021 - 62935 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات
تعمیرات تخصصی آیپد، تعمیر آیپد پرو، تعمیرات ipad، تعمیرات تخصصی ipad pro
تعمیر تخصصی آیپد، تعمیرات آیپد، تعمیر ipad، تعمیر ipad pro

تعمیرات تخصصی آیپد

مرکز تعمیرات 118 با در اختیار داشتین مهندسین با تجربه و متخصص به تعمیرات تخصصی آیپد می‌پردازد. تعمیرات آیپد در این مرکز به صورت تضمینی بوده و با نازلترین قیمت و در کمتیرین زمان ممکن انجام می گیرد. مرکز تعمیرات 118 از با سابقه ترین تعمیرکاران و تکنسین های کشور بهره برده و کلیه خدمات این مرکز دارای گارانتی رسمی و کتبی می‌باشد، اگر به دنبال تعمیرکاران مطمئن و باسابقه هستید مرکز تعمیرات 118 همانجاییست که به دنبالش هستید.

مهم نیست مشکل آیپد شما چیست. تعمیرات آیپد تخصص ماست!

تعمیر سخت افزار تبلت، تعمیرات تخصصی سخت افزار تبلت، تعمیر سخت افزار tablet

تعمیر سخت افزار آیپد

مرکز تعمیرات 118 با بکارگیری تجهیزات مدرن مانند دستگاه های تعویض چیپ و تکنسین های با سابقه و متخخص در امر تعمیرات سخت افزار، به مرکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات سخت افزار آیپد تبدیل شده است. از آنجایی که تعمیرات سخت افزار آیپد نیازمند باز نمودن دستگاه با استفاده از وسایل مردن و تعمیرکاران باتجربه می باشد این مرکز با در اختیار داشتن هر دو مورد ذکر شده به تعمیرات سخت افزار آیپد می‌پردازد. تعمیرات سخت افزاری آیپد در مرکز تعمیرات 118 به صورت تخصصی و تضمینی بوده که شامل گارانتی نیز می‌باشد همچنین این تعمیرات با نازلترین قیمت و به صورت قیمت رقابتی انجام می‌شود.

تعمیر نرم افزار تبلت، تعمیرات تخصصی نرم افزار تبلت، تعمیر Tablet

تعمیر نرم افزار آیپد

مرکز تعمیرات 118 در تعمیر نرم افزار آیپد از مهندسین با تجربه و متخصص استفاده می‌نماید و این کار را کاملا به صورت تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال انجام می‌دهد. بسیار از مشکلاتی که برای آیپد بوجود می آید نرم افزاری بوده و نیازی به باز نمودن آیپد توسط تعمیرکاران نیست و دلیل عمده آن نیز مشکلات رام می باشد. تعمیرات نرم افزار آیپد شامل، تعویض رام، ویروس کشی، فلش، نصب نرم افزارهای تخصصی و … می‌باشد که این کار به صورت تخصصی انجام می گیرد.

تعویض صفحه نمایش تبلت، تعمیر تاچ و ال سی دی تبلت، تعمیر تخصصی تبلت

تعویض صفحه نمایش آیپد

تعویض ال سی دی آیپد در مرکز تعمیرات 118 با قطعات اورجینال انجام می‌شود که در این امر از مهندسین و متخصصین با تجربه استفاده شده تا با بهترین کیفیت خدمات خود را به مشتریان عرضه نمایید. تعویض ال سی دی آیپد در مرکز تعمیرات 118 دارای گارانتی رسمی و کتبی بوده که به مشتریان تقدیم می گردد. تعمیرات گلس، تاچ، ال سی دی و … آیپد تنها بخشی از خدمات مرکز تعمیرات 118 می‌باشد و کلیه خدمات در این مرکز دارای گارانتی رسمی و کتبی می‌باشد.

فروش تبلت، تعمیرات تبلت، تعمیرات تخصصی تبلت

فروش آیپد

آیپد در نسخه های متفاوتی از قبیل آیپد، آیپد پرو، آیپد مینی و … به بازار عرضه شده است. در کنار آیپد تبلت های متفاوت از برندهای متنوعی عرضه شده است که هر کدام از آنها قابلیت های متفاوتی دارند. اینکه چه تبلتی برای کار و شغل شما مناسب است به خود شما بستگی دارد. فروش آیپد در مرکز تعمیرات 118 با نازلترین قیمت انجام می‌گیرد و کارشناسان فروش ما در انتخاب آیپد به شما مشاوره داده و کمک می کنند.

