فرم ثبت نام دوره آموزش تعمیرات موبایل

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شرایط

  1. دوره تا یادگیری کامل سرفصل توسط کارورز ادامه خواهد یافت. ملاک تایید یادگیری، تایید کارورز است.
  2. ساعات کلاس با توجه به ساعات خالی کارورز، توسط آموزشگاه تعیین می گردد.
  3. در صورت ورود خسارت از جانب کارورز، مسئولیت جبران آن به عهده خود کارورز می باشد.
  4. در پایان دوره مدرک آموزشگاه به کارورز اعطاء می شود.
  5. در صورت عدم پرداخت شهریه توسط کارورز در موعد مقرر، آموزشگاه می تواند از برگزاری ادامه دوره امتناع ورزد.
  6. کارورز مشمول پشتیبانی مادام فعالیت مرکز تعمیرات ولو در مکانی دیگر است.

__________________________________________________

آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تهران

آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تهران را می توانید با یک جستجو در صفحات اینترنت پیدا نمایید. اما چه اموزشگاهی برای کار تعمیرات موبایل مفید می باشد. آیا تمام آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تهران دارای ویژگی های مناسب می باشند؟ به طور کلی یک آموزشگاه مناسب باید حداقل از یک مدرس با تجربه و کارآمد بهره ببرد و دارای کارگاهی مناسب در امور آموزش باشد. این دو نکته حداقل های یک آموزشگاه مناسب می باشد ولی آیا هر مدرسی می تواند کار آموزش را انجام بدهد. مدرسی می تواند کار آموزش را بهتر انجام دهد که خود به صورت تجربی کار نموده باشد و تجربه لازم را کسب نموده باشد پس، مدرسی بهتر می باشد که خود تجربه تعمیرکار موبایل را داشته باشد.

آموزشگاه تعمیرات موبایل 118

آموزش تعمیرات موبایل در تعمیرات 118 از روشی اصولی و متدی خاص پیروی می نماید که می تواند بهترین بازدهی را برای کارورزان به همراه داشته باشد. آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تهران، از تعدد بسیاری برخوردار می باشند که هر یک در حال فعالیت می باشند. اما این اموزشگاه 118 توانایی انتقال تمام اطلاعات و تجربه های یک تعمیرکار را به کارآموز دارند. آموزشگاه تعمیرات موبایل 118 با بکارگیری مدرسین تعمیرکار سعی در انتقال مطالب مناسب و کارآمد را به کارآموزان خود دارد و با این روش از اتلاف وقت و زیاده گویی پرهیز می نماید.

دوره آموزشی سخت افزار مرکز تعمیرات 118

در دوره های سخت افزار آموزشگاه، کارورزان با تمام مطالب و مباحث مرتبط با تعمیر سخت افزار موبایل و تبلت آشنا می شوند. در این دوره کارآموز با مطالبی و مباحثی نظیر تعویض فلت های مختلف، باز و بسته کردن مدل های مختلف گوشی بهمراه قلق ها و نکات اساسی در یافتن روش باز کردن اصولی انواع گوشی، تعویض تاچ و ال سی دی انواع مدل ها، نحوه ی عیب یابی، کار با منبع تغذیه و عیب یابی با منبع، کار با هیتر و هویه و لوپ، تعویض آی سی و… آشنا می شود. این دوره یکی از کاملترین دروه های آموزش تعمیرات موبایل می باشد که یک کارورز می تواند در آن شرکت نمایید.

به جرات می توان گفت که کارورز پس از پایان دوره سخت افزار موبایل، توانایی تعمیرات سخت افزاری انواع گوشی های هوشمند و تبلت را فرا می گیرد و می تواند وارد بازار کار بشود. دوره سخت افزار آموزشگاه تعمیرات موبایل 118 کارورز را قادر می سازد که بتواند حتی مشکلاتی که با آن مواجه نشده است را تشخیص و برطرف نماید.

دوره آموزشی نرم افزار مرکز تعمیرات 118

دوره اموزشی نرم افزار مرکز تعمیرات 118 نیز توانسته است یک دوره کامل و پر محتوا را به کارورزان ارائه بدهد. در این دوره کارورز با کلیه ی مباحث نرم افزاری از فلش گرفته تا ترمیم و تغییر IMEI، ترمیم بوت تخصصی، آنلاک شبکه، فارسی سازی، روت و ده ها مبحث مربوط به کلیه ی برندهای فعال موبایل موجود در بازار آشنا شده و می تواند به تعمیر انها بپردازد. امروزه مشکلات نرم افزاری گوشی های هوشمند و تبلت جزء مشکلاتی می باشد که اکثر کاربران با آن مواجه می شوند که در این مواقع تعمیر آنها نیازمند افراد متخصص و با تجربه می باشد. این دوره با این رویکرد که کارورز بتواند تمام این مشکلات را برطرف نماید، برگزار می گردد.

دوره اموزشی نرم افزار موبایل و تبلت، یکی از قویترین و کارآمدترین دوره های موجود آموزشی در آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران می باشد. تعمیرات 118 همواره در تلاش است که محصولات با کیفیت  و خدمات مناسبی را به کارورزان ارائه بدهد. شرکت در این دوره و فراگیری این مباحث می تواند کمک شایانی به روند یادگیری کاروزان دارد و می تواند آنان را در مشکلات نرم افزاری به توانایی فراوان برساند.

تعمیرات 118

تعمیرات 118 در کنار داشتن یک آموزشگاه تعمیرات موبایل قوی، از یک تعمیرگاه مجهز به فناوری های نوین نیز بهره می برد که بوسیله آن می تواند انواع گوشی ها و برندهای موجود در بازار را تعمیر نماید. این تعمیرگاه با بکارگیری مهندسان و تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای می تواند انواع مشکلات و خطاهای موجود در گوشی را در سریعترین زمان ممکن شناسایی و برطرف نماید. استفاده از قطعات اورجینال و اصلی در این مرکز و تعمیرگاه از نکات حائز اهمیت در این تعمیرگاه می باشد. استفاده از قطعات اورجینال و اصلی در این مرکز توانسته است موجب کسب رضایت و اعتماد مشتریان گردد.

تعمرات 118 همواره در تلاش است که محصولات با کیفیت و مناسبی را به مشتریان خود ارائه بدهد. این مرکز همواره آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود می باشد. سالها تجربه و بکارگیری این تجربه در امر آموزش و تعمیرات توانسته است این مرکز را به یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تهران تبدیل نماید به طوری که کارورزان در پایان دوره از رضایت کامل و مناسبی برخوردار بوده و امادگی ورود به بازار کار را نیز دارا می باشند.

این مرکز می تواند انواع گوشی ها و برندها را تعمیر نماید که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم