66760314 - 66760916 خ انقلاب، بین میدان فردوسی و نجات اللهی، نبش نوین چرم پلاک 816 ط 3 واحد 12و13
انتخاب صفحه

این مطلب صرفا جهت معرفی مجموعه ی موبایل آباد می باشد و تعمیرات 118 هیچگونه مسئولیتی نسبت به خدمات ارایه شده در موبایل آباد ندارد و مطالبه درج شده صرفا اطلاعاتیست که از این شرکت در اختیار ما می باشد و دلیلی بر تایید یا عدم تایید موبایل آباد نیست. به خاطر ایده ی جالب مطرح شده در زمینه ی ارسال و دریافت دستگاه با پیک رایگان توسط مدیران موبایل آباد تصمیم گرفتیم در مطلبی به معرفی مجموعه ی موبایل آباد اختصاص دهیم. هم اکنون این ایده توسط شرکتهای زیادی اجرایی شده است و مجموعه ی تعمیرات 118 نیز ارسال رایگان پیک در تهران را ارایه می دهد.تماس با آموزشگاه تعمیرات موبایل تعمیرات 118

دقت بفرمایید اطلاعات بالا مشخصات تماس مرکز تعمیرات 118 می باشد و ربطی به موبایل آباد ندارد.

موبایل آباد چیست؟

موبایل آباد مجموعه ایست که در سال 1395 با هدف تعمیرات سازمانی موبایل و با تبلیغات وسیع تلوزیونی و اینترنتی تشکیل شده است. پس از مدتی مجموعه ی موبایل آباد تصمیم به تغییر سیاست خود گرفت و به جای مانور روی مساله ی تعمیرات از طریق دریافت و ارسال با پیک به افزایش نمایندگی پرداخت و هم اکنون چندین نمایندگی در تهران و شهرستان ها دارد. در وبسایت موبایل آباد در خصوص سرویس مجموعه موبایل آباد نوشته شده است:

موبایل آباد تصمیم دارد با استفاده از سرویس پیک رایگان در سریع ترین زمان ممکن خدمات با کیفیتی را در اختیارمشتریان خود قراردهد، کارکنان مجموعه موبایل آباد در تلاشند تا با بهره گیری از تخصص خود در زمینه تعمیرات دستگاه های ارتباطی بتوانند خدمت جدیدی را به هموطنان عزیز ارائه دهند.”

  آموزش تعمیرات موبایل : آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس از دیدگاه وب‌سایت اپل

 

راهنما و قوانین ثبت درخواست تعمیرات موبایل در موبایل آباد

1- هزینه اعلام شده توسط کارشناسان موبایـل آبـاد فقط در مورد مشکل ذکر شده بوده و مشکلات دیگر شامل هزینه مجزا می باشند.
2- دستگاه های آب خورده و ضربه خورده و همچنین مشکلاتی از قبیل : صفحه سفید، صفحه آبی، هنگ روی آرم و …(به دلیل احتمال اسیب دیدگی در برد اصلی)به منزله خاموش تحویل گرفته می شود و موبایل اباد نسبت به استرداد دستگاه با حالت اولیه مسئولیتی ندارد .
3- در حین تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری این احتمال وجود دارد که دستگاه نیاز به فلش یا ریستور داشته باشد در این حالت احتمال پاک شدن کل یا بخشی از اطلاعات وجود دارد .
4- قبل از تحویل دستگاه به کارشناس موبایل آباد سیم کارت، کارت حافظه و دیگر لوازم جانبی را از دستگاه خارج و نزد خود نگه دارید.
5-مدت زمان گارانتی دستگاه تعمیر شده توسط موبایل آباد یک هفته و تنها در مورد صفحه نمایش فقط در نمایندگی (در صورت مراجعه حضوری) و یا در حضور کارشناس (درب منزل یا محل کار) می باشد، البته توجه داشته باشید که جای نگرانی وجود ندارد چرا که تمامی قطعات استفاده شده در موبایل آباد اصلی (بهترین جنس موجود در بازار) بوده و همچنین در مرحله بعدی دستگاه شما توسط کارشناسان واحد QC (کنترل کیفیت) به طور کامل تست و تایید شده است.
6- در صورتی که بعد از باز شدن دستگاه توسط متخصصین موبایل آباد مشخص شود که مشکل دستگاه به درستی اعلام نشده و یا دستگاه قبلا توسط تعمیرکار دیگری باز یا تعمیر شده باشد هزینه کارشناسی و عیب یابی دستگاه به مبلغ 20 هزار تومان دریافت و دستگاه به مشتری عودت داده می شود.
7- زمان تعمیرات دستگاه شما در موبایل آباد کمتر از 48 ساعت از زمان تحویل دستگاه به رابط می باشد ولی در مواردی که دستگاه نیاز به قطعاتی داشته باشد که از دسترسی بازار خارج است ممکن است تا حداکثر یک هفته زمان لازم باشد.
8- با توجه به بار مسئولیتی که گوشی های تعمیری برای موبایل آباد ایجاد می کند خواهشمندیم بعد از اتمام کار در دسترس باشید تا هرچه سریعتر دستگاه برای شما ارسال شود در غیر اینصورت بعد از گذشت 3 روز دستگاه به انبار ارسال و شما متحمل هزینه انبار داری می شوید (روزانه 1000 تومان) و در صورتی که بعد از گذشت 30 روز بازهم اقدام به دریافت دستگاه خود نکرده و یا در دسترس نباشید شما متحمل هزینه ی ماهیانه 100.000 تومان می شوید.

  گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ در تصاویر رندر جدید فاش شد - تعمیرات موبایل 118

 

ثبت درخواست تعمیر (پیک رایگان)