برخی از خدمات ارائه شده در واحد تخصصی تعمیرات آیپد در مرکز تعمیرات 118

 •  تعویض تاچ و ال سی دی انواع آیپد
 •  تعمَیر تخصصی برد انواع آیپد
 •  تعمیر و تعویض باتری آیپد
 •  فلش نرم افزاری انواع آیپد
 •  نصب رام انواع آیپد
 • تعویض تخصصی تاچ و ال سی دی آیپد
 • تعویض تخصصی انواع کانکتورهای آیپد ( کانکتور رم ، کانکتور سیم کارت و ….. )
 • تعویض باتری آیپد
 • تعویض چیپها و قطعات SMD
 • رفع ایراد تصویر ندادن آیپد به هنگام روشن بودن
 • رفع ایرادهای مربوط به اسپیکر ، کیبرد ، میکروفن و ……
 • رفع ایراد عدم نگهداری شارژ آیپد
 • تعمیر آیپد در صورت بروز هرگونه مشکل
 •  تعمیر و رفع ایرات شارژ آیپد
 •  تعمیر و تعویض دوربین آیپد
 •  تعمیر و تعویض آی سی تغذیه آیپد
 •  تعمیر و تعویض اسپیکر آیپد
 •  تعمیر و تعویض میکروفن آیپد
 •  تعمیر و تعویض پلیت آنتن آیپد
 • و ….
تعمیر تخصصی آیپد، تعمیرات آیپد، تعمیرات ipad
تعمیرات تخصصی آیپد، تعمیر آیپد، تعمیرات iapd، تعمیر ipad pro، تعمیر ipad pro
تعمیر آیپد، تعمیرات آیپد، تعمیرات تخصصی آیپد، تعمیر ipad pro، تعمیر ipad mini، تعمیر ipad
تعمیر تبلت، تعمیرات تخصصی تبلت، تعمیر tablet

روند تعمیر آیپد درمرکز تعمیرات 118

دریافت آیپد و ارایه رسید

ابتدا آیپد تعمیری مشتری دریافت و رسید رسمی و کتبی آن به مشتری ارایه می گردد. همچنین شما می توانید از طریق پیک موتوری و یا پست دستگاه خود را برای تعمیر بفرستید. در این صورت در زمان تحویل دستگاه، از اپراتورهای شرکت با شما تماس گرفته می شود. دستگاه شما به محض دریافت رسید شده و به متخصصین ما تحویل داده می شوند.

بازبینی دستگاه و اعلام هزینه ( رایگان )

پس از دریافت آیپد، مشکل آن بررسی شده و ایراد آن بهمراه هزینه تعمیر به مشتری اعلام میگردد. در صورت موافقت مشتری دستگاه آیپد وی تعمیر می شود و در صورت عدم تعمیر یا تمایل مشتری به تعمیر نشدن دستگاه بر خلاف دیگر مراکز و نمایندگی ها هیچ هزینه ای بابت عیب یابی از مشتریان دریافت نمی گردد و دستگاه به مشتری تحویل داده می شود.

اعلام تعمیر و ارایه دستگاه آیپد به مشتری

پس از مشخص شدن وضعیت تعمیری دستگاه، تعمیر یا عدم تعمیر آن به مشتری از طریق پیامک و یا تماس تلفنی اپراتور اعلام می شود و مشتری می تواند برای دریافت آیپد به مرکز تعمیرات 118 مراجعه نماید. همچنین امکان ارسال دستگاه از طریق پست یا پیک برای مشتریان مقدور می باشد. هزینه ی تعمیر دستگاه پس از تعمیر آیپد از مشتری دریافت میگردد و پیش از تعمیر دستگاه نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای از سوی مشتری نمی باشد و پس از دریافت هزینه فاکتور رسمی و کارت گارانتی به مشتری ارائه می گردد.

تعمیر آیپد در مرکز تعمیرات 118

به هر دلیلی با ما تماس بگیرید خوشحال خواهیم شد.