … برای رسانایی بیشتر ساخته شده است.

آسیب دیدگی فلت گوشی گاهی ممکن است به دلیل آب خوردگی، ضربه خوردن و یا اتصالات داخلی باشد. امکان تعویض کایل فلت گوشی وجود دارد و پس از تعمیر کیفیت سابق دستگاه شما بازگردانده می شود و می توانید مانند سابق از دستگاه خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید تعویض کابل فلت بسیار تخصصی و نیازمند مهارت کافی است، لذا تعمیر گوشی را به مرکزی معتبر بسپارید.

تعمیر فلت گوشی

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر فلت موبایل و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است، امکان تعویض فلت موبایل وجود دارد و پس از تعویض کیفیت سابق دستگاه شما بازگردانده می شود.

خرید فلت گوشی

امکان خرید فلت موبایل به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت فلت موبایل روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.