66760314 - 66760916 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل در واحد تعمیر موبایل تعمیرات 118، با بهترین قیمت و در کمترین زمان با استفاده از قطعات اورجینال موبایل های برند های مختلف صورت می پذیرد. تعمیرات تخصصی موبایل واحد تعمیرات موبایل Repair118 با استفاده از دستگاه های بروز و توسط تعمیرکاران با تجربه و خبره ی موبایل صورت می پذیرد. بیش از نیمی از موبایل هایی که برای تعمیر به مرکز تعمیرات موبایل Repair 118 فرستاده می شوند قبلا توسط سایر مراکز مورد تعمیر قرار گرفته اند و به عنوان دستگاه غیر قابل تعمیر به مشتری ارایه شه اند اما در مرکز تعمیرات موبایل 118 با موفقیت تعمیر گشته اند. اگر بدنبال شرکتی مطمئن برای تعمیر موبایل خود هستید خدمات ما را یک بار امتحان نمایید. همچینین دوره ی آموزش تعمیرات موبایل در این مرکز صورت می پذیرد. تعمیرات موبایل 118 را به امانت داری و کار درستی می شناسند و مشتریان ما به مشتری دائمی ما تبدیل می شوند. خدمات تعمیر موبایل در این مرکز در اسرع وقت صورت می پذیرد. ضمن اینکه این مرکز کتبا متعهد میگردد که امین دستگاه و اطلاعات شما باشد.

%

تعمیرات تخصصی موبایل

%

تعمیر موبایل

%

تعمیرات فوری موبایل

%

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل | تعمیر موبایل | تعمیرات تخصصی موبایل

کلیه ی تعمیرات سخت افزاری موبایل های برند های مختلف با استفاده از قطعات اورجینال و آخرین دستگاه ها و دیوایسهای تعمیرات موبایل دنیا صورت می پذیرد. تعویض هارد، تعویض سی پی یو، تعویض گلس و …. از خدمات تخصصی ارایه شده در مرکز تعمیرات موبایل تعمیرات 118 می باشد. کلیه ی تکنسین های این مجموعه دارای تجربه ی بالا و مدرک بین المللی تعمیرات موبایل می باشند و سابقه ی سال ها کار در این زمینه را دارا می باشند. همچینین واحد تعمیر موبایل Repairs 118 با در اختیار داشتن آرشیوی کامل از قطعات اورجینال، برد های داغی و …. گوشی های موبایل توانایی بالای در رفع کلیه ی ایرادات سخت افزاری گوشی های مختلف دارد.

مشکلات نرم افزاری یکی از ایرادات عمده ی گوشی های موبایل و از مواردی است که زیاد برای تعمیرات موبایل مراجعه می شود. بخش نرم افزار واحد تعمیرات موبایل Repair118 با در اختیار داشتن باکس های بروز تعمیرات موبایل و تکنسین خبره توانایی انجام کارهای حرفه ای برای انواع برند های موبایل نظیر آیفون، سامسونگ،htc، هواوی،ایسوس، الجی، لنوو و … را دارا می باشد. پروگرم هارد، ترمیم سریال، فرمت و فلش،آنلاک بوتلودر، حذف FRP و … از جمله خدمات تخصصی بخش نرم افزار تعمیرات موبایل 118 می باشد.

تعمیرات 118 به عنوان مرجع تعمیرات کالای دیجیتال ایران واردات مستقیم ابزارآلات تعمیرات موبایل نظیر باکس، هیتر و هویه، لوپ، دستگاه تعویض گلس و سایر ابزار آلات خرد و سنگین تعمیرات موبایل را انجام میدهد. شما می توانید بهترین ابزارآلات تعمیر موبایل را با بهترین قیمت و گارانتی بهمراه مشاوره رایگان کارشناسان تعمیرات موبایل 118 تهیه نمایید.

