انتخاب صفحه


آموزش تعمیرات تلفن همراه

لین بین، رئیس هیئت مدیره‌ی شیائومی، معرفی گوشی دومی در رویداد ۲۰ شهریور شرکت متبوعش را تأیید کرد.

گفته می‌شود شیائومی در رویداد روز ۲۰ شهریور خود، بیش از یک گوشی هوشمند معرفی می‌کند. چنانچه زومیت را دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که یکی از این گوشی‌ها، محصول بدون حاشیه‌ی جدید چینی‌ها موسوم به می میکس ۲ خواهد بود؛ اما در حال حاضر اطلاعاتی در ارتباط با گوشی دوم در دست نیست.

لین بین، هم‌بنیان‌گذار و رئیس هیئت‌مدیره‌ی شیائومی، در پست اخیر خود در وب‌سایت چینی ویبو به گوشی دومی که قرار است در رویداد پیش‌ روی این شرکت در کنار می میکس ۲ رونمایی شود، اشاره‌‌هایی داشته است. ترجمه‌ی تقریبی پست چینی‌زبان وی را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

در رویداد ۱۱ سپتامبر (۲۰ شهریور)، در کنار می میکس ۲، چه چیز دیگری معرفی خواهد شد؟ علاوه بر نمایشگر بدون حاشیه‌ی می میکس ۲ و سیستم تشخیص چهره جدید آن… رویداد ۱۱ سپتامبر را از دست ندهید.

نخستین نسل از گوشی می میکس در ماه اکتبر گذشته به‌صورت رسمی معرفی شد. چینی‌ها در کنار این محصول از فبلت می نوت ۲ نیز رونمایی کردند؛ بنابراین اگر تصور کنیم گوشی دومی که لین‌ بین به آن اشاره دارد، می نوت ۳ است، چندان غیر معقول نخواهد بود. آنچه به این فرضیه قوت می‌بخشد، گمانه‌زنی اخیری است که از معرفی زودتر از موعد می نوت ۳ حکایت دارد.

در هر صورت، انتظار برای آشکار شدن حقیقت طولانی نخواهد بود و کمتر از یک هفته‌ی دیگر از حقیقت اطلاع خواهیم یافت. علاوه بر این، پست لین بین تأیید می‌کند که می میکس ۲ از سیستم تشخیص چهره هم بهره خواهد برد. لین بین یک تیزر ویدیوی نیز از می میکس ۲ به اشتراک گذاشته؛ اما تشخیص زبان طراحی این گوشی در تیزر یادشده دشوار است.

  سرفیس فون مایکروسافت با صفحه نمایش تاشو در راه است - تعمیرات موبایل 118

آموزش تعمیرات موبایل

 

ثبت درخواست تعمیر (پیک رایگان)