نمایش 1–8 از 35 نتیجه

نمایش 9 24 36

بنجامین هولت، بنیان گذار شرکت کاترپیلار در سال 1925با ادغام کارخانه ی خود و C.L. Best Gas Tractor، توانست این شرکت را راه اندازی کند. پس از این یکی شدن، نمایندگی های خود را در استرالیا، هلند، شرق آفریقا و تونس راه اندازی کرد. هدف اصلی این شرکت داشتن نمایندگی مجاز و فروش بزرگ قطعات یدکی می باشد. کمپانی کاترپیلار فعالیت خود را با ساخت تراکتور آغاز کرده است و پس از آن به تولید کیف و کفش پرداخته است. این شرکت توانسته در مدت زمان کمی طرفداران زیادی را از سراسر جهان داشته باشد. کاترپیلار به این تولیدات بسنده نکرده و اقدام به تولید تلفن های همراه کرده است. این شرکت با دارای 70 میلیارد دلار توانست در سال 2009 در فهرست فورچن 500 شرکت برتر، رتبه ی 44 را به خود اختصاص دهد.

قطعاتی که در گوشی ها و دیگر محصولات این شرکت به کار می رود بسیار با دوام هستند و آسیب پذیری آن در مواقع خیلی معدودی دیده می شود. کاترپیلار برای نمایش دوام و ماندگاری محصولاتش، در فیلمی نشان می دهد که یک گوشی کاترپیلار از فاصله ی 10 متری به درون استخری سقوط می کند و به مدت 20 دقیقه غوطه ور می شود. در فیلم دیگری نشان داده می شود که ماشین CAT 277D که وزنی حدود 4.6 تن دارد از روی 600 گوشی رد می شود که در انتها همه ی آن ها سالم هستند. مدیر شرکت درباره ی این کلیپ های تبلیغاتی گفته است که هدف ما از این تبلیغ، فروش گوشی های CAT نیست، بلکه نشان دادن این موضوع است که هر چیزی که لوگوی ما را به همراه دارد برطبق قول برند کاترپیلار بادوام و متنوع است. اما با این وجود شکستگی ال سی دی و تمام شدن عمر باتری گوشی از جمله اتفاق هایی است که همواره به دنبال گوشی های همراه است. آسیب دیدگی قطعات گوشی CAT قابل جبران است و تعمیر کار می تواند با تعویض قطعات گوشی کاترپیلار کیفیت اصلی گوشی شما را بازگرداند.

تعمیر گوشی کاترپیلار

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر گوشی کاترپیلار و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است کلیه ی قطعات گوشی کاترپیلار قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید قطعات گوشی کاترپیلار

امکان خرید قطعات گوشی کاترپیلار به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت قطعات گوشی کاترپیلار روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.