  • تعمیر موبایل در کمتر از نصف روز 50%
  • تعمیر موبایل در کمتر از 2 روز 80%
  • تعمیر موبایل در کمتر از یک هفته 99%
  • گارانتی یکماه تعمیرات موبایل 100%

مراحل تعمیرات موبایل در Repair 118

دریافت lMobile و ارایه رسید

دریافت موبایل شما و ارایه رسید تعمیرات. شما می توانید تلفن همراه خود را به صورت حضوری یا از طریق پیک یا پست برای ما ارسال نمایید. پس از دریافت گوشی رسید دستگاه شما توسط سیستم صادر میگردد و از طریق رسید میتوانید پیگیر دستگاه دخود باشید.

بررسی و اعلام هزینه

پس از دریافت دستگاه بررسی اولیه صورت می پذیرد و به مشتری اعلام هزینه میگردد. در اکثر موارد ایراد گوشی در زمان حضور مشتری به او اعلام میگردد و همچنین زمان آماده شدن دستگاه به مشتری اعلام خواهد شد. در بعضی موارد ایراد مشخص نیست و نیاز به بررسی بیشتر و زمان دارد که در اینگونه موارد تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص و به مشتری اعلام هزینه میگردد. بیشتر از 80 درصد موارد گوشی نهایت تا 48 ساعت تعمیر می شود و در 20 در صد موارد یکهفته زمان برای تعمیر مورد نیاز است. هر چند پیشنهاد می شود برای بررسی اصولی و دقیق و انجام کار بهتر تعمیراتی و سرویس کامل گوشی از عجله برای دریافت سریع گوشی خودداری نمایید ولی برای مشتریانی که درخواست تعمیر فوری گوشی خود را دارند تدبیر ویژه ای اندیشیده ایم و در سرویس اکسپرس خود هرگونه ایراد را در کمتر از نصف روز به درخواست مشتری رفع خواهیم نمود.

تعمیر گوشی

پس از اعلام هزینه و توافق مشتری گوشی وی توسط تعمیرکار تعمیر می شود و جهت تماس به بخش پذیرش ارایه میگردد. تعمیرات 118 برای هرگونه فعالیت تعمیری مهلت تست و گارانتی مشخصی در نظر گرفته است که در زمان تحویل دستگاه به مشتری اعلام میگردد.

تعمیر تخصصی موبایل / تعمیرات موبایل / تعمیرات تخصصی موبایل / تعمیر دستگاه موبایل / تعمیرات دستگاه موبایل / تعمیرات موبایل / تعمیر تخصصی دستگاه موبایل / تعمیرات تخصصی دستگاه موبایل / تعمیر گوشی موبایل / تعمیرات گوشی موبایل / تعمیرات موبایل / تعمیر تلفن همراه / تعمیرات تلفن همراه / تعمیر تخصصی تلفن همراه / تعمیرات تخصصی تلفن همراه / تعمیر گوشی همراه / تعمیرات موبایل / تعمیرات گوشی همراه / تعمیر تخصصی گوشی همراه / تعمیرات تخصصی گوشی همراه / تعمیرات موبایل

تعمیرگاه دستگاه موبایل / تعمیرگاه تخصصی دستگاه موبایل / تعمیرگاه گوشی موبایل / تعمیرات موبایل / تعمیرگاه تخصصی گوشی موبایل / تعمیرگاه تلفن همراه / تعمیرگاه تخصصی تلفن همراه / تعمیرگاه گوشی همراه / تعمیرگاه تخصصی گوشی موبایل / تعمیرات موبایل / تعمیرات آیفون / تعمیر آیفون / تعمیر گوشی آیفون / تعمیرات گوشی آیفون / تعمیرات iphone

  • تعمیرگاه دستگاه موبایل / تعمیرگاه تخصصی دستگاه موبایل / تعمیرگاه گوشی موبایل / تعمیرات موبایل / تعمیرگاه تخصصی گوشی موبایل / تعمیرگاه تلفن همراه / تعمیرگاه تخصصی تلفن همراه / تعمیرگاه گوشی همراه / تعمیرگاه تخصصی گوشی موبایل / تعمیرات موبایل / تعمیرات آیفون / تعمیر آیفون / تعمیر گوشی آیفون / تعمیرات گوشی آیفون / تعمیرات iphone