نمایش 1–8 از 108 نتیجه

نمایش 9 24 36

باتری، انرژی الکتریکی مورد نیاز دستگاه ها برای روشن شدن را تامین می کند. کاربرانی که قصد خرید تبلت را دارند یکی از عواملی برای آن ها خیلی اهمیت دارد، طول عمر باتری است. زیرا از تبلت ها بیشتر برای تماشای فیلم و استفاده از اینترنت استفاده می شود که باتری با حجم بالا نیاز دارند. کوتاه بودن عمر باتری تبلت، ضعف به شمار می رود و می تواند دیگر قابلیت ها و توانایی های تبلت را تحت شعاع قرار دهد. لازم به ذکر است عمر باتری تبلت، علاوه بر ظرفیت باتری به عواملی دیگری مانند سخت افزار، نرم افزار نیز بستگی دارد. میزان ظرفیت باتری ها با واحد میلی آمپر ساعت mAh اندازه گیری می شود و در فهرست مشخصات دیده می شود. واحد اندازه گیری میلی آمپر ساعت برای تایین میزان جریان الکترونیکی به کار می رود و برابر با تامین یک میلی آمپر جریان پیوسته برای یک ساعت است. عمر باتری که ظرفیت 1000 میلی آمپری که جریان 2 میلی آمپر تامین می کند، تنها 500 ساعت است. در صورتی که همه ی شرایط یکسان باشد باز هم نمی توان گفت ظرفیت زیاد باتری به معنی طول عمر بیشتر آن است. زیرا تبلت ها سخت افزار های متفاوتی دارند که هر کدام میزان متفاوی انرژی نیاز دارند.

در تبلت ها از دو نوع باتری لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری استفاده می شود که هر کدام مزایا و معایبی دارند که آن ها را نسبت به هم برتر نمی کند. باتری های لیتیوم پلیمری در اشکال مختلفی ساخته می شوند و وزن سبکی دارند. استفاده از این نوع باتری ها موجب باریک و ظریف تر شدن تبلت می شود. باتری های لیتیوم یونی مدت زمان زیادی است که در گوشی ها و تبلت ها مورد استفاده قرار می گیرند و جزو اولین نوع باتری به شمار می روند. این نوع باتری ها چگالی انرژی بالایی دارند و همچنین عمر طولانی دارند. تنها عیبی که این باتری ها دارند فقط در شکل مستطیل قابل دسترسی هستند و ظرفیت کمتری دارند. هر دوی این باتری تبلت ها نسبت به شارژ بیش از حد حساس هستند و در صورتی که بیش از حد در شارژ قرار بگیرند موجب منفجر شدن آن ها می شود. باتری تبلت، مانند دیگر قطعات شیمیایی دارای طول عمر مشخصی هستند که پس از طی شدن این زمان، دستگاه برای ادامه ی کار نیاز به باتری جدید دارد. در صورتی که از باتری تیلت به درستی استفاده کنید نمی توان این زمان را بیشتر کنید، زیرا باتری تبلت بعد از مدتی استفاده فاسد می شود.

تعمیر باتری تبلت

تعمیر باتری تبلت به دست کاربر قابل انجا نیست زیرا درب پشت دستگاه با چسب به فریم اصلی چسبیده شده و امکان باز شدن به دست کاربر وجود ندارد. تعویض باتری تبلت را به مرکزی معتبری بسپارید که مطمئن هستید از ابزار آلات مناسب استفاده می کنند و همچنین این تعمیر به دست فردی متخصص انجام می شود. مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر باتری تبلت و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است کلیه ی باتری تبلت ها قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید باتری تبلت

امکان خرید باتری تبلت به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت باتری تبلت روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.