021 - 62935 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات
آموزش تعمیرات آیفون و آیپد در آموزشگاه تعمیرات موبایل 118

آموزش تعمیرات آیفون و آیپد

دوره ی آموزش تعمیرات آیفون در مرکز تعمیرات 118 با هدف پرورش تکنسین تخصصی در زمینه ی تعمیرات گوشی ها و تبلت های اپل می باشد. اپل که همواره یکی از برندهای تاپ در زمینه ی تولید گوشی های همراه می باشد امروزه در ایران بازار نسبتا خوبی دارد. تعمیرات محصولات اپل از جمله آیفون و آیپد فرآیندی است که نیاز به مهارت، تخصص و تجربه ی بالا دارد. در دوره ی آموزش تعمیرات آیفون و آیپد کارورزان ما ره چند ساله را یک شبه می روند. این دوره به عنوان دوره ی تکمیلی بر آموزش تعمیرات موبایل می باشد و شرکت کنندگان در این دوره می توانند کسانی باشند که در حال حاضر به عنوان تعمیرکار موبایل یا تبلت مشغول به کار هستند.

آموزش تعمیرات آیفون و آموزش تعمیر آیپد
آموزشگاه تعمیر موبایل 118 و آموزش تعمیر موبایل

آموزش تعمیرات اصولی آیفون

آموزش تعمیرات موبایل

ارایه مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

آموزشگاه تعمیرات موبایل

آموزش فوق تخصصی تعمیرات آیفون

آموزشگاه تعمیر موبایل 118

پشتیبانی بدون محدودیت آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات آیفون آموزش تعمیر آیپد

آموزش تعمیرات آیفون و آیپد : محتوی

در دوره ی آموزش تعمیرات موبایل آیفون، کلیه ی مدلهای گوشی های آیفون به طور دقیق بررسی میگردند. تحلیل مدارها، تحلیل شماتیک، تحلیل برد، بررسی آیسی ها و ایرادهای رایج به همراه راهکار تعمیراتی هر ایراد، طی این دوره به صورت کاملا عملی و با بردهای واقعی آیفون آموزش داده می شود.

همچنین کلیه ی ارورهای آیتونر به صورت جداگانه بررسی و راهکار تعمیر آن ارایه می گردد.

آموزش تعمیرات آیفون و آیپد

آموزش تعمیر فینگرتاچ آیفون:

به دلیل مسایل امنیتی اپل، آیفون هایی که دارای سنسور اثر انگشت هستند در صورتی که مشکلی برای دکمه هوم به وجود آید و نیاز به تعویض آن گردد دیگر قابلیت فینگر پرینت را نخواهند داشت و فینگر پرینت عملا در این گوشی ها کار نخواهد کرد. در حال حاضر راهکارهای جدیدی برای حل این مشکل و پروگرم EPROM آیفون با ابزار تخصصی ارایه شده است. مجموعه ی تعمیرات موبایل 118 با افتخار جز اولین مجموعه ها ایست که توانست راهکاری برای حل این مشکل ارایه دهد و صدها گوشی در این زمینه تعمیر کرده است. نحوه ی رفع ایراد فینگرتاچ آیفون در همه مدل ها در دوره ی آموزش تعمیرات آیفون آموزشگاه تعمیرات موبایل 118 آموزش داده می شود.

آموزش تعمیرات آیفون آموزش تعمیر آیپد

آموزش تعویض هارد آیفون و حل ارور های هارد و CPU :

یکی از مشکلات رایج اینروزهای موبایل ها ایراد خرابی هارد می باشد. آیفون نیز از این قضیه مستثنی نبوده و این روزها دستگاههای زیادی با این ایراد برای تعمیر به مراکز تعمیرات موبایل مراجعه میکنند. برای تعویض هارد آیفون نیاز به پروگرمر مخصوص می باشد. مرکز تعمیرات 118 با در اختیار داشتن پروگرمرهای کاربردی آیفون، اولین مرکزی است که به تعمیر هارد آیفون در همه مدل ها پرداخت. رفع ارور های error -1، error 9، error 4005، error 4015 و سایر ارورهای مربوط به هارد و سی پی یو آیفون با استفاده از جدیدترین دستگاه ها در دوره آموزش تعمیرات آیفون به کارورزان آموزش داده می شود.

