نمایش 1–8 از 211 نتیجه

نمایش 9 24 36

اولین گوشی هوشمندی که به دوربین مجهز شده بود، توسط شرکت سامسونگ در ژوئن سال 2000 وارد بازار کره ی جنوبی شده است. گوشی SCH-V200 از نمایشگر 1.5 اینچی با پنل TFT بهره مند شده است که امکان گرفتن 20 عکس را دارد.  برای تماشای عکس ها شما مجبور بودید که گوشی را به رایانه متصل کنید زیرا مولفه‌های دوربین و گوشی به صورت جداگانه اما در داخل یک بدنه قرار داشتند. گوشی های هوشمند به بخش جدا ناپذیر و مهمی در زندگی افراد تبدیل شده اند. درون گوشی ها اپلیکیشن های وجود دارد که ما را همواره به اسمارتفون ها متصل نگه می دارد و زندگیمان را سازماندهی می کند. با اضافه شدن دوربین به گوشی ها، کار افراد بسیار راحت شده است. به راحتی می توانند از هر چیزی عکس برداری کنند و در گوشی خود نگه دارند.

مشابه گلس محافظ صفحه نمایش در برخی از گوشی ها برای مراقبت از دوربین اصلی یک لایه ی شیشه ای روی آن قرار داده می شود تا در مقابل ضربات از دوربین اصلی مراقبت کند. شیشه دوربین یا گلس لنز دوربین گوشی از شیشه و یا پلاستیک مرغوب ساخته می شوند و قابل تعویض هم هستند. هر گوشی، محافظ لنز دوربین مخصوص به خودش را دارد که مطابق اندازه ی سایز دوربین ها ساخته می شود. تولید کنندگان گلس لنز دوربین موبایل، برای هر گوشی گلس مخصوصو آن را تولید می کنند که کاملا با اندازه‌ها و فرم دوربین متناسب هستند. در قسمت پشتی آن یک چسب سیلیکونی وجود دارد که اجازه نمی دهد دوربین از گلس جدا شود. گلس دوربین گوشی به دو نوع گلس محافظ دوربین بدون فریم و دارای فریم تقسیم می شود. گوشی هایی که دوربین آن ها بیرون زدگی دارد از نوع فریم دار استفاده می کنند. به غیر از این، حلقه های نگه دارنده برای برخی مدل ها عرضه شده است که ظاهر جذابی دارند. این گلس ها هزینه ی زیادی ندارند و به راحتی روی دوربین نصب می شوند.

زندگی افراد به دوربین موبایل بسیار وابسته شده است و در صورتی که آسیبی ببیند فورا به فکر تعمیر آن ها هستند. اگر به هنگام عکاسی متوجه تاری در عکس های ثبت شده، شده اید و یا ترک هایی دیده می شود، شیشه دوربین موبایل آسیب دیده و نیاز به تعویض شدن دارد. به یاد داشته باشید لنز دوربین آسیب دیده را در اسرع وقت تعمیر کنید زیرا ممکن است تکه هاس شکسته ی شیشه به دوربین آسیب برساند و شما متحمل پرداخت هزینه های زیادی شوید. تعویض شیشه دوربین موبایل با استفاده از ابزار آلات مخصوص و به دست تعمیرکاران متخصص قابل انجام است.

تعمیر شیشه دوربین موبایل

مهم ترین عواملی که مرکزی را به یک مجموعه ی موفق در زمینه ی تعمیرات موبایل تبدیل می کند، تخصص کافی، تعهد کاری، احترام به مشتری و… است. تعمیر شیشه دوربین گوشی و دیگر دستگاه های دیجیتالی در این مجموعه به دست تکنسین مجرب و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز انجام می شود. لازم به ذکر است کلیه ی دوربین ها و شیشه دوربین موبایل به کار رفته در گوشی ها قابل تعمیر و یا تعویض هستند و با تعمیر دستگاه می توانیم کیفیت سابق دستگاه شما را بازگردانیم.

خرید شیشه دوربین موبایل

امکان خرید شیشه دوربین موبایل به صورت حضوری، اینترنتی و یا تماس تلفنی وجود دارد. شما در هر شهری که هستید می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید. در صورتی که قیمت شیشه دوربین موبایل روی سایت وارد نشده است با همکاران ما در مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

  • در صورتی که قطعه ی مورد نظر روی سایت موجود نیست، با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت موجودی در انبار ارسال شود.