نمایش 1–8 از 20 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویبراتور همان موتور ویبره ای است که در برند های مختلف به کار می رود که در گوشی های اپل به آن ویبراتور گوشی گفته می شود. این قطعه در ابتدا یک موتور DC بود که ابعاد بسیار کوچکی هم داشت. این موتور با استفاده از طراحی های هوشمندانه در داخل دستگاه قرار می گرفت و همچنین ابعاد آن برابر 4 میلی متر عرض، 10 الی 15 میلی متر طول است. اما این ویبراتور ها بسیار بزرگ بودند و در گوشی فضای زیادی را اشغال می کردند. با ظریف شدن گوشی ها نسل جدید از ویبراتور معرفی شد که کوچک تر و سریع تر بود. در گوشی های جدید چون قطر باریکی دارند از مدل سکه ای ویبره استفاده می شود. طرز کار ویبراتور عوض شده است و ویبراتور بر اساس مدار کومو تاتور، میدان مغناطیسی و قطب های شمال و جنوب آهن ربا کار می کند. مدار کوموتاتور به کار رفته در موتور ویبره های جدید، جهت میدان مغناطیسی را تغییر می دهند و موجب حرکت موتور می شوند. وزنه ای که در وسط جریان گریز از مرکز را ایجاد کرده و ویبره ایجاد می شود.

در خیلی از مکان هایی که دوست ندارید صدایی از گوشی شما پخش شود و اما می خواهید از اعلان های گوشی خود با خبر باشید، ویبره ی گوشی به شما کمک می کند. همزمان با زنگ خوردن آن قطعه شروع به لرزش می کند. موتور ویبره موبایل باعث لرزش گوشی می شود و کاربر را مطلع می کند. دلایل مختلفی وجود دارد که موجب آسیب دیدگی ویبراتور موبایل می شود که گاها قابل تعمیر و یا تعویض هستند. در صورتی که مقدار آسیب دیدگی قطعه کم باشد امکان تعمیر وجود دراد در خیر این صورت تعمیر کار مجبور به تعویض ویبراتور گوشی می شود. شما می توانید با خیالی آسوده تعویض تپ تیک ویبراتور آیفون را به تعمیرکاران مجرب مرکز تعمیرات بسپارید.

تعمیر ویبراتور موبایل

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر موتور تپ تیک ویبره گوشی و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است ویبراتور آیفون قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید ویبراتور موبایل

امکان خرید ویبراتور موبایل به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت ویبراتور موبایل روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • اگر  قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.