آموزش تعمیر آیفون و آیپد در آموزشگاه تعمیرات 118

آموزش تعویض و پروگرم بیس باند آیفون :

مشکل بیس باند یکی از مشکلات رایج آیفون در کلی سری ها می باشد که در دوره آموزش تعمیر آیفون تعمیرات 118 آموزش داده می شود.

آموزش تعمیر آیفون و آیپد

آموزش تعویض تاچ و ال سی دی آیفون:

تعویض تاچ و ال سی دی کلیه ی مدل های آیفون به صورت عملی در دوره آموزش تعمیرات آیفون آموزش داده خواهد شد.

آموزش تعمیر آیفون آموزش تعمیر آیپد

آموزش تعمیرات نرم افزاری آیفون IOS:

کلیه ی قلق ها و نکات مربوط به فلش، ریستور، آپدیت، DFU Mode، برداشتن پسورد، ساخت اپل آیدی و پاک کردن آن و ….. در دوره ی آموزش نرم افزاری تعمیرات آیفون به کارورزان آموزش داده می شود.

آموزش تعمیر آیفون و آیپد در آموزشگاه تعمیرات موبایل 118

آموزش برداشتن آیکلود آیپد:

در این دوره آموزش داده می شود که چگونه اکانت آیکلود را از آیپدها برداشت. این روش به صورت سخت افزاری می باشد و نیاز به پرداخت هزینه به هیچ شرکتی نیست و بدون نیاز به هیچ قطعه یا هزینه ای صورت می پذیرد.

آموزش تعمیرات آیفون و آموزش تعمیر آیپد

آموزش تعمیرات آیفون : نحوه ی اجرا

دوره ی آموزش تعمیرات آیفون و آیپد در مرکز تعمیرات 118 با چند رویکرد قابل اجراست.

آموزش تعمیرات آیپد و آیفون برای افراد مبتدی:

این دوره مخصوص کسانی است که با تعمیرات موبایل آشنا نیستند و تازه می خواهند تعمیرات موبایل را آغاز کنند. در این دوره کارورزان ابتدا با اصول تعمیرات موبایل (مطالب مندرج در آموزش تعمیرات موبایل ) آشنا می شوند و پس از آن وارد دوره ی تکمیلی تعمیرات آیفون خواهند شد. کلیه ی سرفصل های درج شده در این صفحه به آنها آموزش داده خواهد شد.

آموزش تعمیرات آیفون و آیپد برای تعمیرکاران :

دوره آموزش تعمیرات آیفون و آیپد ویژه تعمیرکاران دوره ایست که در آن مباحث تخصصی آیفون به افرادی که در حال حاضر تعمیرکار هستند اما میخواهند مباحث مربوط به تعمیرات آیفون را به صورت تخصصی تر یاد بگیرند و تعمیر کار آیفون شود آموزش داده می شود. این دوره شامل تحلیل کلیه ی مدل ها و بررسی شماتیک و عیب یابی و راهکارهای تعمیراتی می باشد.

آموزش کار با پروگرمر های آیفون و تعویض هارد و بیس باند و برداشتن اکانت آیکلود :

این دوره نیز مختص کسانیست که با تعمیرات موبایل آشنایی دارند می باشد. در این دوره مباحث تخصصی در خصوص ایرادهای هارد و بیس باند و فینگر تاچ و آیکلود گفته می شود و راهکار تعمیراتی آن در مدلهای مختلف به صورت عملی به کارورز ارایه می گردد. کار با پروگرمر IP Box V2، WL و …. به طور کامل شرح داده میشود. همچنین به کارورزان آموزش داده می شود چگونه هاردهای دست دوم را برای آیفون پروگرم کنند. مبحث آخر نیز نحوه ی برداشتن آیکلود می باشد.