021 - 62935 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
دسته بندی محصولات

[ad_1]

اچ‌ام‌دی گلوبال در سه‌ماهه‌ی پایانی سال گذشته‌ی میلادی موفق شد بیش از شرکت‌های دیگری چون گوگل، اچ‌تی‌سی و وان‌پلاس گوشی هوشمند بفروشد.

نوکیا از نظر فنی دیگر تولیدکننده‌ی گوشی همراه به‌حساب نمی‌آید؛ اما بنا‌به گزارش‌ها، گوشی‌های برند نوکیا که توسط اچ‌ام‌دی گلوبال تولید می‌شوند، از نظر فروش موفق به پشت سر گذاشتن گوگل، اچ‌تی‌سی و وان‌پلاس شده‌اند. نیل شاه، تحلیلگر مؤسسه‌ی کانترپوینت، در توییتر فاش کرد که آمار فروش گوشی‌های اندروید نوکیا در سه‌ماهه‌ی پایانی ۲۰۱۷ و در ایام تعطیلات از گوشی‌های ساخت اچ‌تی‌سی، سونی، گوگل، لنوو و وان‌پلاس پیشی گرفته است. براساس گزارش وب‌سایت TechRadar، اچ‌ام‌دی در سه‌ماهه‌ی پایانی ۲۰۱۷ موفق شد ۴.۴ میلیون دستگاه گوشی با برند نوکیا به فروش برساند. این مقدار فروش در سه ماه از میزان فروش پیکسل‌های گوگل در کل سال بیشتر است.

هرچند مشاهده‌ی گوشی‌های با برند نوکیا در بازار و رقابت آن‌ها با دیگر برندها اتفاق خوبی است؛ اما سهم کلی آن‌ها از بازار گوشی‌ هوشمند همچنان بسیار ناچیز است. اگر این ارقام صحیح باشند، گوشی‌های اچ‌ام‌دی گلوبال با سهم تقریبا یک درصدی از مجموع فروش جهانی در جایگاه یازدهم قرار می‌گیرند؛ در نتیجه این شرکت هنوز مسیر درازی برای نزدیک شدن به رقبای قدرتمندی همچون هواوی، سامسونگ یا حتی اپل در پیش دارد؛ اما اگر همین روند در طول یک سال تداوم یابد، فروش اچ‌ام‌دی می‌تواند از فروش ۱۰.۵ میلیونی گوشی‌های برند نوکیا لومیا در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ و در دوران گوشی‌های ویندوزفون پیشی بگیرد.

اچ‌ام‌دی در حال حاضر مشغول برنامه‌ریزی برای برگزاری یک کنفراس خبری در کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلون در ماه آینده است. انتظار می‌رود این شرکت در این رویداد از طیف متنوعی از گوشی‌های مدل ۲۰۱۸ خود از جمله نوکیا ۹ رونمایی کند.

  آموزش تعمیرات موبایل : با این اپلیکیشن ها زیباترین سلفی ها را بگیرید

[ad_2]